Zaken als vering, aandrijving, banden, velgen, uitlijning, remsysteem etc. komen hier aan bod.
11 nov 2007 12:38
Als je stuur maar een héél klein beetje naar links staat als je rechtuit wilt dan heeft een tand verzetten op de as geen zin want dan staat ie daarna hoogstwaarschijnlijk teveel naar rechts... gewoon opnieuw sporing (helemaal opnieuw uitlijnen is onzin, da's net gebeurt) aan de voorkant af laten stellen en nu het stuur wél goed vastzetten.
11 nov 2007 16:04
was ook niet aan jou gericht Wim, maar aan Alexander
13 nov 2007 1:14
Ik weet dat ik nu commentaar ga krijgen; bij mijn bus doe ik het uitlijnen gewoon zelf met een touwtje, een lineaal en een rekenmachine. Bij de P heb ik het echter nog niet gedaan..... maar bij de P was het ook nog niet nodig.
13 nov 2007 2:24
hoezo commentaar?
juist
15 nov 2007 18:01
Vandaag eindelijk mijn wagen laten uitlijnen bij Van Dassen in E'hoven. Bij diverse andere 'specialisten' hadden ze namelijk op korte termijn geen tijd en bij Van Dassen hebben ze ook veel ervaring met exotische wagens, zo doen ze veel voor de Aston Martin dealer en deden ze ook altijd al het uitlijnwerk voor Porschecentrum Eindhoven (voordat die gingen verhuizen naar Oirschot). Eindelijk staat mijn wagen nu prima op z'n wielen en ik merk met het rijden meteen al dat ie veel rustiger is (minder nerveus) en ook bij remmen hoef ik niet meer te corrigeren. Er wordt ook met zorg omgesprongen met je materiaal. Aardige en kundige lui. Een aanrader!
15 nov 2007 18:13
dasmooi man
15 nov 2007 19:24
ja
Morgen gelijk weer een lekker stukkie sturen, tis lekker helder droog winterweer
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.