Toerritten, clubmeetings, Porsche-dagen, evenementen, beurzen enz.
Plaats een reactie

23 apr 2007 14:43

Leuke film weer LeOH, ik lag bij de intro al weer dubbel. :lol: Jammer dat ik dit keer niet mee kon doen.
Wat glijden die karts trouwens (ja, ijs he), ik dacht dat ze op spikes wel wat meer grip zouden hebben :?: :shock:
Hoorde die mevrouw in dat strakke pakje ook bij het arrangement. 8)

@Olaf - het leek wel of jij de eerste prijs had gewonnen - zo blij. :wink:

23 apr 2007 15:30

Glijden was echt geweldig inderdaad, en de grip was toch nog flink (lees: zonder spikes was je niet eens van je plek gekomen volgens mij!)...

Maja de Bij - gesprek van de dag...

Enne, Olaf blij, eindelijk ook es een beker :cheesy:

23 apr 2007 15:36

Harley schreef:- het leek wel of jij de eerste prijs had gewonnen - zo blij. :wink:



... neen, meer omdat ik voor Rob (en de rest) was geeindigd :wink:

23 apr 2007 18:16

Olaf schreef:... neen, meer omdat ik voor Rob (en de rest) was geeindigd


... Maar.......nog steeds iedere keer achter mij :cheesy: .

23 apr 2007 18:55

Duidelijk, JAN is de echte winnaar ;) (gniffel gniffel)

23 apr 2007 20:09

Weer mooi gedaan Leo, idd heel mooi begin. Wie is toch die gozert in dat paarse poloshirtje?? Als mevr. Bakker dat ziet... :twisted: :wink:

Volgende keer wel allemaal een andere kleur helm op....... nu krijgen sommigen de schuld van dingen die ze niet gedaan hebben...... 8) :wink:

23 apr 2007 20:40

Leuk gedaan Leo, was weet de moeite waard de film :thumleft:

Ik ben het wel met Jaco eens, dat je die meneer in die paarse polo er beter uit had kunnen knippen :twisted: :wink:

Zo´n vent zou bij je haringkraam langskomen, ik ben bang dan hij die kar gelijk leeg eet :lol: :wink:

23 apr 2007 20:44

Jaco schreef:Volgende keer wel allemaal een andere kleur helm op....... nu krijgen sommigen de schuld van dingen die ze niet gedaan hebben...... 8) :wink:
Zal die cateraar wel zijn geweest, daar die zich al niet meer durft te melden......maar uitstekend plan. en dan vooral bij deze lieden :

Ron : hoeft niets, wint toch wel....
Jaco : 1 vlag met karper
Gerhard : 1 stormfokje
Rob : 3-gangen menu op de helm binden
Paul : kratje rammelende wijnflessen meegeven
Olaf : gevarendriehoek op de kop binden
PaSCal : neemt z'n PC mee
Jan : 2 stokbroden in z'n vestzakken
Erik : hoeft niets, wordt toch laatste....
:mrgreen:

23 apr 2007 21:49

Ik mis LeOH in het rijtje :roll:

Afbeelding

23 apr 2007 22:09

Mooie film Leo! :thumleft:

Op naar de volgende KMM (kart mini meet) 8)

23 apr 2007 22:24

Neemt zijn PC mee.... hehehe... Voor de duidelijkheid, mijn werkgebied bevindt zich nagenoeg nooit op een buro (of er zelfs maar in de buurt), dusse, PC's... Nah.... :cheesy:

23 apr 2007 22:36

@Pascal, da's nou net de "last" die een ADMIN met zich meedraagt :lol:

@Olaf : bescheidenheid.... :roll: Maar : hij is goed :lol: :mrgreen:

23 apr 2007 22:37

Rob Herfst schreef:Op naar de volgende KMM (kart mini meet) 8)


De dames, met name Regine als aanstichtster, hebben snode plannen... :roll: hou je autosleutels maar goed in de gaten 8) :wink:

23 apr 2007 22:49

Ik zou me meer zorgen maken over de bankpasjes Leo :cheesy:

Minimeeting Uithof

23 apr 2007 23:48

MadIceMedemeeters,
dank allen voor de grootmoedig geboden weerstand :mrgreen:
Ook voor mij was dit de allereerste keer dancing on ice with the karts.
Ik vond het mede door de grote tegenstelling t.ov. karten in Sloterdijk, binnen koud buiten warm v.v ?? erg vermakelijk.
@Leoh, prettige kennismaking..........bedenk me nu dat het ongeveer een meeting of 20 gaat kosten om een man of 10 beter te leren kennen :lol:
En je hebt er toch weer een leuk filmpje uit weten te persen....respect!
@Rob, toen ik vanmiddag de video had gezien wist ik pas zeker dat ik niet alles had gedroomd :tongue: )
@Olaf....Afbeelding
Als je ff goed inzoomd zie je dat ik kart 27 stuur EN dat ik (altijd) mijn eigen helm draag :cheers: 8)
@ Gerhard; dank voor je initiatief ,ben blij dat ik er uiteindelijk op tijd bij was met mijn aanmelding :wink:
@Jan968 oeps 986...goeie tijd .sorrie Jan, volgende keer mag Jij mij de ideale lijn voordoen, maar je weet, 1 foutje en je bent er geweest :rambo: :wink:
@EriK, jij reed zo voorzichtig met de kart omdat je zo gek bent met je "nieuwe" 3.2? :scratch:
Deze middag gaat zeker in de koffer met goeie herinneringen :D
groet racebeus
p.s. was blij dat ik de champage weg kon geven, kreeg later twee perfecte tafeldames aan mijn zij
p.s.2 ben ik iets vergeten?? :bigsmurf:

Re: Minimeeting Uithof

23 apr 2007 23:51

racebeus schreef:p.s.2 ben ik iets vergeten?? :bigsmurf:

nee hoor niet echt, alleen de foto's van de tafeldames mis ik :wink:

24 apr 2007 0:01

Racebeus...proficiat met je winst!!! Verbaast me eigenlijk niet, jij was ook al heel snel op het voorgaande kart-event in Amsterdam waar je jammer genoeg sneuvelde met mechanische pech... :?

...top...geniet van je overwinning 8) :D

24 apr 2007 8:02

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Je filmpje was weer om te genieten :thumright: (zelfs als je niet mee hebt gedaan).

Ik werd wel een beetje onpasselijk van een paar close up beelden :shock: :pale:


Van een soort van koekiemonster, tot veeldrinker, kalende harses en juichende scandinaviër (het zat wel diep). :mrgreen:

De jippie vierde plaats kwam dan wel weer aan de rechtmatige persoon toe. :P Ik hoor graag nog weer eens zijn taktiek om eerste te worden. :roll: :wink:

25 apr 2007 0:11

ruud964 schreef:De jippie vierde plaats kwam dan wel weer aan de rechtmatige persoon toe. :P Ik hoor graag nog weer eens zijn taktiek om eerste te worden. :roll: :wink:

:ass:

Re: Minimeeting Uithof

25 apr 2007 0:18

racebeus schreef:.. EN dat ik (altijd) mijn eigen helm draag :cheers: 8)


Idem :wink:

... maar hoe vaak moet ik dat nog zeggen, dat ik GEEN oranje sticker(s) op m'n helm heb :evil:

25 apr 2007 11:23

ruud964 schreef:De jippie vierde plaats .....

Was tijdens de kwalificatie en de race 4e - toen kon het nog geen kwaad :P -, maar heb de finale taktisch gereden en onze gewaardeerde cateraar voor laten gaan :lol:

25 apr 2007 20:18

Ja Paul 8) , ik ken het gevoel dat je hem beter maar (bewust) kan laten winnen. :twisted:

25 apr 2007 20:58

Jan 986 schreef:Heer Van Engelen , schaamt U zich .
Zo 'n dure cursus gevolgd , en nog niet op het podium geëindigd .


Heer Van Engelen schreef: -, maar heb de finale taktisch gereden en onze gewaardeerde cateraar voor laten gaan


U bent dus echt een heer. :!:

25 apr 2007 21:06

Hij is goed Jan :!: :D

Mijn lijfspreuk is: "Als ik nog eens in de goot lig, hoop ik dat men zal zeggen daar ligt een heer!" 8)

Maar kan je niet garanderen dat ik jou tijdens een volgende wedstrijd met dezelfde taktiek zal benaderen :!: :D :wink:

09 aug 2007 11:35

Paul van Engelen schreef:.....tijdens een volgende wedstrijd......:!: :D :wink:


Tis stil in Delft......
Geen meetings meer ? :roll: :idea:
Plaats een reactie