Alle overige technische vragen of opmerkingen kun je hier plaatsen.
Plaats een reactie

01 nov 2008 23:05

Ook ik heb vandaag mij auto weer gekregen na een Swissvax behandeling. Heb de buitenkant laten doen en het leer binnen. Mijn wagen is zo half jaar geleden overgespoten, maar hij glimt nu meer als dat ie net van de spuiter kwam!! :shock:

Het was vandaag aardig regenachtig hier, dus bij thuiskomst was de P. al weer aardig vies bij de wielkasten o.a. Heb haar in de garage gezet, luchtpistool erbij gepakt, en het water en vuil rolt zo voor je uit van de wagen af!

Grandioos!

14 nov 2008 18:06

BartCCC schreef:Ik zeg:
Custom Car Cleaning Porsche Forum aanbieding aan gereduceerde prijs:
Coupé € 400,- incl. BTW
Cabrio € 475,- incl. BTW
Dit is een volledige Swissvax detail voor het exterieur, wielen én interieur inclusief lederbehandeling !


Als ik op je website kijk is dit duurder dan de normale prijs? Mischien zie ik het verkeerd, maar vlgs mij zijn dit 2 pakketten: 255+85=340 euro

Heb overigens wel intresse om dit te laten doen bij je. Goed werk aan de voorbeelden te zien!

14 nov 2008 18:32

De prijzen op de website zijn 'vanaf' prijzen en daarin speelt, naast de algehele staat van de auto, ook de grootte / vorm / moeilijkheidsgraad e.d. mee. Hopelijk verklaard dit een en ander :wink:

Wat betreft de genoemde PF aanbieding:

Deze behandeling aan gereduceerde prijs is wel enkel dit jaar nog geldig. Vanaf januari gaan de nieuwe tarieven in. Maar ook voor volgend jaar wil ik natuurlijk opnieuw een leuke aanbieding voor jullie maken, maar aan deze prijs gaat me dat echt niet meer lukken.

Je bent altijd welkom om eens langs te komen, dan kunnen we meteen samen de auto inspecteren en de aandachtspunten doornemen. Ook kan ik je dan de behandeling uitleggen en eventuele vragen beantwoorden. De koffie staat klaar !

15 nov 2008 10:18

Protech heeft een erg knap marketingbudget. Qua resultaat weegt het niet op tegen alternatieven in de markt. Je betaald echter een schandalig hoog uurtarief voor de behandeling van jouw bolide. Menig Porsche specialist verzorgt eenzelfde behandeling voor een veel lager tarief.
Protech benadert nogal wat P. experts en probeert hen ervan te overtuigen Protech dealer te worden. Daarbij moeten ze echter dermate hoge tarieven gaan hanteren dat dit niet meer aantrekkelijk is. Advies: praat eens met een Porsche expert (of meerdere)

15 nov 2008 10:30

Het lijkt wel voetbal :lol: . We hebben er allemaal een mening over en menen er allemaal verstand van te hebben :roll: .

15 nov 2008 10:57

Ik heb er de ballen verstand van, daarom laat ik het ook doen. Alleen een beetje vergelijken kan je honderden Euro's schelen en da's toch altijd meegenomen.... :D

25 maart 2009 13:39

Ik heb bij mijn auto behoorlijk wat last van 'swirls', oftewel van die krassen die oudere wasstraten vroeger vaak maakten op de lak. Wat is jullie ervaring hiermee na een behandeling zoals hierboven uitvoerig genoemd, raak je dat grotendeels kwijt, of blijf je dat gewoon zien? Of maakt ook dat uit per aanbieder?

25 maart 2009 16:36

Ik heb bij Meguiar's wel eens gezien dat het daarmee weg te halen is. Er werd o.a. van klei gebruik gemaakt.

25 maart 2009 17:15

Neem eens contact op met B-Polished uit Nieuwegein. Prijs is alleszins redelijk. Swirls worden eruit gepolijst.

Zie hier wat er met de swirls kan gebeuren. (foetsie dus)
Afbeelding

Meer foto's van Boyd's werk aan mijn P.

25 maart 2009 17:29

Overweeg zelf om zo'n clinic als 'crisis sfeer' personeelsuitje te organiseren.

Lijkt me lachen. 8)

Update: mijn medevennoten denken hier anders over. :shock:
Zal dus wel een kook-workshop of fierljeppen op een waddeneiland worden.
Laatst bijgewerkt door PaulusdB op 26 maart 2009 0:19, in totaal 1 keer bewerkt.

25 maart 2009 18:06

gast schreef:Klei is niet om swirls weg te halen. Ben geen megakennert op het gebied van poetsen maar de klei die ik van Meguiars heb is om vuil van de lak te halen.


Klopt. Klei is om het laatste vuil weg te halen. Voor het verwijderen van swirls en het herstellen van de lak is een poetsmiddel (glaze) nodig. Ik gebruik die van poorboys. Die hebben glaze producten voor lichte- en donkere lakkleuren.

25 maart 2009 18:35

http://www.kapaza.be/Autos/Porsche/1633 ... boden.html deze hartpatient doet het voor de helft :D

25 maart 2009 19:44

PaulusdB schreef:Neem eens contact op met B-Polished uit Nieuwegein. Prijs is alleszins redelijk. Swirls worden eruit gepolijst.

Boyd neemt mijn P ook elk half jaar onder handen met telkens weer een uitstekend resultaat. Ik heb een continue glans op de P :!:

Echt een aanrader :)

25 maart 2009 23:25

Hoop niet dat ze hem elk half jaar ook echt polishen. Heb je over een paar jaar geen lak meer over :lol:

marino schreef:Ik heb bij mijn auto behoorlijk wat last van 'swirls', oftewel van die krassen die oudere wasstraten vroeger vaak maakten op de lak.

Hoeft niet zomaar van de wasstraat te zijn. Wasstraten laten krasjes in de lengterichting na. (borstels draaien in de lengte richting van de auto en niet in rondjes over de auto :idea: ). Ook met de spons wassen, slechte wastechniek of te fanatiek droog poetsen met een microvezel doek laat prachtige swirls na.

26 maart 2009 0:55

maurice schreef:Hoeft niet zomaar van de wasstraat te zijn. Wasstraten laten krasjes in de lengterichting na. (borstels draaien in de lengte richting van de auto en niet in rondjes over de auto :idea: ). Ook met de spons wassen, slechte wastechniek of te fanatiek droog poetsen met een microvezel doek laat prachtige swirls na.


Inderdaad. Vele mensen zijn al bewust dat de wasstraat toch niet zo 'veilig' is als men dacht, en gaan massaal met de hand aan de slag. Die overstap kan ik alleen maar aanmoedigen, maar een goede techniek en de juiste accessoires zijn belangrijk om eens door te nemen. Vandaar ook de PF poetsclinic die in het leven is geroepen. Doen we een stukje theorie en passen we alles samen (dus je leert om de wagen zelf correct bij te houden) op je eigen Porsche:

LINK: http://www.porscheforum.nl/viewtopic.php?t=21874


Tevens blijft de vraag naar dergelijke behandelingen als Protech / Diamondbrite groeien. Omdat vele het toch als een gemis zien dat dat tot op heden nog niet tot de mogelijkheden hoorde..........wordt aan gewerkt ;)

26 maart 2009 10:30

Bedankt voor de info heren, zal B-polished is gaan bellen, en ook een poetsclinic lijkt mij interessant!

26 maart 2009 11:42

Zojuist kreeg ik een uiterst vriendelijk aanbod van een PF'er betreft de poetsclinic. Even mee stoeien wat daarin mogelijk is en of het te realiseren valt, komt zsm online te staan.
Mocht dat niets worden voer ikzelf nog een interessante wijziging door. Wat het ook wordt, jullie hebben er in beide gevallen een voordeel mee !

26 maart 2009 11:51

Ik heb zojuist een afspraak bij B-Polish gemaakt, ben benieuwd!

Re:

02 apr 2009 22:44

TheHuge schreef:Zojuist mijn P. opgehaald bij New Car Look in Veldhoven waar die 2 dagen voor een Swissvax behandeling heeft gestaan.... ik herkende em bijna niet meer terug! Heb exterieur, interieur, wielen en leder laten behandelen en het resultaat is echt verbluffend! Vorige (nieuwe) auto's heb ik bij Protech laten doen, en mijn 12 jaar oude Porsche staat er nu beter bij...
Ik ben benieuwd hoe het op langere termijn blijft, ik heb ook een hoop was tips meegekregen, om het resultaat optimaal te houden. Echt een aanrader!


mijn vorige Porsche heeft ook zo`n behandeling gehad helemaal super mijn pa herkende mijn 964 helemaal niet meer.
mijn 993 is binnen helemaal super alleen de buitenkant zou ik graag zo laten poetsen, wa kost da?

Re: Re:

03 apr 2009 9:33

Enrico schreef:
TheHuge schreef:Zojuist mijn P. opgehaald bij New Car Look in Veldhoven waar die 2 dagen voor een Swissvax behandeling heeft gestaan....

mijn 993 is binnen helemaal super alleen de buitenkant zou ik graag zo laten poetsen, wa kost da?

Dat zal Dennis je vertellen zodra hij heeft gezien waar hij mee moet beginnen en wat het gewenste eindresultaat is. :wink:

Re: Protech korting als we het met een aantal tegelijk doen.

11 apr 2009 22:21

Vandaag mijn auto door Boyd onder handen laten nemen, was een lastige klus maar zeer zeker de moeite waard, veel van de krasjes en swils zijn verdwenen en de rest stek gereduceerd. Zal later dit weekend wat foto's plaatsen. Aanrader!

Re: Protech korting als we het met een aantal tegelijk doen.

18 mei 2009 10:39

Sorry, was het vergeten. Moet hem eerst weer eens gaan poetsen en daarna foto's maken. Boyd heeft destijds wel 'voor' en 'na' foto's gemaakt, dus misschien kan die al wat plaatsen?
Plaats een reactie