Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
17 jan 2006 21:01
oke over need for speed most wanted
het is een top game maar toch wat minpunten
te weinig tuning
ik mis de nissan skyline en de 350z !!!!
ook mis ik een gt3 ja moet er in !!!
en canneye s met 521 pk !!!!!!!
dus !!!
18 jan 2006 12:01
Ja, zo'n canneye (

) mis ik ook in de game.
19 jan 2006 10:38
Robogt2 schreef:Deathtrap schreef:Oef... ik sta pas op de 11e plaats. Maar ik vind het wel een cool spel. De besturing vind ik iets minder. De vorige spellen waren daarin wat beter. Maar ik ben dus nu ook HEEL hard aan het sparen voor een echte P!
doe jij het op de xbox of de playstation want op de xbox kan je het ieder geval veranderen

Nee ik ik gebruik enkel en alleen een pc. Maar ben al wel opgeklommen naar positie 9. Momenteel kan ik niet veel racen, want ik moet mijn huurhuis bewoonbaar maken.
Ben al wel heel hard aan het sparen om zometeen die Porsche te kopen
25 maart 2006 18:04
ik ben een ps2 racer haha 22 miljoen bonty
21 aug 2006 14:24
er komt een nieuwe needforspeed aan hij heet carbon er zit een cayman s in eeen porsche carrera gt is niet 100 % zeker
het is weer nacht racen geblazen dus meer info
www.needforspeedforum.nl
23 aug 2006 10:12
Ik heb alle need for speeds gespeelt, ben ondertussen ook met Most Wanted black edition bezig. Zit ergens in de blacklist bij nummer 11, een vrouw als ik het goed heb..? Ik vind het een pittig spel, lekker gevoel voor snelheid, hoewel de wagens inderdaad wel errug snel reageren. Dat was met de Porsche editie, die ik overigens het leukste vond van allemaal wel even anders.. ( rara hoe komt dat?? )
23 aug 2006 13:06
ja ik weet al waarom ik had die van porsche maar hij deed het niet goed

dus ik heb hem niet meer
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.