Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
Gesloten onderwerp

04 apr 2008 7:35

niet de auto schorsen :!:
kan een geinteresseerde niet een proefrit maken en wordt verkopen nog moeilijker

04 apr 2008 11:17

Schorsen :roll: 't is 'n auto van 1981 :!:

Naast 'n kleine WA'tje van nog geen 100 euro per jaar kost de 924 MI niks - als je 'm gewoon laat staan :idea:

Stilstand is -wat Paul al aangeeft- 'n achteruit gang :arrow: wat ik overigens niet vind voor zijn GT3RS :wink:

Als ik me niet vergis valt het groene gebakje van Babs ook nog eens in de "eens per twee jaar" APK regeling 8)

04 apr 2008 11:51

FROST schreef:Advertentie aangepast.

Even over het schorsen:

vandaar mijn reactie

04 apr 2008 12:10

Wat valt er te schorsen aan 'n klassieker :?:

Schorsen kost € 68,- :arrow: ... bijna hetzelfde als 1 jaar WA premie voor de 924 ...

Geschorste auto mag niet op de openbare weg staan - en zelfs niet zichtbaar zijn vanaf de openbare weg ... :idea:

04 apr 2008 14:40

Kijk Olaf, en dat waren dus dingen die ik niet wist. Bedankt :) Schorsing is dus al uitgesloten.

Ik ga de auto nu naar Alkmaar brengen, naar de specialist. Daar blijft ie een weekje staan(gratis) zodat ze hem kunnen nakijken. (watienogwaardisenwatECHTeensvervangenmoetworden)

Ik hou jullie op de hoogte.

04 apr 2008 23:28

een moedige keuze Barbara, maar m.i. een verstandige. Er zijn belangrijker zaken in het leven dan een auto. Je hebt een jeugddroom kunnen waarmaken & er veel plezier aan beleefd. Je houdt er vast een boel mooie herinneringen aan over.
Afscheid van je 924 zal nu wel pijn doen, maar eens je vast werk hebt of je evt. via bijkomende studies kan opwerken (zie wat mede-forummer Meneer Aard gerealiseerd heeft!) komt er wel weer geld voor een leuke auto (al dan niet Porsche, naargelang het budget) :wink:

07 apr 2008 17:22

Het is maar een auto hoor, en als je vader er een hoge bloeddruk van krijgt wil alleen maar zeggen dat hij het beste voor je wil. Niet omdat hij een autohater is.
Waarom denk je dat er zo weinig jonge mensen met een Porsche rijden? Velen zouden wel het geld kunnen geven, maar het onderhoud mag je zeker niet onderschatten!!! Ook niet op je 924. Het (auto) is altijd een verliespost dus mag zeker niet je financiele situatie gaan bepalen. Je hebt trouwens nog een andere auto voor de noodzaak.
Kom gewoon gezellig nog mee met de rest van het forum hier :D je bent nog jong en hebt genoeg tijd om terug een porsche te kopen later. Nu eerst aan andere dingen denken die veel belangrijker zijn. :wink:

07 apr 2008 19:09

...misschien moet ik die 924 maar ombouwen tot bloempot :lol: :wink:

07 apr 2008 19:18

Ik zou 'n advertentie op Mobile.de zetten .... :idea:

08 apr 2008 11:54

Zou kunnen, hoogste bod op marktplaats is nu 1600 euro. Ze vertrouwen het niet :wink:

edit/ ik heb even gekeken daar.. ze worden je er achterna gegooid, te triest voor woorden. Prijzen tussen de 400 en de 8000 euro, waaronder ook deze:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=6

08 apr 2008 12:10

Hmmm, carrera GT, zijn er maar niet veel van gemaakt.

08 apr 2008 15:37

michael schreef:Hmmm, carrera GT, zijn er maar niet veel van gemaakt.


En zelfs dan is de prijs nog aan de hoge kant...

08 apr 2008 17:55

FROST schreef:Ik ga de auto nu naar Alkmaar brengen, naar de specialist. Daar blijft ie een weekje staan(gratis) zodat ze hem kunnen nakijken. (watienogwaardisenwatECHTeensvervangenmoetworden)



Ik dacht hem vanochtend inderdaad al gezien te hebben. Hij stond mooi te glimmen in het zonnetje. :flower:

08 apr 2008 20:32

Hij valt wel op.Ik zag hem vanmiddag ook staan :wink:

08 apr 2008 21:09

Wat kost zo'n boegie tegenwoordig?? :wink:

09 apr 2008 13:02

Het begint serieus te worden: er is 3200 geboden voor de 924 :)

09 apr 2008 13:06

Dat begint er op te lijken....

09 apr 2008 13:07

Als ik jou was, zou ik die "lancieren" meteen even 'n mailtje sturen :idea:


Helaas zijn MP Biedingen niet bindend :?

09 apr 2008 13:11

Ik wacht nog HEEL even af...wie weet......en het telefoontje van Alkmaar is ook nog niet binnen.

09 apr 2008 14:22

Alkmaar gebelt, ze gaan er deze week nog aan beginnen. Mailtje gestuurd naar de hoogste bieder. Damn, gaat wel spannend worden nu. :oops: :lol:

09 apr 2008 14:36

Rustig aan, blijven ademhalen. Hij is pas verkocht als je het overschrijvingsbewijs in je klamme handen hebt. Nu begint het pas. :wink:

09 apr 2008 14:49

gast schreef:Spannend he, zo'n eerste keer 8) :wink:


Weet het nog goed ... :lol:

Babs, succes met de verkoop. En het is waar wat ze zeggen, het is leuk, maar het blijft maar een ding 8) Koop je over een tijdje - als het allemaal gaat - gewoon weer wat anders, ook leuk!

09 apr 2008 16:00

FROST schreef:Alkmaar gebelt, ze gaan er deze week nog aan beginnen. Mailtje gestuurd naar de hoogste bieder. Damn, gaat wel spannend worden nu. :oops: :lol:


Misschien overbodige reminder, maar je weet dat dit een openbaar forum is hè? :idea: :?

09 apr 2008 16:04

horn schreef:Misschien overbodige reminder ..


Ze zal het toch wel in de mail naar de hoogste bieder hebben geschreven :?: :roll: :lol:

09 apr 2008 19:57

is de bieder serieus... op marktplaats zitten zoveel mensen die maar wat doen uit verveling op hun werk... ik hoop het voor je... dat wel ;)
Gesloten onderwerp