Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
Gesloten onderwerp

15 dec 2006 12:48

Ik weet niet wat er gebeurd is en natuurlijk zou het best zo kunnen zijn geweest als de 'officiële lezing' aangeeft...

Ik vind het alleen nogal raar, stom, brutaal en ongeloofwaardig dat iemand zonder toestemming in een auto van meer dan een half miljoen euro stapt, ermee het circuit op rijdt en dan ook nog eens zo stom is om zo hard te rijden dattie crasht.

Ik wil helemaal niets insinueren, of op doelen, maar ik heb wel wat ervaring met tv en andere media en weet ook dat je a) niet alle info die wordt gepubliceerd (zonder kanttekeningen) voor zoete koek moet aannemen en b) er geregeld in dit soort gevallen 'een dubbele agenda' op na gehouden wordt...

Zo vind ik bijvoorbeeld de reactie van meneer Perridon nogal vreemd als je ervan uitgaat dat iemand heeft besloten om de auto ongevraagd en zonder toestemming mee te nemen en de auto crasht.

15 dec 2006 13:06

Olaf schreef:Probeer de hele ochtend al dat filmpje aan de gang te krijgen :?


Werkt deze linkanders?
Laatst bijgewerkt door ingo op 15 dec 2006 13:09, in totaal 3 keer bewerkt.

15 dec 2006 13:06

SPEEDY944 schreef:Ik weet niet wat er gebeurd is .....

Ik vind .....

Ik wil helemaal niets insinueren .....

Zo vind ik .....

Precies :!:
Je weet niet wat er is gebeurd.
Jij vindt er iets van, maar bent Michel Schaap niet (klik even op de link die Marco postte, misschien vind je dan wel iets anders :idea: ) noch Michel Perridon.

..... en dus insinueer je wat mij betreft wel iets op basis van slechts jouw voorstellingsvermogen en "ervaring met tv en andere media".

Misschien is een carrière bij (roddel)media iets voor je. :?

15 dec 2006 13:09

Hier nog een plaatje in "betere" tijden............ die grijze dus :-)

Afbeelding

ps. sleutels in een geleende auto laten zitten...................... :roll: :?
Geloof niet alles wat ze op tv zeggen.

15 dec 2006 13:15

BTW

Perridon heeft een Bugatti Veyron besteld, dus Carrera GT ach.......tobben



Verder was zijn CGT de eerste in Nederland op kenteken (Wittebrug geleverd)
Laatst bijgewerkt door John op 15 dec 2006 13:16, in totaal 1 keer bewerkt.

15 dec 2006 13:15

Misschien is een carrière bij (roddel)media iets voor je.


Is niet alle info die we met betrekking hebben van de (roddel)media afkomstig dan?

15 dec 2006 13:29

porscheware schreef:Heb ik nog in gereden vorig jaar deze CGT !!!
Liep toen allemaal wat beter af :)


Owja waar leen je zon CGT dan eventjes?
Ik zou best wel eens VOORZICHTIG een rondje willen rijden in zo'n ding 8) Dan weet ik weer waar ik voor studeer :shock: 650.000 euro jeetje!

15 dec 2006 13:36

Nog eentje, VCM 2004

(De mijne nog zilver ipv groen! :wink: )

Afbeelding

Enne dat schaap heeft geleerd dat een CGT iets héél anders is dan een Toyota Corolla! :lol:

Trouwens, verzekeringskwestie en evt. fraude tbv. de verzekering kan niet aan de orde zijn, Mr. Perridon vertelde zelf nl. tijdens VCM dat al zijn auto's (o.a. AM Vanguish (schrijf je dat zo... :roll: ) WA verzekerd zijn! Vond de premies te hoog en betaalde evt. schade altijd cash. Gezonde financiele positie als je zo kan redeneren. :lol:
So far the rumors lijkt mij. Of Schaap wel of geen toestemming incl sleutels van Albers gekregen heeft is dan een andere vraag.

15 dec 2006 13:40

leander schreef:Owja waar leen je zon CGT dan eventjes?


je zou het hier kunnen proberen

Afbeelding
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht

succes :wink:

15 dec 2006 14:36

SPEEDY944 schreef:
Misschien is een carrière bij (roddel)media iets voor je.

Is niet alle info die we met betrekking hebben van de (roddel)media afkomstig dan?

Klopt ..... en in hetzelfde bericht waarin je daar op afgeeft doe je er zelf net zo hard aan mee of zelfs een schepje er bovenop. Vandaar. 8)

Marco (waarom nou hij toch? \";)\") schreef:je zou het hier kunnen proberen
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht

..... maar nu even niet. :^:

15 dec 2006 15:13

John4S schreef:BTW
Perridon heeft een Bugatti Veyron besteld, dus Carrera GT ach.......tobben
Verder was zijn CGT de eerste in Nederland op kenteken (Wittebrug geleverd)


Afbeelding

Crash met Carrera GT: € 120.000 schade

'Ik heb net het schaderapport binnen. Er is meer dan een ton kapot aan die auto. De uitlaat ligt er onderuit, alle velgen zijn kapot. Het is een flinke schuiver geweest. Ik hoop dat die jongen die dit gedaan heeft zijn verantwoordelijkheid neemt.'

Woensdag belandde de exclusieve Porsche Carrera GT van Trust-eigenaar Michel Perridon, de eerste van twaalf stuks in Nederland en één van de weinigen op Nederlands kenteken, in de vangrail op het circuit van Zandvoort. De auto was daar omdat F1-coureur Christijan Albers, die wordt gesponsord door Trust, de auto had meegekregen voor tv-opnames met John van den Heuvel van De Telegraaf. Alleen Albers mocht in de 612 pk sterke Porsche rijden.

Maar toen Albers en Van den Heuvel het circuit verkenden in een Nissan 350 Z, bleek race-instructeur Michel Schaap van de Rensportschool Zandvoort doodleuk met de Porsche van Perridon aan de haal te zijn gegaan. Koude motor en bandjes en 612 pk op de achterwielen... dat was iets te veel Schaap.

Schade: 120.000 euro.

Onverzekerd.

Perridon: 'Er zijn natuurlijk ergere dingen in de wereld, maar leuk is het zeker niet. Christijan schaamt zich kapot, hij voelt zich verantwoordelijk, terwijl hij hier helemaal niets aan kan doen. Die instructeur had gewoon van mijn auto moeten afblijven. Lekker zooitje is het daar bij die rensportschool.' Rotterdammer Perridon hoeft overigens nu niet tijdelijk met de bus, want hij beschikt ook nog over ondermeer een Bentley GT en een Porsche 911 turbo. Begin 2007 krijgt hij de eerste Bugatti Veyron van Nederland geleverd.

15 dec 2006 15:18

Olaf schreef:Probeer de hele ochtend al dat filmpje aan de gang te krijgen :?


Dagje verlof :?: :lol:

Blijft toch een raar verhaal en er moet al heel hard gereden worden om die CGT in het decor te parkeren. Zal in elk geval een leuke verzekeringsdiscussie worden (gebruiksdiefstal ??)

15 dec 2006 15:21

Carrera4s schreef:Dagje verlof :?: :lol:


..... neen ..... al 'n week of tien :twisted: :wink:



.... heeft niemand M.Schaap voor commentaar gevraagd :?: :roll:

15 dec 2006 15:25

Michel Perridon schreef:Ik hoop dat die jongen die dit gedaan heeft zijn verantwoordelijkheid neemt.'


... ach, een hypotheekje van 125.000,- en stukje aflossing, dan ben je met E 750,- per maand er over 30 jaar er vanaf! :mrgreen:

15 dec 2006 15:52

Olaf schreef:
Carrera4s schreef:Dagje verlof :?: :lol:


.... heeft niemand M.Schaap voor commentaar gevraagd :?: :roll:



Ja.... :wink:

http://pub5.bravenet.com/guestbook/show ... 0615&cpv=1

Niet door mij, overigens.... :roll:

15 dec 2006 16:12

Marc' Oh Oh... schreef:
Michel Perridon schreef:Ik hoop dat die jongen die dit gedaan heeft zijn verantwoordelijkheid neemt.'


... ach, een hypotheekje van 125.000,- en stukje aflossing, dan ben je met E 750,- per maand er over 30 jaar er vanaf! :mrgreen:


ik dacht het niet, je kan geen hypotheekje nemen zonder huis met tegenwaarde, dus moet je flexibel krediet bekijken, wat je , laten we een deftige interest rate nemen in verhouding van de groote van de lening, en je zit al gauw aan een goeie 600 euro interesten per maand..

dan betaal je met 750/maand echt niet in 30 jaar af hoor...

15 dec 2006 16:28

op Schaaps zijn site is het angstvallig stil :!: :roll:
misschien dat Erwin de reparatiekosten wat schappelijker kan maken voor de armlastige Perridon :wink:
wel een leuk klusje lijkt me..................................................................ff testen of alles weer goed zit en het doet; vroooaaaaaaaarrrrrrrr :!: :!: :!:
succes Erwin :!: :twisted:

15 dec 2006 16:49

craze schreef: .... misschien dat Erwin de reparatiekosten wat schappelijker kan maken voor de armlastige Perridon :wink:



..... zal niet de eerste keer zijn dat daar 'n CGT staat :wink:

15 dec 2006 18:22

Olaf schreef:..... zal niet de eerste keer zijn dat daar 'n CGT staat :wink:

Was er afgelopen woensdag en toen stond er inderdaad een Carrera GT binnen op de brug! 8)

15 dec 2006 19:50

SPEEDY944 schreef:Ik kan me -eigenlijk- niet voorstellen dat iemand het in z'n hoofd haalt om zonder toestemming in zo'n auto te stappen en weg te rijden. Ik zet dan ook zo m'n vraagtekens bij de 'officiële lezing'...

Het zou mij niets verbazen als een en ander anders heeft plaatsgevonden, maar dat besloten is om dit als 'officiële lezing' naar buiten te brengen.
SPEEDY 944 jij hebt het bij het rechte eind. michel is een goede vriend van mij,dus ik kan het weten.Hij zal nooit zomaar ongevraagd een auto pakken om maar eventjes het circuit mee op te gaan,is echt anders gegaan(lees hij is dus gevraagd door de filmploeg). zoals gewoonlijk hebben enkele forum leden al direct hun mening klaar. Heb hem gesproken en natuurlijk is hij er doodziek van, zouden wij ook zijn. Dus diegene die het aangaat in deze VOORDAT JE EEN OORDEEL VELT WEES DAN ZEKER VAN JE ZAAK. :?

15 dec 2006 20:08

No offense addie, maareh, de "mening" die de mensen klaar hebben, is de mening die in alle media verkondigd wordt. De enige die een andere mening zelf in elkaar bedenkt (ook niet jippie bedoelt speedy!) is Speedy zelf... HIJ is degene die speculeert he ;)

Anyway, niemand zal blij zijn, want zelfs al was het een polo'tje, je wil niet tegen de vangrail aan op het circuit toch? (ik in elk geval niet)

15 dec 2006 20:14

addie schreef:(lees: hij is dus gevraagd door de filmploeg)



... en die hebben het recht gehad om die CGT uit te "lenen" :?: :roll:


paSCal schreef:... je wil niet tegen de vangrail aan op het circuit toch? (ik in elk geval niet)



Inderdaad :!:

... als je weet wat 'n stukje (circuit)vangrail kost :shock:

15 dec 2006 20:16

Veel geld , zeer veel geld :cry: :cry: :cry:

-Maar een fractie van de schade die de vangrail aan je wagen aanricht-

15 dec 2006 20:40

Ik heb Michel als een zeer deskundig coureur leren kennen bij de Porsche World Tour. Hij heeft hier ( beheerste) staaltjes met allerlei Porsches laten zien waar je je vingers bij aflikt. Dus ik denk dat hij gewoon pech heeft gehad ( plasje olie?) zoals iedere professional wel eens pech kan hebben. :cry:
Maar we moeten dit weer lekker uitvergroten, want de Telegraaf en RTL Boulevard moeten ook iedere dag verschijnen...enne waar moeten wij het anders over hebben 8)

15 dec 2006 23:06

De ware toedracht van het hele verhaal zal wel weer ergens in het midden liggen wan niemand durft hardop te zeggen dat ie wat onzorgvuldig is geweest met de auto van een ander.
Pijn doet het wel en het is een enorme berg geld zo'n schade.
Niemand hier die hem voor een prikkie wil overnemen :?: :idea: :lol:


Olaf schreef:
paSCal schreef:... je wil niet tegen de vangrail aan op het circuit toch? (ik in elk geval niet)


Inderdaad :!:

... als je weet wat 'n stukje (circuit)vangrail kost :shock:


Oh wil ik wel vertellen hoor 32 meter vangrail kost € 2206,27 ex btw :wink:
Gesloten onderwerp