Toerritten, clubmeetings, Porsche-dagen, evenementen, beurzen enz.
Plaats een reactie

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 9:53

"onbekende factoren" daar bestaat mijn hele leven tot nog toe uit .

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 10:21

Aardige discussie lees ik.
Gewoon lekker meerijden volgend jaar Retep, dan denk ik dat je je mening bijstelt. Ik vond zelf namelijk de gezelligheid voorop staan, en heb geen moment het gevoel gehad dat er een "wie heeft de langste" sfeertje ontstond.

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 11:08

Het 'wie heeft de langste' is meer iets wat achteraf op het forum ontstaat. Tijdens de rit iig niet.

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 11:11

:thumleft: +1

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 11:26

Ben het niet vaak eens met Harald...

bedoel: in zo sterke mate eens met Harald :D

maar dit keer dus 100% :mrgreen:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 11:38

krèg nou wat... heb ik dat? :wink:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 11:39

zal ik jullie aan een aparte tafel zetten vrijdag over een week ?

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 11:59

:thumleft: Perfect verwoord Harald. :thumleft:

Ondanks dat ik "slechts" met een (witte) Boxster reed, heb ik mij niet laten opjagen door mijn vrienden in hun GT3's. Als ik daar nl. alleen had gereden was het zeker net zo snel gegaan.
Als ik alleen naar Sindelfingen (bij Stuttgart) moet gaat het ook altijd erg hard. Gewoon omdat het kan/mag/onwijs leuk is.

Natuurlijk hebben we tijdens de tussenstop en op het eindpunt gesproken over hoe hard het ging. Maar dat de Boxster bij "slechts" 275 km/u ophield heeft niemand tegen me gezegd.

En over de discussie wie verantwoordelijk is: :flush:
(De Duitse Koos Spee denk ik. :mrgreen: )

Volgende keer graag mee en dan later je oordeel geven svp. Bij deze ben je uitgenodigd. :wink:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 12:31

Jurgen schreef:Onnodige felle reactie hoor, dat "dom bezig geweest", niet nodig.


Zo teruglezend is dat ook zo. :oops:

Eigenlijk wilde ik alleen een kanttekening plaatsen bij het harde rijden (240+), omdat het wel degelijk gevaarlijk kan zijn (dit kun je in bepaalde postings ook lezen: mensen die uitwijken terwijl ze worden ingehaald).

Beetje te fel geweest inderdaad.

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 12:37

:thumleft:

Rijden op hoge snelheden brengt altijd gevaren met zich mee. Als je je daar maar bewust van bent en anticipeert. Dan kan je die gevaren terugbrengen, maar nooit wegnemen. En naar wat ik gezien heb, is daar zeer goed mee omgegaan.

En hoevaak heb je bij je dagelijkse kilometers niet dat je denkt 'oeps, dat ging nét goed...'? Iemand die plotseling naar links komt, op zijn remmen gaat staan of geen richting aangeeft. Het voordeel van hogere snelheden is dat je zelf meestal allerter bent.

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 12:39

Erick schreef:Bij deze ben je uitgenodigd. :wink:

Hoezo? Zit jij wél in de organisatie dan? :cheesy: Dus toch verantwoordelijk... :wink:

Even een algemene opmerking: Mark Wegh heeft het ook weer leuk gevonden om ons te ontvangen en heeft de deur alweer opengezet voor een 2010 bedrijfsbezoek. Misschien dat we het dan eens andersom moeten doen. Eerst rijden en bij hen eindigen? :idea:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 12:40

gaat ie dan ook uitsmijters bakken ?

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 12:52

horn schreef:Misschien dat we het dan eens andersom moeten doen. Eerst rijden en bij hen eindigen? :idea:

Dat geeft een probleem met de route. De 3 NL in is lekker om ff los te gaan, de 3 DLD in is kl*te.
Starten bij PCG is prima imho.

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 12:55

+1 Vond starten bij PCG en eindigen bij een horecagelegenheid qua volgorde ook prima! En het argument van de 3 in DL is ook een juiste imho.

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 12:57

oke zeikerds. jullie zijn bang voor verandering hè? :mrgreen:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 13:02

was naar mijn idee het beste argument :D

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 14:51

Tot mijn grote blijdschap kan ik melden dat vanochtend een cd in de bus lag van mijn maatje/navigator en fotograaf Rob, met een prachtige collectie foto's. Ik zou zeggen, een goede overview van het CBB.
Veel plezier, enne, je kunt op Picasa de hele map in een keer downloaden, alsook elke foto apart. Omwille van de hanteerbaarheid heb ik het formaat gelimiteerd op 1600 pixels. Maar een enkeling heb ik bewerkt (ietsje lichter gemaakt).

Veel nabranders toegewenst!

http://picasaweb.google.com/limpens.ric ... 101_Razen#

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 15:07

:cheers: :ba: De eerste mooie foto's van mijn bolide. :salut:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 15:11

De foto's zijn top. :ba:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 15:16

Mooie reportage! Ben de hele collectie aan het binnentrekken nu :wink:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 15:30

Gilbert bedankt! :thumleft: :cheers:

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 16:44

Top foto's! :cheers: klopt het overigens dat er nog 34 foto's aankomen ( ik kan op mijn scherm maar tot 100 van de 134 foto's gaan, maar dit kan ook aan het mobiele internet via mijn iphone liggen....)?

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 16:47

Hier op oldskool internet wel te zien. Daar zitten ook die leuke poseerfotootjes bij. :wink:

Afbeelding

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 16:57

mark996 schreef:Top foto's! :cheers: klopt het overigens dat er nog 34 foto's aankomen ( ik kan op mijn scherm maar tot 100 van de 134 foto's gaan, maar dit kan ook aan het mobiele internet via mijn iphone liggen....)?


Mark, ze zijn echt allemaal te downloaden. Grappig is dat die poseerfoto's van jou op het laatst zitten. Zal wel de dwarsigheid van je iPhone zijn, lol.

Excuses
Ik moet trouwens toch even kwijt dat ik me realiseer dat de nodige P's niet op de gevoelige plaat staan. Ik ben telkens als een van de 1e auto's weggereden, in de veronderstelling dat die onderknuppel van mij niet zo'n vaart zou maken tov al die routiniers. Was m'n 1e keer, en volgende keer zal ik dat vast anders aanpakken. Ik wist ook niet dat fotograaf Rob zoveel zou gaan fotograferen. 1 troost hebben de niet-gefotografeerden: ik sta er zelf ook niet op in actie.

Re: Cultureel Buren Bezoek 1 november

04 nov 2009 17:23

GilbertT schreef:1 troost hebben de niet-gefotografeerden: ik sta er zelf ook niet op in actie.

:roll:

Afbeelding
Plaats een reactie