Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
16 aug 2007 15:15
ECT schreef:Net een telefoontje gehad van politie dat een van de daders op een ander bewakingssysteem herkend is en gepakt! (doen ze eindelijk iets goeds) Naar de ander wordt gezocht.
Nu de auto nog wegbrengen en een ander dakje plaatsen want ook de binnenbekleding is helemaal aan gort. Dat tuig hebben een flinke schaar gebruikt.

Zou graag willen weten wie die smeerlappen zijn, want mijn handen jeuken en ik hoop dat de rekening hoog genoeg is dat ze het voorgoed afleren

Heel goed. Eens kijken of ze zichzelf nog grappig vinden als ze lange tijd moeten werken om het geld bij elkaar te verdienen.
16 aug 2007 15:30
Devils son schreef: Heel goed. Eens kijken of ze zichzelf nog grappig vinden als ze lange tijd moeten werken om het geld bij elkaar te verdienen.
Je hebt er vertrouwen in dat ze niet uit een sociaal benadeeld gezin komen; vader alcoholist met lossen handjes; moeder in de prostitutie; ze daarom het heeeel moeilijk hebben gehad; ze ook daarom ook geen geld hebben; dat het een schande is dat hun privacy is geschonden door die bewakingscamera en ze dus maar 40 uur hoeven te schoffelen als ze beloven het nooit meer te doen?
16 aug 2007 16:19
Rob993Tip schreef:
Je hebt er vertrouwen in dat ze niet uit een sociaal benadeeld gezin komen; vader alcoholist met lossen handjes; moeder in de prostitutie; ze daarom het heeeel moeilijk hebben gehad; ze ook daarom ook geen geld hebben; dat het een schande is dat hun privacy is geschonden door die bewakingscamera en ze dus maar 40 uur hoeven te schoffelen als ze beloven het nooit meer te doen?
Als moeders in de prostitutie zit hebben ze een inkomen...
In beginsel dienen deze "heren" gewoon e.e.a terug te betalen. Ok, als het kale kippen zijn is er weinig te plukken en helaas mag je ze niet verplichten om er voor te gaan werken, maar veel van dit soort boefjes komen helemaal niet uit een kansarm gezin.
16 aug 2007 16:25
Devils son schreef: In beginsel dienen deze "heren" gewoon e.e.a terug te betalen. Ok, als het kale kippen zijn is er weinig te plukken en helaas mag je ze niet verplichten om er voor te gaan werken, maar veel van dit soort boefjes komen helemaal niet uit een kansarm gezin.
In hoeverre kun je dan vervolgens eea verhalen op de ouders?
16 aug 2007 16:39
ECT schreef:....Er lijken op straat meer gekken rond te lopen dan in een inrichting!
Dat klopt, want in zo'n inrichting mogen ze na 2 mnd goed gedrag gewoon op onbegeleid verlof als ze maar netjes beloven voor het donker weer thuis te zijn!
Wat een K*T verhaal man! Krijg je het een beetje orig. terug? Ik zou zoals Paul al suggereert hem terug naar de fabriek sturen en alleen met AM origineel materiaal laten oplappen.
Hufters zijn het!
16 aug 2007 16:50
Origineel materiaal...

, ik denk dat er voor Aston érg weinig aftermarket materiaal te verkrijgen is, wat níet origineel is... , lijkt me een bijzonder kleine markt
16 aug 2007 17:03
daar zal ik ook niet vrolijk van worden
16 aug 2007 17:10
Gepakt, dat is mooi. Echter: ik spreek meteen de hoop uit dat de daders geen "kale kippen" zijn. Dit, in combinatie met een moeilijke jeugd zal er waarschijnlijk voor zorgen dat je kunt fluiten naar je centen. Het jongetje heeft het zo zwaar gehad in zijn jeugd... en u bent toch verzekerd, meneer?
Never the less: of dat hotel nu wel of niet aansprakelijk gesteld kan worden weet ik zo net nog niet. Het parkeerterrein maakt deel uit van een commercieel geëxploiteerd complex en men kan nog zoveel bordjes ophangen dat parkeren voor eigen risico is; een feit blijft dat onderhavig parkeerterrein commercieel wordt uitgebaat. Da's hetzelfde met een wasstraat: de meeste mensen denken dat men bij schade in de wasstraat niks vergoed krijgt maar niets is minder waar: de uitbater van een wasstraat is altijd aansprakelijk voor jouw schade. Misschien is er dan toch iets mogelijk.... Maar goed; hou eerst dit kansarme, misbruikte joch eens aan zijn enkels in de lucht en blijf schudden tot er geen cent meer uitvalt. Succes!
16 aug 2007 17:15
mooi idd dat 1 v.die gassies gepakt is, eerst (heel hard) goed schudden voor gebruik en dan met pek & veren door de straat, stelletje LOSERS
zoo, ben weer wat rustig ............
16 aug 2007 17:51
Mooi dat de politie meldt dat ze een van de daders te pakken hebben, maar heb wel het gevoel, dat ze een beetje valse hoop geven...
Wellicht een rare vraag, maar is dit soort "schade" inderdaad gewoon te verhalen op de personen zelf? (lees: ik ben in de gelukkige positie, dat ik zoiets nog nooit meegemaakt heb, vandaar de vraag)...
16 aug 2007 17:55
Rob993Tip schreef:
In hoeverre kun je dan vervolgens eea verhalen op de ouders?
Hangt af van de leeftijd van de boefjes en hoe kaal de ouders als kip zijn...
16 aug 2007 18:00
paSCal schreef:
Wellicht een rare vraag, maar is dit soort "schade" inderdaad gewoon te verhalen op de personen zelf?
Ja. De praktijk is niet altijd even eenvoudig in deze. Maar als vast staat dat iemand jouw auto heeft vernield, dan moet deze de schade uiteraard vergoeden.
Er spelen hier overigens meerdere aansprakelijkheden en verzekeringskwesties (hoewel vandalisme volgens mij meestal uitgesloten is omdat het kennelijk niet behoort tot "alle risico's"

), maar ik ga jullie er niet mee lastig vallen.
16 aug 2007 18:01
Devils son schreef:Hangt af van de leeftijd van de boefjes en hoe kaal de ouders als kip zijn...
Gewoon alles verkopen wat ze aan waarde hebben, desnoods jaren beslag op elke soort van inkomen, bijstand weet ik veel. Als de mannetjes nog te jong zijn beginnnen bij de ouders, zodra ze zelf gaan verdienen zelf betalen.
Gewoon met je "poten" van andermans spullen afblijven. Toch doen, dan laten voelen hoe pijn dat doet en hoelang dat pijn kan doen!
16 aug 2007 18:23
Da's nou de reden dat ik geen cabrio rijd... wat een trieste figuren lopen er toch rond. Ik hoop dat je de boel netjes vergoed krijgt van dat geteisem.
16 aug 2007 18:31
Tom80 schreef:Da's nou de reden dat ik geen cabrio rijd...
Daarom laat ik het dak altijd open...
Maar weten jullie wat zeker net zo erg is, die ouders houden vaak hun kroost de hand boven het hoofd.
16 aug 2007 18:53
goed werk van de Ned. politie dat ze alvast één dader hebben opgepakt !
Hoe zit het eigenlijk met de beveiliging van een cabriodak -> detecteert een volumetrisch alarm niet als ze door de dakhemel knippen / steken?
16 aug 2007 19:25
Erg zuur

, Gauw laten repareren, en niet meer te veel over nadenken.
Gastjes staan binnenkort met een joint in de hand 15 uur taakstraf uit te voeren ofzo. Blijf relaxed en leef langer

, al zou ik het niet moeten zien gebeuren, wat ik zou ze de neus flink breken.
sterkte met het vertrouwen de komende tijd in de medemens op straat
16 aug 2007 20:19
wees blij dat ze in je dak gesneden hebben en niet in jou. iedereen zal wel gehoord hebben wat die twee 16-jarige gastjes in Amstelveen geflikt hebben. Iemand doodgestoken om een fles cola.
volgens mij, als je aangifte hebt gedaan, krijg je een uitnodiging voor de rechtszaak. Kom je vast wel meer over ze te ween (mocht je dat willen...)
16 aug 2007 20:32
Bin there. Terug van vakantie, direct ff rijden in de BoxsterS 's avonds en al opvallen dat er meer windgeruis is. Ik nog, ach heb twee weken niet in een cabrio gereden. Stoppen bij lantaarnpaal en bijna jankend een gat van 20 cm in je cabrio dak vinden.
Auto staat nu altijd met hardtop en met diverse camera's (zichtbaar en onzichtbaar) geparkeerd.
Mooi dat de daders gepakt zijn. Uitbuiten en stiekem zelf hun topje even met een stanleymes bewerken ...
Suc6
Mark.
16 aug 2007 20:45
markk schreef:Auto staat nu altijd met hardtop en met diverse camera's (zichtbaar en onzichtbaar) geparkeerd.
Zet je er elke avond de hardtop op? risico van cabriorijden, klote maar het is niet anders. Zou er niet zo gestressed van worden... zonde van de fun die je met je auto kan hebben!
16 aug 2007 21:03
wat een schoftentuig.
Ik hoop dat er iets te verhalen is. Ook mijn nachtmerrie als ik hem ergens neerzet. Hij is verzekerd maar toch. Het idee alleen al.
Zo`n mooie Aston Martin
succes !
16 aug 2007 21:49
TOP !!!!
Aanpakken die Hamlappen...
Ik zou absoluut naar de rechtbank gaan !!!!
16 aug 2007 22:09
Hoi, Erland!
Wat kl^%$@#, zeg! Ik werk in een hotel en ik kan je zeggen dat je bij het hotel geen kans maakt deze schade te verhalen. Ik weet wel zeker dat ze zo'n bordje hebben hangen dat ze niet aansprakelijk zijn en dat parkeren op eigen risico is. Dat kun je wel shaken, bespaar je de moeite en ergenis. Steek die energie maar in het laten repareren van je mooie AM.
Kom je die gasten tegen: eerst héél hard om hulp roepen en dan timmeren (is mij door de recherche geadviseerd

).
Ze moesten die gasten gewoon plees laten schoonmaken totdat ze de schade betaald hebben.
Sterkte ermee!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.