Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
Plaats een reactie

Re: Duitsland

20 sep 2006 16:00

Olaf schreef:
Wim SC 1981 schreef: of wijzen met je vinger naar je voorhoofd... allemaal dingen die Duitsers streng bestraffen...



Gebaren vanuit de auto in het algemeen is in duitsland verboden :!: .... daar ze moeilijk kunnen onderscheiden of je zwaaide met 1 vinger of met je hele hand :wink:


Meen je dat nu ? En als je net je haren goed legde :lol: ?

Re: Duitsland

20 sep 2006 16:42

Carrera4s schreef:Meen je dat nu ? En als je net je haren goed legde :lol: ?


Dure haararchitect :shock:

... koste toendertijd een hoop florijnen - neem aan dat de duitse wet niet, maar het bedrag wel, is bijgesteld :roll:

20 sep 2006 17:00

De Duitse wet is niet zo lang geleden wel verandert.
Idd wordt verkeersagressie alsook bumperkleven zeer zwaar bestarft.
Niet enkel financieel , maar kost de Duitsers heel wat Puntjes in Flensburg :wink:

20 sep 2006 17:53

Let ook op de duitse weggebruikers bei Nasse... (waar zit die kl*te umlaut :wink:)
Als er staat 80 bei Nasse gaan ze ook allemaal METEEN in de remmen als er een druppel op de voorruit valt... :!: En dat ben je als hollander echt niet gewend.

20 sep 2006 17:59

Hoe :?: :roll:

Ik ken eerder dat anderen op de remmen moeten vliegen als er een Hollander tegen 80 ineens het linkervak op "vliegt" :twisted: :wink:

-gebeurd helaas zeer regelmatig-

20 sep 2006 18:15

Disziplin!

20 sep 2006 22:25

Rob Herfst schreef:
rufie schreef:Ik vertrek vrijdag naar Genève.
Hoe groot is het flitsgevaar van Luxemburg-Metz-Nancy-Dijon ?
Iemand ervaring mee ?
Rufie.


Groot!

Tussen Luxemburg en Nancy staan er zo'n 10 flitskasten (lage) in de middenvangrail!

Dan wordt het even rustig, maar tussen Langres en Dijon staan ze bijna dagelijk met laser en:


Inderdaad grote flitskans - vooreerst is er tot in Nancy al geen péage. Op de ring rond Metz zal je trouwens vanzelf wel merken waarom daar strenge snelheidsbeperkingen zijn (en er zijn wel degelijk controles, de tijd van Franse laksheid op het vlak van verkeersveiligheid est bel et bien passé). En als je voldoende tijd hebt, raad ik je aan om van Nancy naar Dijon te rijden als volgt : N74 tot in Neufchâteau (over Toul), dan D74 tot in Langres, dan terug N74 tot in Dijon. Je bent een uurtje langer onderweg maar zelfs met mijn H dikke fun wegens niet de hele tijd immer geradeaus :lol:

Ik heb hier een recent nummer van Autoplus liggen met daarop de vaste camera's die in NO-Frankrijk opgesteld staan - stuur me een PB en ik maak morgen een scan.

PS : als je in Dijon bent , steek eens even door naar Beaune, la Capitale des vins de Bourgogne & mijn tweede thuis :D

20 sep 2006 22:33

911-lover schreef:Hoe :?: :roll:

Ik ken eerder dat anderen op de remmen moeten vliegen als er een Hollander tegen 80 ineens het linkervak op "vliegt" :twisted: :wink:

-gebeurd helaas zeer regelmatig-



heb 2 jaar in frankfurt gewoon en elk weekend ff-a'dam en vice versa gereden. met 80 heb ik ze het nooit zien doen. met 120 wel, als je met 180 aan kwam. Nederlanders zijn wat dat betreft duidelijk niet gewend dat er zo hard gereden wordt, kunnen het gewoon niet inschatten.

maar dat doet niks af aan de keren dat ik die duitse bangebroeken met dikke sterren en beamers in de ankers heb zien schieten voor een paar druppels... :shock: :roll:

20 sep 2006 23:19

rufie schreef:Ik vertrek vrijdag naar Genève.

Hoe groot is het flitsgevaar van Luxemburg-Metz-Nancy-Dijon ?
Iemand ervaring mee ?

Rufie.


Vaste flitskasten in Frankrijk:
http://www1.securiteroutiere.gouv.fr/da ... index.html

Overigens geloof ik dat de Fransen (nog) geen bekeuringen naar Nederland doorsturen (en Belgie??).
Anders heb ik er nog pakweg 8 tegoed van 1 weekje Bretagne begin augustus :?

20 sep 2006 23:21

Roel 964 C2 schreef:Overigens geloof ik dat de Fransen (nog) geen bekeuringen naar Nederland doorsturen (en Belgie??).
Anders heb ik er nog pakweg 8 tegoed van 1 weekje Bretagne begin augustus :?


Dienomtrent zijn de wetten recent aangepast..... :(

20 sep 2006 23:35

wolf schreef:
Roel 964 C2 schreef:Overigens geloof ik dat de Fransen (nog) geen bekeuringen naar Nederland doorsturen (en Belgie??).
Anders heb ik er nog pakweg 8 tegoed van 1 weekje Bretagne begin augustus :?


Dienomtrent zijn de wetten recent aangepast..... :(


Maar dat weten ze in Bretagne toch nog niet, he? :roll:

21 sep 2006 6:53

wolf schreef:Disziplin!


Ordnung muß sein! 8)

21 sep 2006 11:27

horn schreef:maar dat doet niks af aan de keren dat ik die duitse bangebroeken met dikke sterren en beamers in de ankers heb zien schieten voor een paar druppels... :shock: :roll:


Ik denk niet dat het voor die druppels is , maar voor die graag op 0 gehouden puntjes in Flensburg .
Maar ik begrijp je stelling hoor, ik doe/deed ook minstens 60.000km per jaar op de Duitse snelwegen :wink:
Plaats een reactie