Vertel hier over jezelf.
Plaats een reactie

28 mei 2006 15:19

Binnenkort gaat ie er echt aan!
Afbeelding

28 mei 2006 19:37

Elven schreef:Ik dacht nu of nooit, ik heb mijn bankrekening laten exploderen en binnen een week een Porsche gekocht!


Is er óók nog wat anders ge-explodeerd Elven? :?: Zo te zien in je album wordt er al flink gesleuteld...........

28 mei 2006 22:24

Welkom hier Ken.

Een zeer herkenbaar verhaal. En al ben ik 10 jaartjes verder ik heb ook vanaf mijn jeugd de wens gehad altijd nog eens een Porsche te rijden. Bij mij stond alleen vanaf kinds af aan al vast dat het een 911 zou worden.
Maar dit jaar gaat het ook bij mij gebeuren.

Ook ik heb lang getwijfeld over een 993 of 996. Je moet zeker in beide eens gaan rijden want het zijn twee heel verschillende autos. De basisprincipes van een Porsche zitten uiteraard in een 996 maar het is in alle opzichten een heel ander concept en dat merk je ook tijdens het rijden. En wat het uiteindelijk wordt is toch een persoonlijke en emotionele keuze.

Wat betreft handgeschakeld of tiptronic ben ik er zelf bijna uit :wink:
Een tt rijdt erg relaxed en comfortabel maar zelf mis ik toch een beetje het gevoel van lekker zelf roeren en bepalen wanneer ik kan schakelen. Ook dat is iets wat je beide eens naast elkaar moet rijden om het te ervaren.

In ieder geval nogmaals welkom hier en succes met de keuze. Ik weet hoe moeilijk het is :wink:
Houd ons op de hoogte.

10 jun 2006 11:25

Welkom en bekende zoektocht / afweging! (993 / 996 zoektocht)

Ik zou willen aanraden toch zeker in beide auto's te rijden, wereld van verschil!

09 jul 2006 22:34

Nog 2 maandjes ...... en dan is het...9-9-6

Afbeelding


Kwam toevallig dit plaatje tegen!!! :roll:
Laatst bijgewerkt door Master Ken op 09 jul 2006 22:41, in totaal 1 keer bewerkt.

09 jul 2006 22:37

Master Ken schreef:Nog 2 maandjes ...... en dan is het...

Afbeelding


Kwam toevallig dit plaatje tegen!!! :roll:



Zie ik nu dat de Panamera al lang klaar is...... :mrgreen:

09 jul 2006 22:39

Volgensmij rijdt deze in Japan al een tijdje... :roll:

09 jul 2006 22:40

Master Ken schreef:Volgensmij rijdt deze in Japan al een tijdje... :roll:


Ze blijven ook alles kopiëren in Japan :lol:

30 jul 2008 21:26

Grappig om je voorstel-verhaal weer eens te lezen. Had eigenlijk verwacht dat dit inmiddels wel opgeruimd was :wink:

01 aug 2008 16:45

En Master Ken? Heb je hem nou al!?!? :wink:

01 aug 2008 23:19

Gelukkig wel :wink:
Plaats een reactie