Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
12 apr 2007 23:11
@nynke ik wil wel graag maar ik kan 27 mei niet, wil hierbij voorstellen om een zondag in juni te gaan.
12 apr 2007 23:34
ik wil ook mee, mijn nieuwe boxster wordt geleverd in juni. dus let me know wanneer.
ik kan altijd op een donderdag (maar ik vermoed dat dit voor jullie minder gemakkelijk zal gaan)
kan je er gewoon naartoerijden en die nuburg - tolweg doen dan of moet je reserveren?
12 apr 2007 23:50
GI996C schreef:@nynke ik wil wel graag maar ik kan 27 mei niet, wil hierbij voorstellen om een zondag in juni te gaan.
Had me niet gerealiseerd dat de spa days dan zijn.
Doe een voorstel en dan kijken we wie er dan kan!
13 apr 2007 0:44
Maakt me niet zoveel uit eigenlijk.... zullen we er 24 juni van maken?
13 apr 2007 6:25
Hmm, die datum schikt mij niet echt, sorry.
Voorstel; 15 juli, baan dan open van 8:00 tot 19:30.
13 apr 2007 9:47
Wat mij betreft is het prima, alleen zitten we dan niet in de zomervakantie met bijbehorende (verkeers)drukte?
Zodra we een datum hebben lijkt het me handig om een nieuw topic in meetings & evenementen te starten en dan kijken wie er allemaal mee gaat.
13 apr 2007 11:49
Qua drukte op de baan zou ik liever een keer door de week gaan, bijvoorbeeld maandag 23/7. De baan is dan vanaf 13.00 u open tot 19.30 u.
Voor beginners lijkt me dat lang genoeg.
Maar ja, ik kan zelf bepalen of ik werk of niet....
13 apr 2007 11:55
In de weekends is er natuurlijk heel wat te zien op en rond de baan.
Die datum is voor mij ook goed (laatste dag van het verlof) , al komt een weekje later veel beter uit.
13 apr 2007 12:28
Door de week is wat mij betreft ook prima.
13 apr 2007 20:55
Ik doe ook graag mee voor een dagje Nordschleife. Met de klassieke al eens gereden, met name de hoogteverschillen zijn adembenemend!
Ga ook liefst door de week als het wat rustiger is, plan dan een maandag of vrijdag waardoor aankomst / vertrek een dag eerder / later geen extra vrije dag hoeft te kosten.
14 apr 2007 19:42
Maar we hebben nog steeds geen datum :
- vraag 1 : weekend of weekdag ?
- vraag 2 : mei, juni of juli
Voorkeuren ?
14 apr 2007 22:20
wat mij betreft in juni, liefst op een vrijdag of in het weekend.
16 apr 2007 11:00
23 juli maandag dus.
16 apr 2007 11:44
23 juli genoteerd,
1.Strade
2.Herman S
3.
4.
5.
6.
16 apr 2007 11:47
Zet mij ook maar op
16 apr 2007 19:24
Ik ben van de partij, dus zet mij er maar bij. ( dat rijmt)
16 apr 2007 20:03
ik open een nieuw draadje in meetings.....
16 apr 2007 22:32
Maandag 23 juli? Baan open van 13.00 - 19.30u
Dan heb je dus maar een halve dag en mijn ervaring is dat dat erg kort is....
17 apr 2007 23:51
ben ook een paar keer naar de ring geweest,
de eerste keer op de motor,
een nieuwe bmw k1200 s zonder esa.
6 rittenkaart gekocht en de baan op met diep respect en ontzag de baan op.
Ik werd op een gegeven moment finaal los gereden door een groepje motorrijders 4 stuks.
na een rondje gereden even bijkomen bij de snackbar,de motorrijders die me zoek hadden gereden waren daar ook.
Nadat ze hun helm afdeden bleken het vier lokale huisvrouwen van een jaar of 40 te zijn die een dagje aan het gummen waren !!!!
tsja er is altijd baas boven baas op de ring.Whatever you do never ever try to race the locals!lachen was dat,tweede rondje ging beter.
Daarna een keer met de 911 en een maat van me die op zijn playstation had geoefend als navigator meegenomen.
Hij kende de bochten en de lijnen zeer goed en dat was erg leuk!
super verslavend hoor !
18 apr 2007 23:21
nee,geen helm maar als je er een wilt dragen voor je eigen veiligheid zou ik zeggen doen.
Waar het om gaat is dat jij uiteindelijk bepaalt of het gevaarlijk is.
m.a.w. rijd met een ruime veiligheidsmarge! en niet op je maximale want de ring straft je genadeloos af.
Als je de ereste keer gaat,probeer een doordeweekse dag met zeer goede weersomstandigheden.Dan is het wat rustiger op de baan en ik heb al vaak meegemaakt dat de ene kant mooi droog is en de andere kant vochtig en mistig.Het is tenslotte een omloop van ruim 20 kilometer.
de ring is in principe een tolweg en dus openbare weg.De duitse verkeersregels gelden daar in principe dus ook, is al veel over gediscussieeerd.
Tenminste....
als je gaat maak je gebruik van een zgn turistenfahrt,je koopt een kaartje of een abonnement wat je wilt bij de kassa.
Zoals hierboven gemeld is er een ene Pascal geloof ik met een fantastische site over de ring ,de regels etc...
op het net kun je alle info vinden bv:
www.nuerburgring.de
zeker doen!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.