Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
06 dec 2024 11:06
Ik heb niet genoeg zout in huis om dit met al die korreltjes zout te nemen.
06 dec 2024 11:31
Als je last hebt van winderigheid in je Tesla, dan moet je 'emissions testing mode' uitzetten
06 dec 2024 12:11
De andere krant, daar gaan we weer
Russische propaganda op het Porscheforum, ik gellof dat ik er maar eens mee op ga houden hiero.
06 dec 2024 13:56
Nee joh, jij hebt vast nog wél wat zout over.
06 dec 2024 14:10
Ach we kennen onze Redriver inmiddels toch wel...
06 dec 2024 14:35
Blijft wel bijzonder om te zien wat EV's los kunnen maken bij mensen.
Maar goed ik neem aan dat jij alleen nog maar fietst Cazzo

.
06 dec 2024 16:58
Cazzo Super Veloce schreef:Ach we kennen onze Redriver inmiddels toch wel...
Was De Andere Krant niet die krant welke in 2021 en 2022 allemaal "complottheorieen" publiceerde welke nu stuk voor stuk feiten blijken te zijn ?
Prettig weekend.
06 dec 2024 19:17
Tuck-under schreef:Blijft wel bijzonder om te zien wat EV's los kunnen maken bij mensen.
Maar goed ik neem aan dat jij alleen nog maar fietst Cazzo

.
Ik fiets me suf idd, helaas is woon-werk maar 1 km
07 dec 2024 11:44
Er is niemand die je tegenhoudt om van die ene km bv 25 km woon-werk-fiets-verkeer te maken ...
14 dec 2024 0:31
Na 5 jaar gaat volgende week mijn Tesla long range weg wat een heerlijke reiswagen incl covid toch nog 160.000 km meegereden! Blijf het knap vinden hoe zo’n jong merk zulke wagens heeft neergezet!
14 dec 2024 12:51
En wat komt er voor terug? Vriendje van mij heeft zijn Polestar in moeten leveren en er een Y voor terug gekregen, is daar prima tevreden over maar als ik hem vraag wat hij het liefst zou rijden, toch weer de chinees.
14 dec 2024 16:42
Oef.. tijd voor n lesje geopolitiek? ;0
14 dec 2024 20:27
Komt een Mercedes C300e combi voor terug.
Hoe knap ik het ook van Geely vind het houdt me toch tegen terug een volvo te kiezen. Een nieuwe Model S zou ik wel willen maar met de nieuwe bijtelling gaat die me te hoog worden (met de andere auto kosten hier) de Mercedes zit op 650 per maand en dat vindt ik meer dan genoeg
17 dec 2024 15:04
Surfroy01 schreef:En wat komt er voor terug? Vriendje van mij heeft zijn Polestar in moeten leveren en er een Y voor terug gekregen, is daar prima tevreden over maar als ik hem vraag wat hij het liefst zou rijden, toch weer de chinees.
Mijn broer heeft zn Tesla M3 eindelijk ingeruild op een Polestar 2. Bevalt hem nu al beter. Meer auto, voelt steviger aan, mooiere dash en materialen.
17 dec 2024 15:24
Fijn dat iedereen zo in zn nopjes is met zn eigen keuze..
Wel een beetje saai op een forum op deze manier...
Lees zojuist dat Electrisch rijden weer duurder is dan benzine door de hoge afschrijving en MRB...
kom dr maar in.

Edit: Ah, je was me voor Franz.
17 dec 2024 15:28
Heeft er natuurlijk ook mee te maken dat we met een nep-regering zitten die alleen afbraakbeleid produceren.
17 dec 2024 16:20
Elektrisch heeft nog steeds fiscale voordelen als het gaat om vrijstelling van bv bpm en mrb. Beschik je over zonnepanelen dan heb je nog meer voordeel. Maar blijkbaar ligt daar niet alleen het probleem dus.
17 dec 2024 17:13
Nee dat ligt bij onzekerheid en onduidelijkheid.
17 dec 2024 17:52
Dat geldt net zo voor benzine en dieselauto's natuurlijk.
17 dec 2024 19:24
Zonder sponsoring van de overheid is het dus duurder, tenzij je zonnepanelen hebt en tijdens zonuren op kunt laden. Blijft toch wat lastig allemaal.
18 dec 2024 13:07
En zo schijn je praktisch niet of nauwelijks van je elektro mobiel af te kunnen komen als je hem wilt verkopen of inruilen. Wha dat mbt duurzaamheid?
18 dec 2024 13:31
Franz schreef:Dat geldt net zo voor benzine en dieselauto's natuurlijk.
Nee want juist omdat veel onzeker is durven mensen de stap naar (gebruikte) EVs niet te maken.
18 dec 2024 13:41
Wimpie67 schreef:Zonder sponsoring van de overheid is het dus duurder, tenzij je zonnepanelen hebt en tijdens zonuren op kunt laden. Blijft toch wat lastig allemaal.
Of gewoon een dynamisch contract waarmee je ruimschoots onder de vaste marktprijzen kan laden. Ik ben zelfs minder gaan betalen per kwh dan in 2023. Van 24 cent naar 22 cent kwh, waarbij de tesla vrijwel alleen in dalmomenten staat te laden.
Hiermee maakt het dus niet uit of je zonnepanelen hebt ja/nee behalve als je op “goedkope” uren heeeel veel meer teruglevert dan verbruikt.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.