Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
Gesloten onderwerp

24 jan 2007 17:30

Ben ik blij dat ik in een 911 rijd. :wink:

24 jan 2007 17:31

:roll: Ja , daar krijg je geen 5 personen in :twisted: :lol: :lol: :lol:

25 jan 2007 10:56

André 3.0 schreef:
Ik ben Linda, en u verliest uw lading!!!..."



Waarop de chauffeur zijn raam opendraait en roept: "Ja, stomme trut...
Ik ben Theo en ik strooi zout!!".


wat een Bonnie.......

26 jan 2007 12:02

Je zal er maar rijden :shock:

Waarborgfondsje? :twisted:

26 jan 2007 12:11

afgelopen week in dit gewoel gezeten... bizar, maar een keer een klein ongelukje gezien :shock:

5 jaar geleden reden ze daar (Saigon) nog allemaal op een fiets, door de groeiende economie nu allemaal een brommertje... wat als ze over 5 jaar daar allemaal een auto hebben :lol:

26 jan 2007 13:09

Rob Herfst schreef:Je zal er maar rijden :shock:


Hij duwt zelfs een bus aan... :shock:

Het zal wel vaker zo gaan...de tegenliggers gaan stuk voor stuk angstig aan de kant als hij eraan komt... :(

26 jan 2007 14:57

Jurgen schreef:Hij duwt zelfs een bus aan... :shock:


:idea: Voor (of beter: tegen) al die consequent linksrijders hier in Nederland..... koop 'n Hummert! :lol:

26 jan 2007 15:16

Ongelooflijk :shock:

26 jan 2007 16:04

Tsjakkkaaaaaaaa!!! :lol:

Het valt me trouwens wel op dat er erg veel opel (astra's/kadett's) rijden

26 jan 2007 17:04

Vreemd hè dat je dan niet zo geliefd bent als interventie macht :shock:

Op zich wel weer vermakelijk om te zien.

@Marco, Dat gevoel in Azie ken ik maar al te goed :wink:
Dat gaat inderdaad zelden fout. Grap schijnt te zijn dat juist door het ontbreken van regels en verkeers hulpmiddelen mensen veel defensiever gaan rijden.
Als ik op de snelweg netjes in mijn baan rijd en iemand komt half voor me rijden erger ik me dood. Gebeurd dat in Azie op een weg waar je het hele asfalt als beschikbare rijplek hebt dan maakt het niks uit.
Nog een voorbeeldje, kruising waar ik op de voorangsweg rijd. Auto van recht wil hem er voor duwen dan denk ik op zijn minst %$# let ff op!. Als je negens meer ziet wie waar voorrang heeft dan past iedereen zijn gedrag aan want niemand wil een schade oplopen.

Hebben ze bij ons in Drachten zelfs het hele centrum mee ingericht. Zelf regulerend verkeer. Gevolg: snelheid in het centrum ging omlaag en het aantal incidenten is zeer fors gedaald.

26 jan 2007 17:26

Jurgen schreef:Hij duwt zelfs een bus aan... :shock:

Het zal wel vaker zo gaan...de tegenliggers gaan stuk voor stuk angstig aan de kant als hij eraan komt... :(

Ik kreeg van een vriendje door gemaild dat dit standaard procedure is voor de Amerikanen.
Als ze stil gaan staan, dan zijn ze een nog makkelijkere target :shock: !
Dus wat er ook gebeurd......gassen met die Hummert!
Rob-heel-blij-met-zijn-kantoorbaantje

26 jan 2007 17:34

maurice schreef:Vreemd hè dat je dan niet zo geliefd bent als interventie macht :shock:


Ik vond dat filmpje recentelijk waar zo'n legertruck rijdt met een flesje water als lokmiddel voor een stel rennende Irakese kinderen veel erger.
Eikels. :(
Dit is tenminste nog enigzins te begrijpen als je weet hoeveel Hummers er daar idd opgeblazen zijn.

Edit: thank you Youtube; dit is dat filmpje.

26 jan 2007 18:10

Enigszins begrijpelijk dat je rijdend een minder makkelijk target bent. Maar aan de andere kant houd je het cirkeltje zo wel in stand. Dat gevalletje met dat flesje water had ik ook al gezien, laten we het daar maar helemaal niet over hebben. Helemaal als je het commentaar van de 'stoere mannen' hoort.

Nee dan blijf ik net als Rob wel blij met mijn baantje op een "saai" kantoor :wink:

26 jan 2007 20:38

maurice schreef:Hebben ze bij ons in Drachten zelfs het hele centrum mee ingericht. Zelf regulerend verkeer. Gevolg: snelheid in het centrum ging omlaag en het aantal incidenten is zeer fors gedaald.

Heb ik idd een jaar ofzo terug een reportage van gezien.

28 jan 2007 17:36

Deze vinden m'n neefjes van 11 VET................. :? :lol: http://www.youtube.com/watch?v=RjiI0A6fsDY

28 jan 2007 17:57

Waar hebben ze die gevonden :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

28 jan 2007 18:59

Ik denk op de jij-buis ;)

29 jan 2007 16:37

AUWA :?

29 jan 2007 17:10

Dit is echt kl@te. :wink:

30 jan 2007 23:01

Afbeelding

31 jan 2007 16:06

911-lover schreef:Afbeelding


ik waag een gokje; een lekker stuk :!: :wink:

08 feb 2007 11:11

Niet dat onderstaande steeds even geslaagd is, maar kwestie van de animositeit België-Holland levendig te houden :wink: :

1.Waarom gaat een Hollander buiten staan met zijn eitje als het gevroren heeft? Als de strooidiensten komen heeft hij zout op zijn eitje.

2.Hoe vang je een Hollander? Door het deksel van de w.c. dicht te klappen als hij aan het drinken is.

3.Twee Hollandse agenten lopen op straat en vinden een spiegel. De ene agent kijkt erin en zegt: "Die komt me bekend voor." Zegt de andere agent: "Laat mij ook eens kijken," en hij kijkt en zegt: "Maar natuurlijk dat je die kent, dat ben ik."

4.Mijn Hollandse nonkel heeft me gisteren foto's in de brievenbus gestoken." "En zijn ze goed uitgevallen?" "Dat weet ik niet. Het rolletje moet nog ontwikkeld en afgedrukt worden."

5.Welk zijn de drie eerste woorden uit een Hollands kookboek? Leen een ei. Deze zin wordt gevolgd door: Schep een beetje water uit de beek, doe het ei erbij en plaats het in de zon.

6.Waarom mag je Hollanders nooit te lang bij een vuilnisbak laten staan? Anders denken ze dat dat hun huis is.

7.In het jaar 2020 zullen de Hollanders met België in oorlog zijn. Weet jij waarom? Omdat ze tegen die tijd de Hollandermoppen zullen begrijpen die wij nu aan het vertellen zijn.

8.Waarom heeft een Hollander een raampje in zijn koelkast. Om te kijken of het lichtje uit is.

9.Waarom is Jezus niet in Nederland geboren? Ze konden geen drie wijzen vinden.

10.Hoe drinkt een Hollander tomatensoep? Warm water in een rood bord.

11.Een Hollander komt bij de huisarts met een splinter in zijn tong. "Hoe is dat gekomen? "vraagt de arts verbaasd. "Ik had één druppel jenever gemorst op een ruwe houten tafel." verklaart de Hollander.

12.Waarom glimlacht een Hollander als het bliksemt. Hij denkt dat hij gefotografeerd wordt.

13.Twee Nederlandse politieagenten rijden in een combi. Wanneer ze voor een rood Verkeerslicht moeten blijven staan valt er een stilte in de auto. Dan zegt de agent die naast de chauffeur zit: "Het is groen." Waarop de chauffeur na enig nadenken antwoordde: "Eh... een kikker?"

14.Er wordt ingebroken bij een Hollander. Zegt de dief tegen de Hollander: "Ik zoek geld." Waarop de Hollander zegt: "Ik zal helpen zoeken."

15.Een Hollander liep met zijn oor helemaal in het verband. Een Belg kwam hem tegen en vroeg: "Wat is er met jou gebeurd?" De Hollander antwoordde: "Ik was aan het strijken toen de telefoon ging."

16.Wat is het verschil tussen een ongeluk en een ramp? Als een bus vol Hollanders in een ravijn rijdt, is dat een ongeluk. Als er overlevenden zijn een ramp.

17.Weet je hoe de Hollandse politie een betoging uit elkaar drijft? Ze rammelt eens met de collectebus.

18.Hoeveel keer gebruikt een Hollander een condoom? Drie maal: Eén keer gewoon, één keer binnenstebuiten en één keer om op te kauwen.

19.Een Hollander vraagt aan een Belg: "Als je kan raden hoeveel sigaretten er nog in mijn doosje zitten mag je ze alle 10 hebben

20.
Weet je waarom ze in Holland geen ijsblokjes hebben? Ze hebben het recept verloren.

08 feb 2007 11:14

Zoek je oorlog Carrera4S :D ?

Dit is pas een camouflagewagen van BMW :

Afbeelding

09 feb 2007 1:24

Rob Herfst schreef:Je zal er maar rijden :shock:

Waarborgfondsje? :twisted:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: maakt wel indruk zo'n humpie :lol: :lol:

09 feb 2007 5:17

Een keer bijna een kind geschept, en een keer bijna een vent op de middenberm aangereden die niet eens omkijkt... :shock: ik kan me voorstellen dat de plaatselijke bevolking hier af en toe iets aan probeert te doen... redelijk asociaal.
Moet je nagaan als Marc RS4 hiervoor had gereden, waren ze er nooit voorbij gekomen (zie KJN topic) :lol:
Gesloten onderwerp