15 jul 2006 15:42
lindemans schreef:Wat ook meespeelt is natuurlijk de intentie van die wet.
Als ik de argumenten lees van degenen die hun Stinger willen verdedigen, dan snap ik niet waarom zij dan niet een veel goedkopere oplossing kopen: zo'n Tempo Warner die je in Duitsland wel ziet, een ding dat waarschuwt als je een bepaalde snelheid overschrijdt (ongeacht of er gecontroleerd wordt of niet).
rob964:kan me niet voorstellen dat men daarom met een stinger rijdt, ik althans niet.
Blijf dus een beetje kat en muis; ik heb jaren plezier gehad van mn Stinger, maar heb me er ook over verbaasd dat het zo lang was toegestaan. Van mij mag het verbod er strak in.
rob964.c4 ik denk ook dat het verbod goed is want je hebt zo'n ding aleen maar om ongestraft hard te kunnen rijden maar vind het wel jammer
Het verbaasd me evenzo dat dat nieuwe product van Stinger nog niet in de ban zit, daar zit toch ook een losse ontvangmodule in die uitsluitend gericht is op detectie van radar ?
16 jul 2006 17:50
16 jul 2006 18:00
Sjonnie schreef:De enigen die echt beter gaan worden van deze zaak zijn de advocaten. My bet.
17 jul 2006 9:06
Sjonnie schreef:De enigen die echt beter gaan worden van deze zaak zijn de advocaten. My bet.
17 jul 2006 9:36
17 jul 2006 11:26
koos spee schreef:Sjonnie schreef:De enigen die echt beter gaan worden van deze zaak zijn de advocaten. My bet.
En ik natuurlijk.![]()