Alle technische kwesties die betrekking hebben op de motor kun je hier posten.
04 okt 2006 21:53
horn schreef
Ja, maar dat is een WC (water carrera)
die was ik nog niet tegen gekomen
GOED gevonden.
04 okt 2006 22:54
Ha, die Historici;
Bij de 356 was de SC het Snellere, Sportievere of Super model uit de reguliere C-serie. Gezien het bestaan van de Carrera 2 zal SC toen zeker geen Super Carrera betekend hebben. Ik kan me voorstellen dat bij de 911 SC gewoon is teruggegrepen naar een naam uit de geschiedenis, net zoals later bij de 964 Carrera 2. Ik heb overigens nog nooit een officiële verklaring van Das Werk gelezen waarin SC als Super Carrera wordt verklaard.
05 okt 2006 7:26
Hansv schreef:Ik heb overigens nog nooit een officiële verklaring van Das Werk gelezen waarin SC als Super Carrera wordt verklaard.
Zoals 911 & Porscheworld een pagina eerder schreef:It’s not absolutely clear what SC stands for, as the initials were never officially defined, but Super Carrera is the most likely meaning
Het zou best wel eens een afkorting kunnen zijn waar ze achteraf een betekenis bij gezocht hebben...
05 okt 2006 7:29
Er moet ergens een artikel zijn waar de 356 bestempeld word als Super Carrera.
De SC stampt dus al van de 356, en is later op de 911 teruggekomen. De SC heeft de sterkste motor gehad van de 356'ers (95pk), de Carrera niet meegerekend.
De S van super lijkt dan al vrij logisch, omdat er ook een Super 90 is geweest bij de 356'ers.
05 okt 2006 10:53
Ha, die PPP356;
Wat betreft de 'S' met je eens, maar om een 95pk 356 nou als 'Super Carrera' te bestempelen terwijl de 'echte' (Carrera 2) er al 130 heeft lijkt me wat onwaarschijnlijk. De 'C' van de 356SC slaat enkel op de C-serie volgens mij.
05 okt 2006 11:29
Hansv schreef:Ha, die PPP356;
Wat betreft de 'S' met je eens, maar om een 95pk 356 nou als 'Super Carrera' te bestempelen terwijl de 'echte' (Carrera 2) er al 130 heeft lijkt me wat onwaarschijnlijk. De 'C' van de 356SC slaat enkel op de C-serie volgens mij.
Niet mijn wijsheid, ga een van deze dagen wel eens zoeken
Die PPP356 schreef:Er moet ergens een artikel zijn waar de 356 bestempeld word als Super Carrera.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.