Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
Gesloten onderwerp

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 15:49

Oh, je hebt gelijk...het is mijn filter :idea:

Youtube schreef:This video is unavailable with Restricted Mode enabled. To view this video, you will need to disable Restricted Mode.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 15:51

Wel handig soms zo’n filter dus.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 15:55

Jazeker, de falbeltjesfuik zal bij mij heel moeilijk voet aan wal krijgen :D

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 21:26

Het OM legt beslag op auto´s en bank te goeden van de relschoppers. Wat een krachtig signaal. :thumleft: Dat zal denk ik wel helpen voor aspirant relschoppers en hun ouders

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 21:36

Now we're talking!

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 21:54

Tsja stoere taal, net zoals die Grapperhaus met zijn gezucht en verbaliserend geneuzel.
Grote bek allemaal, maar in de praktijk komt er vaak niets van terecht.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 22:10

De eersten hebben ook al een (onvoorwaardelijke) celstraf te pakken ...

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 22:55

En de eerste had een IQ van 56 :popcorn: .

Zijn advocaat was bang dat hij zijn huis en zijn baan zou kwijtraken...

Knap dat er mensen zijn die dit soort figuren willen verdedigen

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

27 jan 2021 23:54

Nu hopen dat er naar Peter van de Voort (Jinek) geluisterd wordt: eerst de dikke (BMI >25) 65-plus mannen vaccineren, dan wordt de IC-capaciteit voor meer dan de helft ontlast, en is de lockdown snel voorbij. Wat hem betreft kan dat vanaf morgen, maar geeft nog even een sneer dat dit niet zomaar gaat met het huidige ‘crisis-team’, en het ontbreken van logistiek talent bij de overheid. Whats new :roll:
Nu nog een wijs luisterend oor vinden, want zelfs Marijnissen wilde tóch eerst haar opa en oma redden (die hoorde uiteindelijk ook niet wat er gezegd/medegedeeld werd). (En dat was dat er eigenlijk voor het grootste deel goedgevulde mannen van boven de 65 op de IC’s terecht komen).

Nu snap ik steeds beter de ‘gelovigen’ hier :mrgreen: (je zou ook alvast kunnen beginnen met je BMI omlaag brengen....)(het is maar een idee).

(Vooral de sport dicht houden, dat levert meer klanten op!)

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 0:12

Ik ben helemaal pro sportschool hoor ... maar laten we niet ineens doen alsof je niet zou kunnen afvallen zonder ...

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 0:14

@steef: ik ben nog steeds benieuwd wat voor een werk je doet waardoor je al een jaar zonder werk zit? Die vraag was je even ontgaan?

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 0:31

Jullie willen alleen horen wat je wilt horen: ik heb nergens gezegd dat ik zonder werk zit.
Maar dat ben ik inmiddels wel gewend van de ‘gelovigen’ :mrgreen:

Overigens gaat je dat niets aan Marco. Ik spreek namelijk niet alleen voor eigen parochie.
Diegenen die ik vertrouw weten het, en jullie vertrouw ik zeker niet, omdat jullie helemaal niet open staan voor een andere mening.
Sterker nog: jullie ‘groepje’ (want het is niet meer dan dat) vallen elke tegenstander van de huidige maatregelen af, en zweren dat de lockdown de enige juiste beslissing is die de overheid kan nemen.
En daar komt nu heel langzaam wat ‘beweging’ in.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 0:32

Ach ach ach. Wat laat jij je (niet) kennen zeg. Als je op persoonlijke vragen geen antwoord wil geven, wat je goed recht is, dan moet je misschien ook niet zo hard lopen roepen (jullie kennen mij niet!) :mrgreen:

Edit: oh nee, het verwijt was, je weet helemaal niets van mij!

En groepjes zijn er aan beiden kanten als je in die termen wilt denken.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 0:37

@steef. Je hebt hier lopen roepen dat je al een jaar zonder werk zit. Je geeft dus toe dat het hard schreeuwen is en flink overdrijven.

Dank voor antwoord.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 0:48

Wat ik me nog meen te herinneren van een aantal pagina’s terug is dat een aantal van die kennelijk niet te vertrouwen personen heel goed bedoeld maar kritisch reageerden en zelfs voorbeelden aanhaalden uit hun eigen (privé) situatie. Als je die personen dan niet vertrouwt waarom steek je hier zo veel tijd en energie in. En dan meestal ook nog met zo’n stelligheid en ongenuanceerdheid. Ik zou mn tijd en energie dan wel elders aan besteden. Of je doet het erom en wilt een reactie ontlokken. Dan moet je ook niet lopen piepen imho.

We kunnen best begrip voor elkaar opbrengen ook al kennen we elkaar niet persoonlijk. Maar jij loopt te roepen dat we niks van je weten als ware het een verwijt. Vervolgens wordt gevraagd naar je persoonlijke omstandigheden waar je natuurlijk best iets in algemene termen over kunt zeggen. Maar dan zijn we weer niet te vertrouwen. Misschien ook eens een beetje naar jezelf kijken.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 1:50

Fijn dat jij het voor Wilco opneemt maar na al zijn gezuig snap ik de reactie(s) wel.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 9:12

steef schreef:Jullie willen alleen horen wat je wilt horen: ik heb nergens gezegd dat ik zonder werk zit.
Maar dat ben ik inmiddels wel gewend van de ‘gelovigen’.


Oh? Of had ik moeten vragen waarom je een jaar zonder inkomen zit?

steef die op 24 januari schreef:Ik mag van de overheid al een jaar mijn deuren gesloten houden, en er komt geen hulp in welke vorm dan ook (wel uit mn omgeving, daarom leven we nog)! Dan mag ik inmiddels razend worden. Ik wil jullie wel eens horen janken als je een jaar stilgezet wordt in inkomen.


:popcorn:

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

28 jan 2021 12:53

De discussie over het verleden van defensie heb ik weg gehaald. Houd het netjes :salut:

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

29 jan 2021 19:53

redriver schreef:Ik ga voorspellen dat voor 17 maart 2021 ALLE maatregelen opgeheven zijn en dat het SARS-CoV-2 virus nooit zal verdwijnen.


*Einde voorspelling*


Mijn voorspelling van 11-12-2020 lijkt uit te gaan komen. Deels i.i.g. De verkiezingen komen er aan en Mark gaat de maatregelen afschalen om zeker te zijn van zetelwinst.

https://www.bd.nl/politiek/kabinet-gaat ... ~acffc6f5/

Eerst basisscholen, dan overig onderwijs, dan winkels en voor 17 maart weer terug naar normaal. SARS-CoV-2 leeft verder met ons mee.

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

29 jan 2021 20:00

En dan wakkert het weer aan en gaan we naar de volgende lockdown. What’s new? :popcorn:

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

29 jan 2021 20:15

Dus een politieke beslissing en geen beslissing in functie van gezondheid?

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

29 jan 2021 20:30

En ik dacht nog dat ze de verkiezingen gingen uitstellen ... hoe zit het dan met de voorspellingen ... :mrgreen:

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

29 jan 2021 20:59

steef schreef:Diegenen die ik vertrouw weten het, en jullie vertrouw ik zeker niet, omdat jullie helemaal niet open staan voor een andere mening.
Sterker nog: jullie ‘groepje’ (want het is niet meer dan dat) vallen elke tegenstander van de huidige maatregelen af, en zweren dat de lockdown de enige juiste beslissing is die de overheid kan nemen.


:popcorn:

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

30 jan 2021 0:24

Vaccinatie schema afgerond vandaag. Twee prikken, 3 weken, Pfizer.

Moet zeggen valt me mee, het is donker maar ik geef geen licht en op Baidu noch Google ben ik te tracken. Ook geen bijwerkingen.

Laat nu de staart van de tweede golf en de derde golf maar komen, kan nu met geruster gemoed de OK, SEH en ICU bedienen.

:popcorn:

Re: Wel of geen inenting tegen covid 19

30 jan 2021 6:54

Oke dan, ik begin te denken :scratch: , het is toch onvermijdelijk uiteindelijk, laat alle gezonde en fitte mensen het virus dan maar pakken en geef alle kwetsbare en zorgpersoneel maar een vaccinatietje, heb op voorhand ook geen zin om 1 week stevig ziek te zijn met 1 of 2 maandjes lamlendige nasleep, dat dan weer niet, maar ja je moet er wat voor over hebben, want dit is ook niks, maar dan zijn we wel van het gezeik af, en kunnen we weer verder met ons sociale leven allemaal en weer een centje gaan verdienen en de wereld weer verder naar de klote helpen. Het voorjaar en de zomer zullen dan voelen als bevrijdingsdag, en dat dan 5 maanden lang!!!

Misschien ben ik wel immuun en valt het allemaal reuze mee!!

Of een beetje doorspuiten met je donder overheid, typisch Nederland, geef ze de middelen voor een oplossing en er is altijd wel iemand die vervolgens de kas(t) gaat beheren en op slot doet. :bang: :bang: :bang:
Gesloten onderwerp