Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
Plaats een reactie

09 dec 2005 8:46

Epicurus schreef:De Z3 valt dermate uit de toon dat ik aanneem dat die van 'mevrouw' is ? Leuk die UniColor !


Z3 is idd van de vrouw des huizes, man wat heb ik daar een "brownie points" mee gescoord. Wordt volgend jaar vervangen door en SLK-tje.

09 dec 2005 9:15

Ik rijd dagelijks met de 944.

En het vrouwtje rijdt met een superzalige Toyota Yaris T-sport (TTE).

09 dec 2005 11:10

rob964.c4 schreef:
Joyman schreef:Deze rijd ik veel in de zomer, naast mijn P natuurlijk.

Afbeelding

Een Kawasaki ZX12R (1200cc / +/- 200PK)
Een top van 340km.

De Joyman.


zx12r 190 pk met ram air systeem, wat heb je er aan gedaan om de top van 340 te bereiken.
ik ben er niet meer zo in thuis maar ik dacht dat de suzuki hayabusa en de honda blackbird boven de 300 topte en dit een zx12r is
Afbeelding

robert


De hayabusa en de ZX12R zijn de enige die boven de 300 km per uur gaan, de blackbird zit ongeveer op een 290 km. (standaard motoren dan, er zullen best meer boven de 300 km per uur gaan maar die zijn niet meer standaard)

En ik heb de motor zo gekocht toen deze een half jaar oud was, deze kwam uit belgie, er zat toen al een speciale oliedruk meter op, en ga er vanuit dat mijn motor gechipt is, ik heb alleen een open uitlaat systeem van two brothers erop laten zetten.

Het is een model van 2000-2001 en die waren ook nog niet begrenst, en daar gaat de teller tot 340 km (die op de foto is van model jaar 2001-2002).

Het is wel zo dat de motor de teller uit rijd, dus vandaar 340 km per uur, maar hoeveel de teller afwijkt weet ik niet :roll: :D

Maar als ik met wat vrienden naar duitsland ga, en wij gooien allemaal het gas erop, dan rijden zij op top (op de teller uiteraard) ongeveer 275 tot 285 km per uur/en als ik dan mijn gas nog open gooi, dan ga ik erom heen als of zij bijna stil staan.


En wat betreft het accelereren: 0 naar 100 in 2,3 sec.

De Joyman.

09 dec 2005 12:18

Marcel schreef:Z3 is idd van de vrouw des huizes, man wat heb ik daar een "brownie points" mee gescoord. Wordt volgend jaar vervangen door en SLK-tje.


Nu al genoeg ervan Marcel? :?: :roll:

Kan de spiksplinternieuwe SLK dán pas geleverd worden door de Mercedes-dealer?

09 dec 2005 13:16

In de category, wat "Hadden" we nog meer:

http://lfaomeo147elespeed.fotopic.net/

Is nu verkocht !

09 dec 2005 20:04

beste joyman

bedankt voor je reactie
ik ben weer iets bij gepraat, pfff de teller uit nou dan maakt het niet uit hoeveel de teller afwijkt is gewoon vet hard
ik heb er niks anders voor dan :res:


robert

09 dec 2005 22:58

rob964.c4 schreef:beste joyman

bedankt voor je reactie
ik ben weer iets bij gepraat, pfff de teller uit nou dan maakt het niet uit hoeveel de teller afwijkt is gewoon vet hard
ik heb er niks anders voor dan :res:


robert


:shock: ik ook

09 dec 2005 23:12

RiccioTT heeft de opvolger van die Kawa. Was eerst begrensd, maar (met heel veel moeite) heeft hij de begrenzing eraf laten halen. Gaat nu "als de brandweer", maar geen 340 :roll:
Ik denk dat ie het wel leuk vindt om eens samen met Joyman een ritje op de Autobahn te maken. We zullen sowieso RiccioTT vaker hier tegen gaan komen want het zou me verbazen als hij dit jaar gaan P meer zou kopen.

10 dec 2005 6:50

Joyman schreef:Deze rijd ik veel in de zomer, naast mijn P natuurlijk.

Afbeelding

Een Kawasaki ZX12R (1200cc / +/- 200PK)
Een top van 340km.

De Joyman.


Hi Joyman,

je bent ook een Kawa freak ! :lol:
Jouw ZX12R ziet heel leuk uit, mooi kleur.......die van mij is somberder

Zoals bekend, is dit model op 300km/u begrensd..........maar een duitse firma heeft een oplossing ontwikkeld:
nu, op een testbaan, heb ik een snelheid van 318 en een vermogen van 162pk aan de achter wiel gemeten(en dat is TOP )
Ook mijn teller is anders: nu heb ik 360 als top, en mijn uitlaat is ook een Two Brothers....

Is die van jouw ook behandeld geweest?
Afbeelding

Afwijken van snelheidtellers is een bekend probleem: ik heb ooit een maximun snelheid "gezien" van 330. Ik kan mij voorstellen dat een absoluut top van 318 wordt een bijzonder 350 km/u op de Kawa teller.
Ik denk dat 30 km/u afwijken is te verwachten bij vele auto's/motoren die boven 300 kunnen vliegen.......

10 dec 2005 12:26

RiccioTT en Sjonnie: veel succes dit weekend !!!!! :wink:

12 dec 2005 21:36

Hebben jullie naast de tweewielers ook nog wat leuks op 4 wielen staan???? :roll:

12 dec 2005 21:42

dit:

Afbeelding


............pas geboren!!

12 dec 2005 22:12

Hij is mooi, Riccio!!!!

12 dec 2005 23:40

mooi hoor zo'n Sje

13 dec 2005 18:28

Maar ik rij ook een PANDA! :cheesy:


Afbeelding

13 dec 2005 18:35

ER schreef:
Marcel schreef:Z3 is idd van de vrouw des huizes, man wat heb ik daar een "brownie points" mee gescoord. Wordt volgend jaar vervangen door en SLK-tje.


Nu al genoeg ervan Marcel? :?: :roll:

Kan de spiksplinternieuwe SLK dán pas geleverd worden door de Mercedes-dealer?


ik heb de Z3 nooit wat gevonden, maar het rijdt wel goed, zelfs met maar een 1.9i. Maar mevrouw vond het altijd een super auto, wel nu zij blij, ik een goede "beurt" gemaakt (jaja ho maar), maar vind de SLK mooier (oud model) voor haar en "practische" mbt het dak en ze worden nu betaalbaar, iig voor die paar 1000 km die zij rijdt.

13 dec 2005 19:16

Marcel schreef:vind de SLK mooier (oud model) voor haar en "practische" mbt het dak en ze worden nu betaalbaar, iig voor die paar 1000 km die zij rijdt.


Praktischer zal die zeker zijn Marcel. Maar wat vind ze d'r zelf eigenlijk van? Z3 was toch een soort droomautootje voor haar?

Why change a winning team? Nieuwe auto biedt weer nieuwe mogelijkheden, zowel in negatieve als positieve zin..... :wink:

13 dec 2005 20:49

ik heb de Z3 nooit wat gevonden, maar het rijdt wel goed, zelfs met maar een 1.9i. Maar mevrouw vond het altijd een super auto, wel nu zij blij, ik een goede "beurt" gemaakt (jaja ho maar), maar vind de SLK mooier (oud model) voor haar en "practische" mbt het dak en ze worden nu betaalbaar, iig voor die paar 1000 km die zij rijdt.[/quote]


Heb je al gezien wat er (bij deze pure tweezitter) van de kofferruimte overblijft als het dak ingevouwen is .....? Praktisch....?

13 dec 2005 21:19

zou nog een jaartje extra doorrijden en dan gaan voor het nieuwe model

13 dec 2005 22:23

thomas993 schreef:zou nog een jaartje extra doorrijden en dan gaan voor het nieuwe model


Of meteen voor de Z4....... heeft papa er ook nog wat aan misschien.

13 dec 2005 22:30

Of nog even doorsparen voor dé klassieker van de toekomst, de Z8

:D :D :D

13 dec 2005 22:32

zelf nieuw type SLK gehad en de compagnon van mijn vrouw, ze heeft een Z4 2.5S, dramabak - altijd wat, vanochtend weer afgesleept startte weer niet, altijd wat met die auto (overigens mijn SLK was ook niet geheel probleemloos), maar vergeleken met de Z4 - mercedes, zonder twijfel, overigens geef mij maar een degelijke 993, al die electronicarommel :cry:

13 dec 2005 22:45

Epicurus schreef:Of nog even doorsparen voor dé klassieker van de toekomst, de Z8

:D :D :D


Heb ik al geregeld aan de tand mogen voelen van een vriend,
leuk bakkie , die m5 motor is echt apart
marcel zal dat graag horen maar tis gewoon een bom

13 dec 2005 22:51

F@RGO schreef:
Epicurus schreef:Of nog even doorsparen voor dé klassieker van de toekomst, de Z8

:D :D :D


Heb ik al geregeld aan de tand mogen voelen van een vriend,
leuk bakkie , die m5 motor is echt apart
marcel zal dat graag horen maar tis gewoon een bom



Dat is een aardige vriend...!

En wat vond je verder van de Z8 ? Ik heb (ook van een vriend) in een M5 gereden (lekkere wagen toch Marcel?) maar die is begrijp een stuk zwaarder (en 'gewoner' ?) dan een Z8

14 dec 2005 1:02

ooit reed ik een Z3 M, kijk maar eens naar het filmpje :mrgreen:
http://video.google.com/videoplay?docid ... pr=goog-sl
Plaats een reactie