Allereerst wil ik even mijn persoonlijke sponsors bedanken die er voor gezorgd hebben dat ik in Leeuwarden kon overnachten en de sposor die mijn tank heeft volgegooid, zodat ik óók nog de rit kon rijden!
Het was zaterdag wél even haasten, ik was om 15.45 thuis van m'n werk, snel spagetti gekookt voor m'n meiden en toen toch nog even omgekleed en daarna de spullen in de auto gegooid. Ik was om klokslag 16.45 uur in Akersloot voor het treintje
Je zou het niet zeggen (grote mond) maar ik ben toch altijd wel weer nerveus om naar een evenement te gaan (klein hartje!)
Tja, wat kan ik nog toevoegen aan al de bovenstaande posten. Ik heb gewoon geweldig genoten, leuk met het treintje richting Leeuwarden (door een omleiding kwamen we vlak langs Egmond, hadden het treintje ook bij mij kunnen starten

) en daarna heerlijk met z'n allen gegeten (dank voor de wijn en de chocolaatjes, heren!).
De volgende ochtend was mijn voorruit weer helemaal schoongemaakt (dank je Marcel) en toen óp naar het ontmoetingspunt. Aangemeld (wat een leuke pick-nicktas!) en toen naar de auto om mijn sticker op de ruit te plakken. Zitten er allemaal zoen-mondjes op mijn schone voorruit!!! Dus wéér mijn ruit laten schoon maken (oja, die zoentjes op mijn voorruit ben ik de hele dag weer tegen gekomen

).
Onderweg kwam er een oud (Fries) mannetje naar m'n auto toelopen en zegt: Dat heb ik nou van mijn leven niet gezien: zo'n klein deerntje in zo'n grote auto!
Onderweg kon ik nog net vermijden dat ik een bruine Labrador doodreed, die wilde zó de weg oversteken. Pfew, was wel weer extra spannend.
Froggy heeft het de hele dag perfect gedaan. Eerst maar eens voorzichtig gereden, maar toen heb ik d'r maar eens even tegen haar kikkerbillen geschopt en lekker flink doorgereden. Tja, ze is een échte kikker, hè? Ze voelde zich lekkerder met dit weer!
Dank en hulde aan de organisatie en inderdaad: dat dit allemaal mogelijk was voor € 35. Lunch was toppie en het diner was super (speciaal aangepast aan mijn cultuur, volgens jullie

). Ik heb genoten van de rit. Hij was wél lang, (noem me maar een mietje, maar het laatste uurtje heb ik me met dropjes, raam open en harde muziek wakker moeten houden) maar o, wat een mooie omgeving.
Het viel inderdaad op: wat een boel enthousiaste mensen langs de kant, jochies sprongen voor je auto om een foto te maken (zie de foto's van de brug). Geweldig! Ik kan hier nog lang met veel plezier aan terug denken!