Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
Plaats een reactie

16 okt 2007 19:27

Met een C4 spinnen, dat gaat niet werken. Daar moet je zo ontzettend veel vermogen voor hebben, want je moet alle vier de wielen laten spinnen, anders gaat het niet goed.

16 okt 2007 20:21

Kan me herinneren dat Jason baked Potato ...ehh.. Plato bij Top Gear met een 996 4S ooit een mooie donut maakte vanuit stilstand. Was verbaasd hoe gemakkelijk het leek, maar moet wel bekennen dat hij halverwege een randje gras meepikte.

Voor de Top Gear fanaten: dat filmpje met de 996 vs Yamaha R1.

16 okt 2007 20:32

Jort schreef:Voor de Top Gear fanaten: dat filmpje met de 996 vs Yamaha R1.


deze. goeie makkelijke donut...

16 okt 2007 20:34

horn schreef:duidelijk. werkt dat met een C4 net zo?


Nee, want je kan bij een C4 niet één as wel en één as niet laten spinnen.

en een donutje? :roll: (en dan niet zo eentje als Koen deed bij het vertrek van de nachtrit :twisted: )


Dat kan dan weer wel. Maar lijkt mij niet iets om aan te leren op het internet...

16 okt 2007 20:36

Speedy1980 schreef:Met een C4 spinnen, dat gaat niet werken. Daar moet je zo ontzettend veel vermogen voor hebben, want je moet alle vier de wielen laten spinnen, anders gaat het niet goed.


Of gewoon regen en banden van een jaar of 7-8 oud (liefst met weinig profiel). Maar dan nog is een burn-out niet mogelijk om bovengenoemde reden.

16 okt 2007 20:38

k*t, iemand een c4 ruilen voor een c2? :lol:

16 okt 2007 20:44

Meneer aard schreef:Is zinloos..

in tegenstelling tot een "veel inteligentere" donut, heeft een burn-out (van oorsprong) wel zin...

16 okt 2007 20:49

Jah om de banden op temperatuur te krijgen + een vers laagje rubber voor een betere grip.

Dat heeft enkel nut op de drag strip en niet in het openbaar verkeer.

16 okt 2007 20:58

horn schreef:k*t, iemand een c4 ruilen voor een c2? :lol:

ja, nou hebbie spijt hè... :mrgreen:

16 okt 2007 21:20

horn schreef:
deze. goeie makkelijke donut...



Ahh, niet echt vanuit stilstand dus. Meer een handrem bochtje half door het gras, afgemaakt met een mooie donut.

Ik word schijnbaar ook een dagje ouder. :mrgreen:

16 okt 2007 22:12

Speedy1980 schreef:Met een C4 spinnen, dat gaat niet werken. Daar moet je zo ontzettend veel vermogen voor hebben, want je moet alle vier de wielen laten spinnen, anders gaat het niet goed.


Die zijn er hoor, 4x4 met *veel* vermogen :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=PUL6jFvCk8A

17 okt 2007 0:03

en voor een c2 een line lock installeren dan kan iedere ... het gewoon.



je druk de rem in , je houd het knopje van de line lock vast en laat de rem los .

nu blijven de voor remmmen onder druk en achter niet je remt als het ware met het knopje.
gas geven koppeling oplaten komen en klaar wel op tijd stoppen :twisted:


robert

17 okt 2007 9:06

horn schreef:duidelijk. werkt dat met een C4 net zo?

en een donutje? :roll: (en dan niet zo eentje als Koen deed bij het vertrek van de nachtrit :twisted: )


Hehe, een burnout met een 4 wiel aangedreven kar? Vergeet het maar! Misschien als er veyron achterop staat maar anders niet.

17 okt 2007 9:23

Devils son schreef:Of gewoon regen en banden van een jaar of 7-8 oud (liefst met weinig profiel). Maar dan nog is een burn-out niet mogelijk om bovengenoemde reden.

Ja ik heb het een keer gedaan met mijn porsche, heuvel op, moest stilstaan voor stoplicht, direct naast het stoplicht moest je samenvoegen van 2 naar 1 baan. Het was zeiknat, dus ik denk geef wel een hoop gas. Toen het groen was, gas, ik stond met 4 wielen te spinnen haha. Maar goed regen is voor mietjes die geen echte burnout kunnen maken.
Plaats een reactie