Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
Plaats een reactie

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

13 sep 2023 18:40

Lijkt mij een leuke trip, Hans :!:

Zelf net terug van 10 dagen NC500 rijden … regenbroeken/jassen, hoodies en bodywarmer mee …

Nou - 23 tot 27 graden en volle zon - in Schotland :cool:
Bijlagen
IMG_4985.jpeg
Applecross
IMG_4985.jpeg (28.81 KiB) 9082 keer bekeken

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

13 sep 2023 23:58

Top,Hans, geniet!

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

14 sep 2023 9:05

:D Hoe meer je die 997 onder een hoek fotografeert, hoe korter die wordt en op een Kever gaat lijken...

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

14 sep 2023 10:54

Olaf schreef:Zelf net terug van 10 dagen NC500 rijden … regenbroeken/jassen, hoodies en bodywarmer mee …


Gave trip. Stond eigenlijk op de planning om dit jaar op de motor te doen, maar uiteindelijk werd het toch weer Italia 8)

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

14 sep 2023 11:38

Inderdaad ook wel wat motorrijders op het traject. Zou ‘m zelf niet zo snel op de motor gaan rijden …

Enige kanttekening: plan goed vooruit t.a.v. je accomodaties - waren wij vorig jaar al mee begonnen … 1 nacht ergens blijven is niet overal mogelijk èn sommige locaties hebben gewoon echt weinig accomodaties.

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

14 sep 2023 12:06

Waarom niet? vanwege de accomodaties?

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

14 sep 2023 15:40

Leuke tripjes!
Heb het deze zomer ook mogen ervaren en ga het minimaal eens per jaar doen.

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

14 sep 2023 21:15

Cazzo Super Veloce schreef:Waarom niet? vanwege de accomodaties?


Nee, vanwege de algehele staat van het wegdek :(

Accomodaties waren allemaal prima - en (volgens ons) ook zeker Biker-Friendly :cool:

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

21 sep 2023 18:23

Zo luitjes weer thuis, 4000 km’s met de oude 911 en geen slag verkeerd :thumleft:
Had een litertje olie mee maar ook dat was niet nodig :salut:
Naar huis in een keer terug, dat was wel pittig.
Alternatieve Mille Miglia was een groot suc6 :drive:

82133

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

21 sep 2023 18:36

Top Hans, vertel eens wat meer van die trip?

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

21 sep 2023 18:49

Had ik dat mooie weer ook maar gehad.....Mooi dat de 993 het zo goed heeft gedaan.

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

21 sep 2023 19:19

Ja Hans, vertel meer! Klinkt als een mooi avontuur… met de 993 neem ik aan?

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

21 sep 2023 19:52

https://www.nederlandse-porsche-club.nl ... a-2023.pdf

Hebben jullie hier wat aan :?:

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

22 sep 2023 10:46

Nou, je maakt je er wat gemakkelijk vanaf, Hans :mrgreen:
We willen foto's en verhalen :popcorn:

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

22 sep 2023 13:07

Inderdaad
Hij wil ons lid maken bij de P NL club :mrgreen:

Wel een mooie rit (tip) op de kalender daar (die jij hebt gedaan)!

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

26 sep 2023 10:05

Ben net terug van een erg mooie trip (zelf georganiseerd) met 3 Porsche's naar de Alpen.

Dag 1 - Naar Stuttgart, Porsche museum gedaan en overnacht midden in Stuttgart, het is een mooie stad om even doorheen te lopen.
Dag 2 - Fabrieksbezoek van 10 tot 12uur, was (weer) erg leuk om het productieproces te zien :!: Daarna nog een stevige rit naar Bormio (IT) waarbij we de Stelviopas hebben gereden vanaf de oostkant
Dag 3 - Nog een keer over de Stelvio, nu andersom en doorgereden naar Lienz, Oostenrijk
Dag 4 - Naar Gmünd, het kleine Porschemuseum bekeken, daarna via de Grossglockner, Franz Joseph höhe (er is daar ook een kleine Porsche tentoonstelling ingericht) naar Zell am See.
Dag 5 - Zell am See - Hintertux
Dag 6 - Hintertux - Nederland

Porsche's hebben het top gedaan. De passen ware open :cheers: Flitsmeister is wel een vereiste voor onderweg... :roll: Twee dagen wat minder weer gehad, en op de terugweg twee uur stilgestaan door een ongeluk op de Autobahn. De snelweg (zoals de 3) heeft langere stukken waar geen snelheidsbeperking is, echter door het drukke verkeer is het zelden mogelijk om veilig vol gas te gaan. Prima hotels gevonden, vaak ook met parkeergarage.

Hotels geboekt via Booking.com zodat er eventueel nog geannuleerd kon worden:
Stuttgart : Hotel Zur Weinsteige (in centrum), gastronomisch restaurant
Bormio: Hotel Baita di Pini,
Lienz: Hotel Moarhof
Zell am See: Hotel Latini
Hintertux: Hotel Tirolerhof, erg gaaf met uitgebreid wellness gedeelte

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

26 sep 2023 19:56

Mooie trip - bekende route voor het AT deel , Stelvio staat ook nog op de bucketlist (net als de Sustenpas).. :mrgreen:

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

10 maart 2025 12:30

Zo, weer terug van weekendje Luxemburg/Eifel. Vaste clubje van 3 vaders met zonen, nu echter met een Lotus Elise ipv een MX5. Daarnaast de Alfa GT van mn Broer en ik met de 993.
Heerlijk gereden weer, echt superweer en bijna geen verkeer.
Normaal is het best frustrerend om een tijd achter een langzame auto op bochtige wegen te moeten rijden, nu vrijwel continu lekker door kunnen rijden 8) :drive:
Even bij de Ring geweest, maar was belachelijk druk en er was net een zwaar ongeluk gebeurd.
Binnenkort maar eens terug op een rustige dag.
Wat we niet verwacht hadden was de enorme hoeveelheden zout op de wegen. Dom natuurlijk, maar in NL is dat al grotendeels weggespoeld.
Denk dat het de eerste keer is dat ik met de 993 op pekel gereden heb in 15 jaar :lol: Vandaag maar even goed afspuiten.
GT van broer is net voor 30K gerestaureerd, die was ook niet helemaal blij met al dat zout.

83823

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

10 maart 2025 18:17

Dit weekeinde in Stuttgart geweest.
Samen met mijn twee zoons op zaterdag het Porsche museum bezocht en zondag maar gelijk het Mercedes museum.
Voor mijn 65 ste verjaardag hadden mijn zoons dit georganiseerd, het Porsche museum is heel leuk, niet heel groot maar zeker hele leuke auto’s te bekijken, oudere modellen, veel racers en enkele conceptversie, met een uurtje of twee heb je hier toch wel je rondje gelopen, daarna nog eventjes in de Porsche shop rondgekeken, echter waren de hebbedingetjes toch wel heel stevig geprijsd.
Zondagochtend naar het Mercedes museum, jongste zoon werkt bij een Mercedes dealer als technisch specialist en heeft veel kijk op techniek. Ook hier veel geschiedenis, veel racewagens en veel studiemodellen, dit futuristische pand is zeker bijzonder en hier loop je toch wel iets langer rond dan in het Porsche museum.
Kortom een heel leuk uitje, zeker omdat het met mijn twee zoons was.
Groet Jos.
Ps rij zelf een Boxster 2.7 automaat.

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

11 maart 2025 10:47

Leuk dat je dit met je zoons hebt kunnen doen. Wel krap met z'n drieën in een Boxster. :lol:

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

11 maart 2025 11:11

Wij gaan jeugdherinneringen ophalen samen met vrouwtje, zus en schoonbroer (met de cabrio's).
Wij doen een roadtrip naar het zuiden van Frankrijk, meer bepaald naar Boulouris (naast St-Raphael). Als kind brachten wij daar onze vakanties door op camping "Le Val Fleury". Camping bestaat niet meer maar er zijn nu vakantiehuisjes. Het is de zoon van de toenmalige camping uitbater die nu de huisjes verhuurt.

De rit heen gaat over de departementales en we doen er drie dagen over.
Dan een week aan de Côte d'Azur met ritjes over de Corniche d'or, de moyenne Corniche, de haute Corniche, les Alpes Maritimes en noem maar op. Uiteraard ook flaneren in St-Raphael, Fréjus, Nice, Cannes en Monaco. Terugreis ook weer over de departementales maar deze keer meer oostelijk (wellicht nemen we een stuk Zwitserland mee).

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

11 maart 2025 11:27

Spastblast schreef:Leuk dat je dit met je zoons hebt kunnen doen. Wel krap met z'n drieën in een Boxster. :lol:

Met de tesla van mijn oudste zoon :D

Re: Waar gaan we heen met vakantie dit jaar?

28 aug 2025 21:59

Weet niet of dit het goede rubriekje is maar zie dat de post over onze voorjaarstrip van Cazzo SV hier net een paar berichten boven staat.
Afgelopen weekend weer een weekendje Luxemburg en Eifel gedaan. Bedoeling was dat Paul en zijn zoon ook weer mee zouden gaan maar die waren op het laatste moment verhinderd. Dus dan maar z'n tweetjes (mijn zoon en ik).
In eerste instantie zouden we met de Lotus gaan maar bedacht me net op tijd dat die niet meer all risk verzekerd is (staat te koop en vooral in de stalling). De nieuwe aanwinst testen op mooie wegen is natuurlijk ook niet verkeerd.
Rondom Luik regende het een beetje en was de weg nat, dat gaf me wel een beetje buikpijn want in zijn 12 jarig bestaan had de boxster bij zijn 2 vorige baasjes nog nooit (echt!) in de regen gereden :|

Hoe rijdt het? Het is indrukwekkend hoe makkelijk je hard rijdt met deze auto. Hij is licht, wendbaar en veel vermogen. Cazzo gaat de komende battles zeker verliezen :mrgreen: :mrgreen:
Denk dat hij iets minder snel roteert als de Lotus maar die heeft niet het vermogen en de remmen. Daarin wel veel meer stuurgevoel en feedback.
Je merkt wel de positieve invloed van de in/uitschakelbare systemen PASM, PADM. PTV kan je niet in/uitschakelen maar je voelt wel de sper-werking.
De keramische remmen zijn fenomenaal. Uiteindelijk was in alles, de iets te oude banden (2018) de beperkende factor. Zit nu wel een beetje te denken aan semi slicks. De Yokohama semi slicks op de Lotus bevallen ook heel goed.
Verder blij met mijn gratis uitlaatmodificatie (zie ander berichtje), hij klinkt echt lekker maar niet aso en geen drone.
In de Eifel/Luxemburg was het gemiddelde verbruik 1:6, op de heen- en terugweg 1:12.5 dus het blokje is weer wat koolafzetting kwijtgeraakt :thumleft:
Plaats een reactie