Als je je Porsche wilt verkopen, laat het hier dan weten. Lees wel eerst de spelregels in het TKA gedeelte!
Plaats een reactie

964 3.6 turbo op marktplaats

08 aug 2008 14:13

Even een reactie op de opmerking van Steven over de 3.6 turbo van marktplaats. Toevallig ken ik deze auto en de eigenaar erg goed. Auto is altijd bij Porsche dealer in onderhoud geweest, van een echte liefhebber. Onlangs nog bij Car Care helemaal nagekeken en alles vervangen dat vervangen moest worden...typisch Paul Veens, beter goed doen dan achteraf spijt. Blok lekt iets olie maar Paul gaf aan dat dit niet de moeite was. Eigenaar heeft altijd goed geld uitgegeven aan het onderhoud.
Hij heeft nu trouwens afgelopen weekend een vrijwel nieuwe 997 GT3 bij een dealer in Duitsland gekocht, zegt genoeg denk ik.

Let wel, ik heb verder geen belang bij de verkoop van deze auto, maar het viel me op dat er gelijk scpetisch gedaan werd, terwijl ik weet dat dit een hele goede eerlijke en bijzondere 3.6 turbo is. De auto staat bij dat autobedrijf omdat het familie is van de eigenaar...

Als Steven meer wil weten, ik woon zelf in Blaricum, heb een 964 C2, 993C2 en 996GT3, dus we hebben vast genoeg om over te kletsen...

Niels

08 aug 2008 14:19

ik las niks verkeerds in zn opmerking maar dit is wel een toevoeging over de history van het voertuig natuurlijk ... of bedoelde je het ook niet zo! dan shut my face 8)

964 replica RS schreef: heb een 964 C2, 993C2 en 996GT3,Niels


verwend nest :wink: :wink: :mrgreen: zelf gespaard!?

Re: 964 3.6 turbo op marktplaats

08 aug 2008 14:35

964 replica RS schreef:Even een reactie op de opmerking van Steven over de 3.6 turbo van marktplaats. Toevallig ken ik deze auto en de eigenaar erg goed.


Steven schreef:die van marktplaats ga ik niet eens naar kijken, misschien is ie wel top, maar ik ga het risico gewoon niet nemen.


Is toch niks onaardigs? Hij wil gewoon niet bij een particulier kopen.

typisch Paul Veens, beter goed doen dan achteraf spijt. Blok lekt iets olie maar Paul gaf aan dat dit niet de moeite was.

:roll: Lijkt me niet logisch. Als je doelstelling is iets goed te doen, accepteer je die lekkage toch niet? Begrijp me goed, ik zou aan een kleine lekkage ook niks doen, maar om dat nou in dezelfde zin te zetten met de opmerking dat ze bij Car Care van die perfectionisten zijn... :?

Wél een coole turbo!
En zelf heb je ook een begerenswaardige verzameling. Hoewel, Blaricum... Laren... pas maar op dat ze hier niet eisen dat je foto's van alle drie je Porsches plaatst... :mrgreen:

08 aug 2008 14:42

inderdaad wel een gevaarlijk gebied daar met hoog gehalte "gouden paplepels" :wink:

Re: 964 3.6 turbo op marktplaats

08 aug 2008 14:45

horn schreef:
typisch Paul Veens, beter goed doen dan achteraf spijt. Blok lekt iets olie maar Paul gaf aan dat dit niet de moeite was.

:roll: Lijkt me niet logisch. Als je doelstelling is iets goed te doen, accepteer je die lekkage toch niet? Begrijp me goed, ik zou aan een kleine lekkage ook niks doen, maar om dat nou in dezelfde zin te zetten met de opmerking dat ze bij Car Care van die perfectionisten zijn... :?

Díe éne opmerking ontkracht inderdaad wat mij betreft de geloofwaardigheid van het gehele verhaal. :wink: :lol:

08 aug 2008 14:57

Tja, met hard werken en geen kinderen kom je ook een eind...

Hoe dan ook, ik wilde alleen maar wat nuances aanbrengen in de reactie op deze 3.6 turbo. Als je twijfels hebt over de kwaliteitstandaard van Paul, dan bel hem toch even. Hij kent de auto.

...en trouwens, de auto staat bij een autobedrijf, is dus niet particulier. Alle reacties zijn natuurlijk wel leuk, maar wel goed lezen graag.

Wolbert wilde de auto ook hebben en bood 47.500 euro voor deze 3.6 turbo. Kan je zelf wel uitrekenen wat hij er voor wilde vragen.

Heren succes maar weer met de reacties op deze mail, ben benieuwd

08 aug 2008 15:08

Hi Replica,

Ik twijfel ook niet aan je goede bedoelingen. Alleen kwam het wat vreemd over - alsof je de auto ging verdedigen terwijl hij niet aangevallen werd. Ieder z'n meuk. Als hij bij Car Care zweert, gewoon lekker blijven. Vast niks mis mee. Ik geloof overigens dat het weinig zin heeft om Paul Veens te bellen en te vragen hoe zijn kwaliteitsstandaard is. "Mwoah, as ze maor rije hè..." zal hij vast niet zeggen :lol:

De Laren-foto-van-je-auto opmerking was een intern PF-grapje. Niets mee bedoeld... :wink:

08 aug 2008 15:19

Bedankt voor je attente mailtje, voelde me inderdaad een beetje afgezeken, kan nooit de bedoeling zijn geweest.

Uiteindelijk moet iedereen het helemaal lekker zelf weten en zelf zoeken wat het beste bij hem of haar past. Daar hoef ik me niet mee te bemoeien.

Thanks!
Niels

08 aug 2008 15:25

Nou, dát was natuurlijk wél de bedoeling. Het is wel het porscheforum hier :cheesy: Heb jij je auto's (nog even je tekst in je onderschrift uitbreiden) ook bij CarCare in onderhoud?

08 aug 2008 15:29

horn schreef:Nou, dát was natuurlijk wél de bedoeling. Het is wel het porscheforum hier :cheesy:




Met zulke vrienden heb je geen vijanden nodig... :twisted:

08 aug 2008 15:30

Als rookie ben ik daar nog niet ze bekend mee...blijkbaar. Ik zal het uitbreiden, ook met foto's als me dat lukt.

Nee ik heb ze niet bij Car Care, kan ik niet betalen :wink:

08 aug 2008 20:27

964 replica RS schreef:Wolbert wilde de auto ook hebben en bood 47.500 euro voor deze 3.6 turbo. Kan je zelf wel uitrekenen wat hij er voor wilde vragen.


Nu weten we ook de winstmarges van Wolbert.

08 aug 2008 21:05

yo rs replica das een mooie replica in je album, ziet er goed uit



achterbumpahhh met bulten en driehoeklichies 8) Afbeelding



voorbumpahhh zonder tuinsproeiers :wink: als ik het goed ziet Afbeelding
moeilijk te zien zwart op zwart :shock:


mooi interieur ala rs Afbeelding ziet er goed uit 8)


enige jammere is dattie zwart is :shock: :mrgreen: :wink:


grtjs van ook een replicant :D

08 aug 2008 21:37

drknauf schreef:voorbumpahhh zonder tuinsproeiers :wink: als ik het goed ziet moeilijk te zien zwart op zwart :shock:

Volgens mij mét. Moeilijk te zien zwart op zwart.... :wink:

08 aug 2008 21:39

Ik zie ze ook zitten, maar Knaufie ziet alleen WIT erg duidelijk! :lol:

08 aug 2008 22:09

:mrgreen: :cheesy: :mrgreen: :cheesy: :mrgreen: :cheesy: LOL :wink:

11 aug 2008 9:06

Bedankt voor de complimenten, ben er zelf ook wel blij mee. Er zitten inderdaad nog tuinsproeiers op, die gaan er wel een keer af. Verder heb ik:
- zo veel mogelijk dempingmateriaal verwijderd (bitumen en 'vilt')
- gasdrukveren voor verwijderd en vervangen door RS stang
- strut brace voor van carbon
- vrijwel alle onnodige electra verwijderd (spiegels, ramen, dak, stoelen, aansteker, achterruitenwisser etc)
- de ramen omgebouwd op handbediening

En nog op de agenda:
- Motorkit (zie Albertmotorsport), ik mik op circa 290 pk
- Koni's vervangen door Bilstein
- Ruf velgen
- Schuifdak verwijderen
- RS stabi's

Wat me erg opviel is door het verwijderen van egwicht (de stoelen alleen al) de auto veel alerter en beter remde, accelereerde en stuurde. Beter dan m'n 993!

11 aug 2008 10:18

dan komtie d,r zo uit te zien zeg maar :wink:


AfbeeldingAfbeelding


AfbeeldingAfbeelding



Afbeelding maar dan zonder tuinsproeiers zeg maar :wink:



dope togggg jatogggjeweettoggggggggggggggggggggg 8)

11 aug 2008 10:50

Inderdaad! Zie ik eindelijk hoe het kan worden...


Ik had ook liever een andere kleur gehad, maar ja, ik ging toch maar voor de staat van de auto, niet voor de kleur...

Ik zoek alleen andere Ruf velgen. Ik heb er wel een foto van, maar hoe kan ik die laten zien?[/img]

11 aug 2008 14:41

je hebt een pb,tjuhhhh :wink:

15 aug 2008 22:26

Niels, als je kennis een 930 turbo wil inruilen. De 3.6 van Bad Boys was net zo uitgevoerd.

07 okt 2008 17:07

zo ben ff niet op het forum en een hele discussie over die Turbo :lol:
ik bedoelde alleen dat ik liever bij een dealer met garantie koop. Ik dacht dat ie bij een particulier stond, zo zag het er voor mij uit. Waarschijnlijk zat ik er naast.

Maargoed de 964 Jubi staat nog te koop :D EN ZONDER RS spoiler 8)

en ja die Ruf velgen zijn heel vet. maar Speedlines zijn dikker 8) :wink:

08 okt 2008 14:14

mooie rs replica !

velgen zou ik zwart poedercoaten, wordt ie nog ruiger van... kijk maar in mijn album voor een voorbeeldje.

(Ik denk niet dat mijne passen op een 964 anders had je een wel bod mogen doen hoor :wink: )

succes met de komende modificaties, lijkt me een super auto qua rijbeleving!
gr

Steef

08 okt 2008 21:16

die kuipen wel op maat kopen he, anders sla jeje zelf helemaal blauw in die auto. Is lekker uitstappen :lol:

08 okt 2008 21:29

fotos van de Jubi zitten in me Album.
Plaats een reactie