18 jan 2005 12:06
18 jan 2005 12:44
F@RGO schreef:ik ga met de wagen naar de skigebieden
en daar alleen passen mijn sneeuwkettingen onder.
had ik het geweten dan legde ik ze er pas een week voor op
ik dacht echt dat die beter gingen presteren in de koude en in de regen, maar dat is niet zo, hopelijk presteren ze in de sneeuw....
enige troost, voor vier stuks was het maar 500 eu
Heeft er iemand een goed adres voor skiboxen te kopen ? In belgie of dicht bij de grens..
18 jan 2005 12:46
EriC4C schreef:Als ze op andere velgen zittendan is het omwisselen toch niet teveel werk als het echt niet prettig rijdt
07 feb 2005 22:45
07 feb 2005 22:51
07 feb 2005 23:02
08 feb 2005 10:31
Olaf schreef:Porsche Boxster Coupé zal Cayman heten
08 feb 2005 10:36
08 feb 2005 10:49
08 feb 2005 14:12
jeff_911 schreef:carrera
08 feb 2005 16:38
08 feb 2005 17:18
08 feb 2005 20:17
08 feb 2005 21:11
Jurgen schreef:Porsche kan het niet maken dat de Cayman snellere tijden zet dan de 911 tegenover zijn klanten ; zullen best maatregelen komen, welke dan ook!
08 feb 2005 23:09
Beltar schreef:Gisteren uit interne porschebron vernomen dat de cayman met 280pk ongelooflijke tijden neerzet op de nordschleifeHet wordt met tijd een echte 911 killer met zijn middenmotor... hij zou wel eens de doodsteek voor de carrera kunnen worden... sneller, lichter , betere wegligging en goedkoper
![]()
08 feb 2005 23:19
RS-R schreef:Beltar schreef:Gisteren uit interne porschebron vernomen dat de cayman met 280pk ongelooflijke tijden neerzet op de nordschleifeHet wordt met tijd een echte 911 killer met zijn middenmotor... hij zou wel eens de doodsteek voor de carrera kunnen worden... sneller, lichter , betere wegligging en goedkoper
![]()
Röhrl rijdt exact dezelfde tijd als een 997S
09 feb 2005 1:24
09 feb 2005 8:37
ppp 356 schreef:Ik kan aannemen dat het topmodel van de Boxster of Caymen, sneller word dan de instapversie van de 911. Maar dat Porsche nu een gewone Boxster of Caymen sneller gaat maken dan een 911
09 feb 2005 12:41
09 feb 2005 12:44
09 feb 2005 13:00
09 feb 2005 20:41
nu.nl schreef:IJMUIDEN - Een 49-jarige beschonken bestuurder heeft rond een autowasplaats in zijn woonplaats IJmuiden voor chaotische taferelen gezorgd. De man stond dinsdag met zijn auto in de wasplaats toen de bediende vroeg of hij een stukje vooruit kon rijden. De man gaf gas, maar had niet in de gaten dat de versnelling in z'n achteruit stond.
De wagen reed dwars door een gesloten roldeur richting een even verderop gelegen speeltuin. De wagen reed over een wip, kwam daarna tegen een bank terecht en schoot weer terug op de wip. Na een ademanalyse bleek de man te veel alcohol te hebben genuttigd. Bovendien was hij al sinds 2001 niet meer in het bezit van een geldig rijbewijs.
11 feb 2005 20:37
28 feb 2005 12:38
04 apr 2005 11:14
nu.nl schreef:DEN HAAG - GroenLinks blaast de campagne tegen luxe terreinwagens nieuw leven in. Volgens de partij kunnen gemeenten wel degelijk maatregelen nemen om deze wagens te weren, bijvoorbeeld uit de buurt van scholen.
GroenLinks-fracties in plaatsen als Nijmegen, Amersfoort en Leusden gaan vanaf maandag weer de boer op met zulke voorstellen. Oktober vorig jaar probeerde de fractie van GroenLinks in Nijmegen een parkeerverbod voor dit soort wagens ('PC-Hoofttractoren' of 'asobakken') door te drukken. De gemoederen liepen hoog op, tot ver buiten de gemeentegrenzen. Uiteindelijk liep het initiatief stuk op het college van burgemeester en wethouders. Dat besloot een door de gemeenteraad aanvaarde motie naast zich neer te leggen.
Daarvoor voerde het college naast technische ook juridische gronden aan, maar volgens Tweede-Kamerlid Duyvendak hebben gemeenten voldoende juridische mogelijkheden. Zij kunnen het gebruik van de terreinwagens reguleren door bepaalde wegen, zoals bij scholen, voor ze af te sluiten. Het rijden kan ook worden ontmoedigd door een hoger parkeertarief. Ook zouden gemeenten via het instrument van een Algemene Plaatselijke Verordening het parkeren van grote voertuigen op bepaalde plaatsen kunnen tegengaan.
SUV
Eerder pleitte GroenLinks voor landelijke maatregelen tegen de vermeende overlast van SUV's, naar de Engelse afkorting voor deze wagens. In de vorm van hogere wegenbelasting, een verbod op 'koeienvangers' en een verbod op de allergrootste terreinwagens. Minister Peijs (Verkeer) gaf niet thuis en beloofde alleen een onderzoek naar de nadelige gevolgen van dit type auto's.
Volgens verkeersorganisaties zoals SWOV en 3VO zijn SUV's extra onveilig; bij botsingen met 'gewone' wagens vallen onder inzittenden daarvan drie keer zoveel doden als bij een ongeval tussne normale auto's. Een stoere voorbumper als de koeienvanger, waarvan de harde versies in Europa op termijn misschien in de ban gaan, maakt dat alleen maar erger.
Verkoop
De verkoop van terreinwagens stijgt gestaag. Volgens cijfers van brancheorganisatie RAI zijn er in 2004 19.369 stuks verkocht tegen 17.253 in 2003, een stijging van 12,3 procent. Het marktaandeel, hoe bescheiden ook, groeide van 3,5 tot 4 procent. De plannen van GroenLinks kunnen op voorhand opnieuw op forse kritiek rekenen van RAI en Bovag. "Terreinwagens zijn gewoon goedgekeurd en toegelaten op de weg. Eigenaren betalen ook alle lasten." Een RAI-woordvoerder spreekt van een bijna heilloze maatregel om te handhaven.