Toerritten, clubmeetings, Porsche-dagen, evenementen, beurzen enz.
Plaats een reactie

10 maart 2005 18:56

Sjonnie leest tussen de regels door. :wink:

10 maart 2005 19:06

RS-R schreef:Sjonnie leest tussen de regels door. :wink:


En vergeet vervolgens de regels zelf te lezen zeker Afbeelding

11 maart 2005 9:57

Anyway, moraal van het verhaal: Leuk, er komt weer een evenement van de NPC aan. Laten we het nu weer over de PF-evenementen gaan hebben :cheesy:

11 maart 2005 11:14

EriC4C schreef::roll: Gelukkig woon ik "wat dichterbij" :wink: :arrow: Deelname met familie is in beraad. 8)

Beraad is afgerond :!: 8)

11 maart 2005 11:19

EriC4C schreef:
EriC4C schreef::roll: Gelukkig woon ik "wat dichterbij" :wink: :arrow: Deelname met familie is in beraad. 8)

Beraad is afgerond :!: 8)

Maar wat is de uitslag?

Nog meer mensen in de markt om een hotelletje te pikken daar in de buurt vantevoren? ;) (kuch, frederiksoord-ofzo, kuch)

11 maart 2005 11:36

paSCal schreef:Maar wat is de uitslag?

Compleet aanwezig. :P Onder voorbehoud van acceptatie.

paSCal schreef:Nog meer mensen in de markt om een hotelletje te pikken daar in de buurt vantevoren? ;) (kuch, frederiksoord-ofzo, kuch)

Nee dus. ;)

11 maart 2005 11:57

Dan ken je de Porsche AG nog niet, die eisen hegemonie in de Porsche wereld, bedenk wel dat het woord "Porsche" en alles wat daar mee te maken heeft beschermd is.

Het is helaas niet anders :cry:, voorbeelden genoeg.
Zelfs ieder vlaggetje, advertentie, fotootje waar Porsche of Porsche gerelateerde zaken op staan, zijn beschermd.
En geloof me Porsche AG heeft een zeer lange (Financieel en juridisch) adem.

Van dit soort bedrijven win je het nooit, ook (in hun ogen) een niet betekenend forumpje, waar, als je gaat rekenen wat er uiteindelijk wordt omgezet ten gunste van de AG , geen ruk aan verdient wordt.


Porsche kan echt niet verbieden dat er een Porscheforum als dat van ons is. Ook niet als het merk in de domeinnaam verwerkt is. En ook niet als het Porschelogo op de site wordt gebruikt. Is een botsing van merkrechten en vrijheid van meningsuiting. In het geval van het Porscheforum wint de vrijheid van meningsuiting zeker, zolang er maar niet gesuggereerd wordt dat het een officiële Porsche AG site is, etc et.

11 maart 2005 12:09

Helaas blijkt het in de praktijk anders te zijn: Gebruik Porsche naam en logo :wink: :cry:

11 maart 2005 13:10

EriC4C schreef:[Compleet aanwezig. :P Onder voorbehoud van acceptatie.



Leuk

11 maart 2005 16:27

EriC4C schreef:Helaas blijkt het in de praktijk anders te zijn: Gebruik Porsche naam en logo :wink: :cry:



hmm...interessante discussie daar....

Waar het om gaat is dat je geen domeinnamen bezet mag houden die (en nu zeg ik het even niet-juridisch) normaliter of logisch gezien bij een merkhouder horen. Dus dat bmwm5.com niet mocht, en aan BMW gegeven moest worden, verbaast mij niet. Hetzelfde zal gelden voor PorscheCarrera.com, Porsche911.com of PorscheBoxster.com (of .nl, dat maakt niet uit). Je mag ook niet op enige wijze de suggestie wekken dat je een officiële (door Porsche erkende) club bent , of op enige wijze bij Porsche bent aangesloten bent / een economische band met Porsche hebt.

MAAR: een domeinnaam als Porscheforum.nl, Porschefans.nl of WelovePorsche.com zal m.i. niet snel inbreuk maken op merk- of handelsnaamrechten van Porsche. Mits er natuurlijk niet op andere wijze wordt gesuggereerd dat er een band is met Porsche (behalve dat de PF-ers Porscheliefhebbers zijn) :wink: . Het lastige is alleen dat grote bedrijven direct flink uitpakken met advocaten enzo, en dat domeinnaam eigenaren vaak niet de financiële middelen en/of de zin hebben om zich te verweren.

Maar als het Porscheforum wordt aangesproken, dan hoor ik dat graag, dan weet ik nog wel wat 'linke' advocaten die gehakt maken van Porsche AG. :twisted:

MS964-die-beroepshalve-wel-vaker-met-dit-bijltje-gehakt-heeft

11 maart 2005 18:37

In de praktijk is het allemaal niet zo eenvoudig als het lijkt inderdaad Mischa, maar als jij en ik een aangetekend schrijven van Porsche AG krijgen, denk je toch wel ff 2x na ;)

Want ook een porschefans.net moest het opgeven :(... Nu zul je het misschien wel winnen, maar ga je die moeite nemen?

(ach, zal zo'n vaart niet lopen hopen we dan maar! ;) )
Laatst bijgewerkt door Pascal op 14 maart 2005 23:47, in totaal 1 keer bewerkt.

11 maart 2005 19:08

Ja, als Mischa idd vaker met dit bijltje gehakt heeft, zou ik het aandurven.

Mijn ervaring is dat dergelijke grote partijen (zie ook verzekeringsmaatschappijen, belastingdienst etc) je proberen te overpoweren en te intimideren. Terugblaffen op professionele juridische wijze helpt vaak meteen. Binden ze snel in... :twisted:

11 maart 2005 20:29

MS964 schreef:dan weet ik nog wel wat 'linke' advocaten die gehakt maken van Porsche


Noem 's wat?

12 maart 2005 1:44

hmmm..dit is trouwens allemaal wel behoorlijk off=topic, maar gelukkig zijn er 2 moderators en 1 administrator bij betrokken, dus ik ben gedekt in deze :wink: .

@ Pascal: tuurlijk is het zo dat als je als particulier/hobbyist een briefje van Porsche AG krijgt, dat je je dan wel even achter de oren krabt. Zou ik idd ook doen, ook al wist ik dat ik (juridisch) gelijk zou hebben.

@ Horn: vanwaar dat vertrouwen ineens? :wink: Die bluftacktiek wordt idd gehanteerd door grotere bedrijven. (dat doe ik dagelijks ook zelf namens mijn bedrijf :wink: ) Maar ik denk dat als je professioneel en terzake kundig reageert - wat jij ook al aangeeft - dat dat al een hoop scheelt. Daarnaast is het zo dat je zelf (als Porscheforum) kunt bluffen dan wel actie kunt ondernemen. :rambo: Zit Porsche AG op een hoos aan negatieve publiciteit te wachten? Ik zie het al voor me in de Telegraaf: 'Porsche-hobbyisten van internet verdreven'. Daar zitten ze natuurlijk ook niet op te wachten. Dus dat is een middel dat je als forum ook kunt gebruiken, dan wel tussen de regels door mee kunt 'dreigen'. :salut:

@ FS1: de advocaten die ik voor zo'n gevalletje zou raadplegen zijn niet de mosckovichzen, hammersteins en spongs van deze wereld. Dit zijn nl. strafrechtadvocaten. Je hebt dan een domeinnaamspecialist danwel IE-advocaat nodig. En ook daarin heb je onderscheid, waaronder in uurtarief. :wink:

Maar goed, gelijk hebben is iets anders als gelijk krijgen. Maar als je denkt gelijk te hebben, en je staat er echt achter, en een heel Forum staat erachter, en je weet redelijk zeker dat je gaat winnen, dan zou het de moeite waard zijn om te kijken hoever Porsche AG wil gaan. Maar zoals PaSCal al zei: zo'n vaart zal het wel niet lopen. :!:

12 maart 2005 16:25

Holland-Venetie is da nie wa ver voor op ene dag? :mrgreen:

Aha, HollandS Venetie rit....

Okee, door een "speling van het lot" kunnen we toch erbij zijn. Mijn madame (ons "Anita") zal de plek van Bo innemen.

Aanmelding reeds naar Jean Paul gemaild.

Na het echte Venetie, het Venetie van het Noorden (Brugge) nu ook dan maar eens het Hollands Venetie. Ben benieuwd.

12 maart 2005 16:38

Sjonnie schreef:Holland-Venetie is da nie wa ver voor op ene dag? :mrgreen:

Aha, HollandS Venetie rit....

Okee, door een "speling van het lot" kunnen we toch erbij zijn. Mijn madame (ons "Anita") zal de plek van Bo innemen.

Aanmelding reeds naar Jean Paul gemaild.

Na het echte Venetie, het Venetie van het Noorden (Brugge) nu ook dan maar eens het Hollands Venetie. Ben benieuwd.


Zou je dat wel doen Marc, want vanmorgen bericht gehad van Allart, en die komt ook, zal Bo niet leuk vinden mede als je benzineverbruik.

Dat wordt weer kachelen :lol:

12 maart 2005 16:51

Ik vrees dat ik nu eerder zal moeten afhaken wegens "misselijke co-piloot" dan jij, ook al zal jij er 3 hebben.

12 maart 2005 17:03

Kijk maar uit daar bij die dijkweggetjes, ook al met 4WD.

12 maart 2005 19:19

Sjonnie schreef:Ik vrees dat ik nu eerder zal moeten afhaken wegens "misselijke co-piloot" dan jij, ook al zal jij er 3 hebben.


Een ervan is nog erger als die jongen van jouw, kan niet hard genoeg gaan.

Gas papa kijk is in je spiegel :lol:
Afbeelding


en voor je
Afbeelding


Jaja toen (alweer 1,5 jaar geleden) moest ik ff 290 karren om die zwarte ridders te lossen.

13 maart 2005 1:58

Bekend voituurke. :wink:
Loopt alleen nu ietsjes harder.

13 maart 2005 2:05

RS-R schreef:Bekend voituurke. :wink:
Loopt alleen nu ietsjes harder.

De auto wel, maar de berijder ook ;) (gniffel gniffel)

13 maart 2005 9:29

paSCal schreef:
RS-R schreef:Bekend voituurke. :wink:
Loopt alleen nu ietsjes harder.

De auto wel, maar de berijder ook ;) (gniffel gniffel)


Nog ff en hij heeft een Porschewaardige "Bijrijder" ipv de berijder...........









....................Tis nu al (met zijn 4 jaar) Papa Posje harder, en zoniet start ie hem ff zelf, ervaring heeft ie al (ja toch :wink: )

Hotel

13 maart 2005 13:46

PaSCal neem jij nog een hotel :?:

14 maart 2005 9:01

We zitten al op 76 Porsche's !!!!

Op naar de 100.

14 maart 2005 14:40

Erick schreef:We zitten al op 76 Porsche's !!!!

Op naar de 100.


Erick,

Ik heb vorige week een mailtje gestuurd naar NPC om te vragen als ik mee kon rijden, maar ik heb nog steeds niet ontvangen????

Kun jij daar eens naar kijken?

Mijn gegevens zijn:
H.Poeze
Leeuwarden.

De Joyman.
Plaats een reactie