Vertel hier over jezelf.
Plaats een reactie

25 jul 2007 13:25

KR schreef:Wil je ook bezichtigingen gaan doen met de Porsche!
Omdat je Vastgoed en makelaardij studeert.
Ik ben nu werkzaam als makelaar en ga een 944 gebruiken als werkauto.
Ga je tenminste met een smile naar en van je werk!


Ik denk dat ik kies voor de kant van beleggen en exploiteren 8) De porsche wordt vooral mooi weer auto en zal maar af en toe buiten komen :wink:

[quote=barolo]Welkom Wouter. Jij hebt een goede smaak en ik hoop een dik vet spaar varken voor zo´n super mooie 930T :wink: [/quote]

Bedoeling is een leuk project auto'tje te vinden. Niet een kant en klare (voor alsnog :P ) Hoeft ook niet binnen een jaar af... dus het spaarvarken zal nog niet zo snel aangebroken worden hoop ik :P

25 jul 2007 13:46

Maar waarom nu aangemeld op een porsche forum?
Ik ben helemaal weg van de 930 Turbo. Ik vind het een van de mooiste dan wel niet DE mooiste auto ooit gemaakt. Ik hoef de 930 turbo niet voor de snelheid, dat mag duidelijk zijn. Echter wel voor de looks, z'n ontzettend brede heupen en de grote taartschep, ja daar ben ik voor gevallen.


Ik zou voor een SC gaan met de turbo look body kit. Net zo breed en stoer, met de grote taartschep, alleen zonder de turbo remmen en onderstel ..

25 jul 2007 18:05

En waarom, graag zoveeeel mogelijk info. Vind het alleen een beetje afknapper om met turbolook rond te rijden.

Gaan turbo's zovaak stuk dan? Uiteraard zal ik hem eens de sporen geven maar toch is de porsche vooral voor de looks en het knutselen. Voor de snelheid heb ik me mr2 :roll:

25 jul 2007 18:45

Een goeie gaat niet gauw stuk.

Voor de snelheid heb ik me mr2


270+ km/u met de P niet hard genoeg? :wink: .

25 jul 2007 19:23

Wouturbo schreef: Voor de snelheid heb ik me mr2 :roll:

Als je straks een P heb, dan gaat die T-muts er toch uit.... :wink:

25 jul 2007 22:34

Ben blijkbaar niet de enige met een snellere kar in de stal dan de Porsche... :wink:

25 jul 2007 23:23

Lol, mr2 gaat er zeker niet uit ;) Rijd je een boxter barolo? Misschien wil je dan eens meerijden in de emmer.. kijken hoe snel je die boxter inruild :lol:

Just kiddin' lijkt me gewoon leuk om een 911 te restaureren. 8)

26 jul 2007 11:13

:@:Wouter ik hoef echt niet mee met de T-muts :oops:, maar bedankt voor de uitnodiging. :wink:

26 jul 2007 11:28

Wouturbo schreef:Lol, mr2 gaat er zeker niet uit ;) Rijd je een boxter barolo? Misschien wil je dan eens meerijden in de emmer.. kijken hoe snel je die boxter inruild :lol:



Had ik een Boxter ging ik ook niet rijden tegen een MR2 hoor :twisted:

Afbeelding

29 jul 2007 17:04

Welkom, leuke naam heb je trouwens :wink:

@Koen, das ook geen Boxter, maar een Boxer :lol:

01 aug 2007 0:19

Wouturbo schreef:Lol, mr2

Hoi Wout,

Zat vandaag achter een MR2. Mijn hemel wat zijn die lelijk :oops:
Plaats een reactie