Vertel hier over jezelf.
Plaats een reactie

Re: nieuw lid

17 mei 2010 14:18

Welkom.
Wachten op foto's van de verkoper?
Als ik onder jouw naam op Youtube kijk kun vlgs mij wel zelf foto's maken :scratch:

Re: nieuw lid

17 mei 2010 21:16

mooie auto Steven :cheers:

Re: nieuw lid

17 mei 2010 21:34

Ziet er op de foto leuk uit, alleen ben ik persoonlijk nooit zo kapot van Kelly's (lees omboouw). Mocht je nog een keuring kunnen laten uitvoeren zou ik dit altijd doen. Succes.

Re: nieuw lid

18 mei 2010 9:33

hey,
Klopt volledig. De wagen wordt verkocht met keuring. Al de kosten die er eventueel zouden zijn voor de 911 door de keuring te krijgen zijn voor de verkoper. Ik weet niet hoe het in nederland is, maar hier in Belgiƫ is een keuring voor verkoop maar 3 maand geldig. Dus als je je wagen te koop aanbied en die is al op voorhand gekeurd vervalt die na 3 maand als je auto nog niet verkocht is, dus kan je hem opnieuw laten keuren. Vandaar dat die wordt gekeurd als de verkoop gesloten is maar de kosten zijn voor de verkoper.
En de motor moet ook eerst de deur uit. Maar deze zal snel weg zijn aangezien het een nieuw model is en daar de verkoper van de 911 niet zoveel tijd heeft voor naar de keuring te gaan is hij blij dat mijn verkoop ook nog moet doorgaan:).

Re: nieuw lid

18 mei 2010 15:55

ik denk dat een aankoopkeuring wordt bedoelt, zoek maar eens op AKK

Re: nieuw lid

12 jun 2010 21:00

Beetje laat misschien om hierop te reageren, maar die keuringen voor verkoop bij ons zijn een lachertje ! Mijn vorige 911 (carrera 3.0) was ook gekeurd voor verkoop, maar ik heb wel een volledige motorrevisie moeten laten doen (eigen schuld, dikke....) toen daags na aankoop bleek dat er iets serieus mis was eens de motor goed op temperatuur was (6 gebroken cilinderkopbouten alstublieft dankuwel).
Een aankoopkeuring door een onafhankelijke specialist is iets compleet anders en daar zou wel moeten blijken als er iets serieus mechanisch mis is. Bij de officiƫle verkoopskeuring zien ze wel de voorde hand liggende slijtage problemen, maar niet de modelspeciefieke dingen die een porsche-specialist wel kent en kan checken.

Re: nieuw lid

13 jun 2010 14:25

Duidelijk :!:

eindelijk de foto's

03 jul 2010 14:36

ik ben nog niet zo op de hoogte hoe je hier foto's opzet dus heb ik het maar via deze links gedaan.

http://img641.imageshack.us/i/bewerktc.jpg/
http://img806.imageshack.us/i/bewerkt1.jpg/
http://img269.imageshack.us/i/bwerkt3.jpg/

vwala bij deze

Re: nieuw lid

03 jul 2010 14:38

Afbeelding Afbeelding

Re: nieuw lid

03 jul 2010 15:59

Hoe is/was de keuring verlopen bij de specialist? Nog schokkende zaken gevonden?

Re: nieuw lid

06 jul 2010 13:01

schokkende zaken... neen nix gevonden. Buiten de pinkers op het dashboard dat samen pinken als ik links of rechts pink. Voor de rest ... nix. Voor de rest kleine zaken, pruts dingetjes.
Ben wel op zoek naar een zwart 964 interieur. Nu steekt er een rubicon grijs interieur in maar dat past niet bij het dashboard dat zwart is. Het rubicon grijze hebben ze gemaakt voor de jubileum uitvoering van de 964 voor het 30 jarigbestaan van porsche zoals de meesten onder jullie wel weten. Moest er iemand zo een zoeken ik heb een :)
http://www.jubi.pocg.de/nl/?De_964_jubi

Re: nieuw lid

06 jul 2010 13:08

rafv heeft nog zwarte 964 zetels en deurpanelen te koop en misschien nog wat : zie bij "onderdelen aangeboden"

Re: nieuw lid

17 aug 2010 20:54

Zie hier nog wat pics, had ze bij het verkeerde onderwerp geplaatst
zie hier het interieur
http://img840.imageshack.us/i/bild0887.jpg/
http://img291.imageshack.us/i/bild0888.jpg/
http://img690.imageshack.us/i/bild0889.jpg/
http://img245.imageshack.us/i/bewerkt.jpg/
Plaats een reactie