Toerritten, clubmeetings, Porsche-dagen, evenementen, beurzen enz.
Plaats een reactie

21 mei 2006 21:44

petr-996-C2 schreef:mocht ik mezelf achterin een 996 Cabrio (sealgrey) he Regine opvouwen en ik heb al heel lang niet zoveel lol gehad.
Cabrio + Open + regen = NIET NAT :lol: :lol: :lol:

Volgens mij worden jullie ook snel dakloos! :wink:

jurgen schreef:Zóveel Porsches bij elkaar...en slechts één reactie tot nu toe...???
Ik had juist in dit draadje wel de nodige foto's en verslagen verwacht...hmm

AfbeeldingAfbeelding

AfbeeldingAfbeelding

21 mei 2006 22:12

En enkele van de rit vanaf Wittebrug:

Afbeelding Afbeelding
Afbeelding Afbeelding

en nog een paar andere in mijn album.

21 mei 2006 22:21

ruud964 schreef:Afbeelding

Het was een topdag voor de kinderen :cheers:

Goed georganiseerd en veel, veel en mooie Porsches :bounce: :mrgreen: (zie album) :wink:

Hierboven mijn bijrijder Jan, ondanks zware ziekte zeer positief, ben diep onder de indruk van zijn houding.

Dan kan je eigenlijk niet voorstellen dan sommige (gezonde) mensen te klagen hebben. :?

IK heb Jan een boek over de 911 gegeven Volgens mij is hij na een dagje (vlot) Porsche rijden :drive: :twisted: verkocht aan het merk porsche. :D Mooi om zo'n jongen met wat gespannen handen, glimmend naast je te zien genieten. We reden zelfs een behoorlijk stuk verkeerd, maar volgens Jan Had dat nog wel wat verder gemogen. Kijk hij snapt het. :wink:


bedankt voor de leuke reactie ruud :D ik vond het echt een super dag zal deze dag niet snel vergeten :) en nog bedankt voor het boekje :P

21 mei 2006 22:56

Het was zeker weer super vandaag inderdaad jammer van de regen maar dat was alleen in de ochtend.

Het deed mij weer goed om zoveel blije kinderen te zien en daar een bijdrage aan te leveren.

Ook leuk om zoveel posche's bij elkaar te zien en in collonne op pad te gaan.

Volgende keer weer van de partij :!:

22 mei 2006 10:10

Was wederom voor de kids een geslaagde dag, ben wel zeiknat geworden, want moest de kids 1 voor 1 opstellen naast hun rijder met dito Porsche voor de foto.


Sommige durfden het zelfs aan om open te rijden, en zeg nou zlef dat vinden die gasten toch het mooist, maakt die jongens het nou uit dat het regent.

Is en blijft een toplocatie, Pon in Leusden, alleen Piet Paulusma moet ff beter zijn best doen..........waar is de tijd van Pelleboer...ging beter toen.

22 mei 2006 19:15

Was als niet-porsche-club-lid toch wel nieuwsgierig en ben om 12.45 even in Leusden wezen kijken. Ik werd als Porsche-rijder wel toegelaten op de parkeerplaats, met opvallend veel 356´s. Maar als ´illegale´ mocht ik helaas niet bij PON naar binnen. Jammer, maar wel begrijpelijk.

22 mei 2006 19:32

Franco schreef:Maar als ´illegale´ mocht ik helaas niet bij PON naar binnen. Jammer, maar wel begrijpelijk.


Klopt heb je gezien, maar had gewoon doorgelopen.............geen probleem.

22 mei 2006 22:39

tja, was voorwaarde van de dame van de organisatie om me (toch) door te laten rijden. En afspraak is afspraak.

Bovendien was er waarschijnlijk niet op mijn eetlust gerekend :lol:
Plaats een reactie