Diverse projecten van forum leden aan hun auto's.
Plaats een reactie

Re: Olivier's 996.1 C2 - Felix

23 jan 2026 16:36

Zonde! Zo te zien alleen lakschade, geen deuken. Of?

Re: Olivier's 996.1 C2 - Felix

23 jan 2026 17:30

Spastblast schreef:Gadver, balen zeg!! Hopelijk keert de verzekering royaal uit. (en dan lekker Amethyst laten spuiten? :lol: )

Mijn geprefereerde kleur is eigenlijk forest green metallic, alleen heb ik nu die GT3 bumper ook al in metallic zwart (L744B) klaar liggen, dus zal het maar zo houden.

Martin D schreef:Zonde! Zo te zien alleen lakschade, geen deuken. Of?

Vooral lakschade al heeft de rechtervleugel een heel zachte deuk.
Ben nog in afwachting van de offerte van de carrossier voor beide wagens. De schade aan de BMW is zeer gering gelukkig en zou ook voor de verzekering niet te veel mogen zijn gezien het een E91 318D is van 2010 met 252.800km erop (wel technisch in zeer goede tot perfecte staat uiteraard). (zou anders al snel de waarde van dat voertuig overstijgen).

IK hoop vooral dat hij tegen maart ergens terug normaal in de verf zit.

Re: Olivier's 996.1 C2 - Felix

17 feb 2026 12:33

Slecht nieuws, verzekering betaalt geen hol uit, volgens hen geen officieel herkende storm en voor een gewone windhoos werd geen hard genoege wind gemeten. (moest minstens 80km/h zijn en dan wordt enkel de overkapping vergoed).

Dat wordt in de buidel tasten voor wat noodzakelijk spuitwerk.

Of tenzij iemand een kofferkep in Metallic Zwart (L744B) en evt linker- en rechterspatbord heeft liggen in prima staat voor minder dan spuitwerk mag dat ook altijd. Blijkaar nog niet zo'n evidente kleur om panelen voor te vinden.

Re: Olivier's 996.1 C2 - Felix

17 feb 2026 17:19

Oh, dat is balen zeg! :twisted:

Re: Olivier's 996.1 C2 - Felix

18 apr 2026 23:51

De krassen tot op het metaal zijn voorlopig afgedicht met een motip lakstift, niet mooi, wel functioneel.

Intussen heb ik al enige tijd een mysterieus olieverlies. Voor m'n oliewissel was dit precies van de oliepan. Recentelijk dacht ik dat het van de Guldenberg DOF IMS was (slang cilinderkop naar IMS). Nou lijkt het precies toch de aftapplug te zijn. We volgen het verder op.

Jaartje of 3 geleden plaatste ik zo'n leuke k&n inlegluchtfilter, wel die moet je wel een beetje schoon houden, want na 20k km zit dat vol troep.

Afbeelding



Dan van m'n hart een steen gemaakt en een H&R Verlagingsset besteld die de Eibach prokit moet gaan vervangen. Voor mijn persoonlijke smaak en de wegen in Belgiƫ zijn de Eibachs niet echt geschikt icm Koni sports.

Vooraan zijn deze intussen gewissel, deze week de achterste doen. Als ik naar de plaatjes van bijvoorbeeld Wouter Karssen van Autoblog z'n 996 kijk staat die nog altijd vrij netjes na 60k km met koni en H&R. De eibach pro kit met 25.000km op wil ik wel van de hand doen voor een eerlijke prijs. (moet zeker niet de hoofdvogel schieten).

Afbeelding
Eibach en H&R naast mekaar.

Gemonteerd, dat ging verrassend snel, denk 45 minuten per wiel.
Afbeelding

Afgelopen avond wat gespeeld met het monteren van de Aerokit bumper. Kant bestuurder bijna 100% lekker, kant passagier nog niet helemaal.
Afbeelding

Deze week de achterste veren wisselen voor de H&R's, in principe moet ik h'm dan nog eens uitlijnen na deze aanpassingen. Ik ga hier wel weer voor x74 (996 gt3) gaan, dat stuurt net iets strakker dan M030.
Hopelijk nog voor onze Vogezentrip met de jongens. (opvolgtripje van de Eifeltrip in Oktober 2025).

Afbeelding
Plaats een reactie