Als je je Porsche wilt verkopen, laat het hier dan weten. Lees wel eerst de spelregels in het TKA gedeelte!
Gesloten onderwerp

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

12 mei 2010 9:36

dan een vergelijkbare auto


Volgens mij is dat nou net wat het zo moeilijk maakt :idea: Want hoe goed een auto er ook uitziet, er in kijken kan niemand...

En om grappenmakers voor te zijn: ja ik weet het, gewoon deur open doen :mrgreen:

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

12 mei 2010 9:50

Handelswaarde ca. 6k als de auto in redelijke staat is.
Verkoopwaarde aan de particulier, ik zou zeggen max 10k.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

12 mei 2010 12:39

Voor 10k wil ik hem ook wel hebben :mrgreen:

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

12 mei 2010 15:24

moi aussie. lekker poetsen :mrgreen:
15K mooi prijsje.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

12 mei 2010 16:33

15k mooi prijsje, zeg ik ook.
veel kms maar ook goed onderhouden.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

13 mei 2010 9:10

Heeft Freud dat gebakkie nu gekocht?

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

13 mei 2010 10:42

Als je hem nu koopt maar je vindt de velgen niets.... :lol: dan kunnen we uiteraard wel ruilen hoor :mrgreen: :mrgreen: (de velgen dan!)

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

13 mei 2010 17:02

De auto gaat maandag naar Porsche Zentrum Frankfurt, daarna weet ik pas meer. Er is dus nog niks gekocht ;-)

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

13 mei 2010 17:04

Ongelofelijke Mauk... :cheesy:

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 6:19

Heb dit draadje met intresse gelezen.
Als ze deze wagen echt eigenlijk zelf willen houden zou je voor konnen stellen deze in bruikleen te nemen en het gebruiks ondehoud voor jou rekening te nemen. Reviesies etc zijn voor rekening van de famillie en de wagen kan dan op naar de 600k km en tzt koop je een exemplaar met minder km of betaalt de prijs die je het waard vind maar dam moet je wel het voornemen hebben er zelf 10 jaar in te blijven rijden en je niet druk maken over wat de mogelijke restwaarde nog is als je er weer vanaf wil.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 8:04

tuurlijk... "hier heb je mijn auto. rij er maar in en als de motor aan een revisie toe is, breng hem maar terug. betalen wij de revisie en daarna kan je hem weer op komen halen..." denkutnie... :shock: :?

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 8:32

wel een leenauto vragen tijdens de revisie :idea:

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 11:13

Juist! En dan een 997 turbo!

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 17:37

Het wachten is op het telefoontje van junior die z'n prijs zal noemen.
Ik ben benieuwd.
Ik gok ok vraagprijs 17K

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 17:44

Denk het niet....... prijs zal wel iets lager 'moeten' komen te liggen! Vragen kan natuurlijk altijd (17k) maar ik denk dat je zelf rond de 13 uit [url]moet[/url] komen.....

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 18:47

Zo. We zijn 1,5 week verder. De 964 is naar Berlijn heen & weer geweest. Kort na terugkomst moest hij de garage delen met zijn opvolger: sinds zaterdag is de 993 van de oom van Junior van Junior zelf. Daar is Junior trouwens zwaar mee in zijn nopjes: het is een 285 pk Varioram uitvoering en dat merkt hij vooral onderin. Daarnaast een stukje stiller, iets geraffineerder. Maar goed, 964 vs 993, da's een ander vraagstuk :wink:

Na de rit naar Berlijn is de auto maandagochtend bij PZ Frankfurt neer gezet en vanmiddag weer opgehaald. Junior heeft daarna de rekening betaald en overlegd met zijn vader. Ik heb vandaag eind van de middag een half uurtje met Junior gebeld. De auto is helemaal nagekeken en gekeurd. Bijna alle punten die daar uit gekomen zijn, zijn verholpen. Het volgende is gedaan:

- HU en AU nieuw;
- Banden rondom nieuw;
- Gebruikte Design90 velgen gemonteerd*;
- Nieuwe verdelerkappen;
- Nieuwe bougiekabels;
- Nieuwe bougies;
- Nieuwe riempjes op de ontsteking;
- Nieuwe pakkingen tussen de dorpelkappen en dorpels;
- Dorpels helemaal schoon gemaakt: geen roest, opnieuw in blanke was gezet;
- Centrale vergrendeling motortjes gedemonteerd, (contactjes?) schoon gemaakt, gemonteerd;
- Nieuwe koplampglazen voor;
- Nieuwe achterlichtglazen;
- Nieuwe reflector balk achter;
- Compressie test: uitstekend, ruimen binnen toleranties (exacte waardes weet ik niet).
*= de beide achterwielen van de Schmiederäder vertoonden haarscheurtjes.

Er is uitvoerig mee proef gereden. Daaruit kwamen de volgende aandachtspunten voor de middellange termijn:
- Raam/deurrubbers voor poreus. Upgrade naar 993 aangeraden;
- Richtingaanwijzer gaat niet altijd automatisch uit: nieuwe sleepring en schakelaars op termijn;
- Bussen in de pedalen beginnen speling te vertonen: revisie op termijn aangeraden;
- Aansluitingen naar de oliekoeler voor in de gaten houden: zijn dicht, maar ogen minder net;
- Remmerij voor nog goed voor 15.000 km;
- Remmerij achter nog goed voor 25.000 km;
- Stuur & pookknop versleten (was al bekend).

Verder was het Porsche Zentrum duidelijk: qua staat doet de auto niet onder voor de gemiddelde 10 jaar oude 911. Er zit nergens aan de auto ook maar een spoor roest, de motor is absoluut kurkdroog

Dat is toch nog best een lijstje, waarin overigens best eens wat fouten van mijn kant kunnen staan. Ik heb zo goed mogelijk meegeschreven tijdens het gesprek, maar meeschrijven en ook nog op je Duits letten is soms best pittig. Maar goed, op de pedalen na lijkt me het allemaal niet echt onoverkomelijk en mooi stukje bij beetje op te lossen. De auto is daarnaast dus nu ook "12 fach" bereift: er zitten 3 setjes velgen bij. De Schmiederäder zouden door een specialist nog prima te redden zijn. Kortom, kom maar op met die prijs...!

Ik had in mijn hoofd, mede aan de hand van het commentaar hier, € 12.000,=. Hij heeft met zijn vader afgesproken € 16.500,=. Dat is mij, zo op het eerste oog, een brug te ver. Het is ruim 33% meer dan wat ik me zo had voorgesteld. Als ik de auto niet koop, is er overigens een tweede gegadigde, die pas aan de bal komt als ik definitief "nein" zeg. Het gaat om de monteur die destijds de motorrevisie heeft uitgevoerd, en min of meer vriend van de familie. Dat is (ook) een echte liefhebber, die nu een 928 rijdt met ruim 350.000 km op de klok. Hem zou de 964 goed passen.

Heren, rrrrrrrrroept u maar!

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 18:50

als het je echt wat lijkt, kijk of je in het midden uit kan komen

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 18:52

Er wordt niet gehandeld. Het is 16.500. Als ik hem niet koop, dan krijgt de monteur de kans. Als hij hem niet koopt, dan gaat hij (de auto, niet de monteur :wink:) bij het bedrijf in opslag.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 18:58

Doen. Of je koopt voor 26K een 170K die nog gereviseerd moet worden en waar de roest nog niet gezien is.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 19:00

wolf schreef:Doen

tsja, maar vergeet niet dat niet alleen de motor zoveel km achter de rug heeft
elk knopje, hendeltje, armpje, schakelaartje, heuveltje kan uitgelubberd zijn

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 19:12

Klinkt als een goede deal. Zo'n auto houdt objectwaarde, hoeveel kilometers er ook op staan. En bovendien is er veel aan deze auto vernieuwd. Een 993 4S met 532.000km werd vorig jaar aangeboden voor EUR 30.000 en die was snel verkocht (weet niet voor welke prijs).

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 19:15

ik zou zeggen laten staan. tenzij je 16,5K hebt en deze auto de komende 10 jaar wilt houden en min of meer oprijden. dan maakt het niet zoveel uit. jij hebt een goed gevoel bij die auto, en je kent de auto min of meer (de baasjes en hun instelling). Maar dit bedrag krijg je er nooit meer voor terug. Zou dus een emotionele beslissing zijn.

Ikzelf zou hem laten staan. Maar ik ken die mensen dan ook niet.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 19:16

erwin996 schreef: Zo'n auto houdt objectwaarde, hoeveel kilometers er ook op staan.

WTF is objectwaarde? En hoe hoog is die dan? Ik denk dat als je dit ding voor 16,5 K op marktplaats zet, hij er over een jaar nog op staat... :? :shock:

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 19:20

Geloel Horn. Koop jij toch lekker een onduidelijke coupe met 130K uit italie :^: voor 25. Dat ding is in prima staat. en we kopen geen auto's voor resale value. lekker rijden. voor 12-13 minimum raak je hem altijd kwijt. ook over 10 jaar. da's objectwaarde denk ik.

Re: 964 met extreme kilometerstand: wat is ie waard?

18 mei 2010 19:36

Ik zou ook zeggen doen. Er is heel veel onderhoud gedaan en hier zit vaak het zwakke punt bij de 964. Er zitten nog wel wat kosten aan te komen, maar dat heb je met de meeste 964ers. :wink:
Gesloten onderwerp