Toerritten, clubmeetings, Porsche-dagen, evenementen, beurzen enz.
29 jul 2010 21:10
Ik heb dit niet gepland staan Rav. Veel plezier
Circuitdag NS lijkt me echt te gek Gert. Doorknallen op het rechte eind
01 aug 2010 21:08
porsche356sc schreef:7 augustus zelf maar weer een keer in mijn eigen wagen aantreden in het veld van de 944 basic cup
Zal er ook zijn met mijn racer! (ben dan even Porsche ontrouw, team WGB Racing, ik rij in de toerklasse)
02 aug 2010 20:51
Gisteren op Zolder de linker voorwielophanging eraf gereden, maar als we dat op tijd gefixt krijgen ben ik er Zaterdag ook met de P ........ 205
Groet, Frank
By the way NS in November staat ook in de planning ....
03 aug 2010 12:51
Zondag hebben we het oudje nog es uitgelaten op het circuit van Folembray in Frankrijk. Is een klein club-circuitje op nog geen 150km van de Belgische grens.

03 aug 2010 14:19
Mooie plaatjes Mich
Welke geeft nu de meeste fun op het circuit, de 964RS of de 996RS?
03 aug 2010 14:42
het is beide dikke fun!!! Nu is Folembray een circuitje van 2km lengte waar je op een dikke minuut rond bent... niet echt GT3 terrein, dus vandaar dat ik liever es de 964 meenam.
Sowieso is de GT3 de snellere auto van de 2, maar ook de makkelijkere.... misschien is makkelijker ni het juiste woord maar alleszinds wel de minder vermoeiende!!! De 964RS stuurt vrij zwaar en dat gaat doorwegen hoor.
Op Spa bijvoorbeeld is de GT3 7-8 seconden sneller, op Folembray een seconde of 2
Ga je rijden met een hele meute GT3'ers dan heb je het meeste fun aan de GT3 natuurlijk. Je hebt er geen lol aan om daar alleen op je eigen tempo in de 964 je rondjes te gaan afmalen. Maar als je gewoon gaat tracken, puur voor jezelf dan kan de 964RS leuker uit de hoek komen dan de GT3. Het blijft een zeer basic karretje met een super strakke ophanging... alles is hard en droog. Het is een puurdere vorm van rijden dan de GT3 en dan is er nog het verschil in gewicht van ongeveer 200kg. De 964RS remt fenomenaal!!!
Uiteindelijk zijn het in hun soort 2 zéér verschillende auto's, terwijl ze eigenlijk beide uit hetzelfde hout gesneden zijn met hetzelfde doel... vreemd hé
03 aug 2010 15:13
Mooi om te lezen.
Die 200kg is best een groot verschil zeg!
Hopelijk zien we elkaar weer eens op een van de trackdays.
03 aug 2010 16:40
Mooi om te lezen Mich!
en inderdaad heel herkenbaar. Was laatst nog eens op Zandvoort, meegereden met een 997 turbo en ik verbaasde me over de relaxedheid waarmee hij over het circuit reed. Ook met de buitenste wielen over de (lage) curbs bij de Gerlach rijden, geen enkel probleem. Alles lijkt makkelijk te kunnen worden opgelost bij die auto.
De 964RS moet je zoveel secuurder rijden, precies weten wat je doet en dat kost heel concentratie en energie!
Het plezier in de 964 is mijns inziens groter omdat de auto puurder is. Je kunt er veel mee doen terwijl je, ondanks zijn langzaam aan respectabele leeftijd en zn beperkte vermogen in vergelijking met de GT3's etc hard ermee kunt rijden! (met mn alweer oude bridgestones 2'12)
04 aug 2010 15:47
Blijft toch zo'n mooie wagen die 964RS, beweegt ook zéér gracieus.
Er nooit aan gedacht om de motor uit te boren naar 3.8? Heb toch opgevangen dat een 330 à 350 pk's dan haalbaar moet zijn. Een enkeling spreekt zelfs van 380 pk maar daar heb ik al wat meer mijn twijfels over. Zou de 964 RS zich dan niet kunnen verdedigen tegen al het GT3-geweld (met uitzondering van de laatste generatie 997 GT3 (RS) MKII)?
04 aug 2010 17:32
goh, een 3.8 in de 964 zou super zijn, maar dan wel van een oud (te reviseren blok) opgebouwd. Mijn 3.6 blok dat matcht met m'n 964RS kas ga ik daarvoor niet opofferen.
Zelfs met 330-340pk komt de 964 niet aan de tijden van de GT3. Heb ooit een fenomenaal rondje als passgier meegemaakt in een 3.8 964RS en de piloot kwam aan 2.52. Daarmee ga je al een flink pak van de GT3 mannen kunnen "pakken", maar de verschillen tussen de wagens kan je ni uitvlakken.
Een GT3 haalt makkelijk +400pk... de GenII flirt met 450. Da's veel, heel veel!!! Bovendien heeft de 964 een te korte wielbasis om genoeg stabiliteit te verschaffen in snelle bochten. 20j technologische ontwikkeling gom je niet weg met 200cc en 40pk. Wat niet wegneemt dat de ouwe 964RS nog altijd verbluffend rijplezier en verbazend snel is ondanks z'n leeftijd!
Om uw vraag een stapje verder te brengen: Maak van de 996RS een 3.9l met 450pk en je kan misschien mee met de nieuwe GenII RS
04 aug 2010 18:09
MichM3 schreef:Zondag hebben we het oudje nog es uitgelaten op het circuit van Folembray in Frankrijk. Is een klein club-circuitje op nog geen 150km van de Belgische grens.


't was de max!


Duel tussen track opel speedster en renault clio RS:
http://vimeo.com/13862895
05 aug 2010 23:36
Gaan er van hier nog mensen naar Assen (trackday Vijverberg) komende maandag?
Het "gele gevaarte" van DSP gaat rijden, denk dat ik zelf ook weer eens die kant op ga.
06 aug 2010 23:43
k zou dat gele gevaarte wel eens in aktie willen zien maar 3 dagen porsche fun achter elkaar gaat bruin niet trekken.....
07 aug 2010 20:25
Dinsdag 14 september, Pistenclub, Spa Francorchamps anyone? Ik ben al ingeschreven.
23 aug 2010 16:56
Ben er dan niet, de auto is dan nog aan het bijkomen/afkoelen van de Nordschleife.
Dit jaar nog geen Spa gereden, moet er zeker nog een keer van komen.
Volgende week maandag 30 augustus nog mensen van hier op CPZ?
25 aug 2010 11:22
Die doordeweekse dagen zijn veelal een 'no go' voor mij
25 aug 2010 13:30
Zondag op het mooie Spa-Francorschamps is ook mogelijk:
24 okt zondag Spa Francorschamps, PistenclubHet is nog wat ver weg maar ik ga dan zo goed als zeker rijden.
25 aug 2010 15:44
Heel veel zin om zodra er een P voor het huis staat om ook circuit te gaan rijden.
Ik heb daar alleen ook echt geen ervaring mee, zijn er ook soort van toegangelijke beginnersdagen of trainingen dat jullie zo weten?
In hoeverre met je trouwens rekening houden met slijtage van je banden na een paar uur rijden?
25 aug 2010 21:26
Gert schreef:Dit jaar nog geen Spa gereden, moet er zeker nog een keer van komen.
Volgende week maandag 30 augustus nog mensen van hier op CPZ?
Idem voor mij; 14 september lijkt me wel wat.
A.s. ma. rijd ik de ochtend op CPZ

@CaseyyesaC, er zijn zeker gelegenheden om op een verstandige manier kennis te maken met de lol van rijden op circuit. O.a. de NPC heeft evenementen, meestal op CPZ, soms op Assen.
Zijn ook andere.
Banden slijten natuurlijk meer, sterk afhankelijk van snelheid, temperatuur en (aangepaste!) druk in de band.
25 aug 2010 21:57
Paul II schreef:14 september lijkt me wel wat.
De 'straatwagen' sessies zitten vol, In de 'racewagen' klasse is nog plaats. Er rijden in die raceklasse alvast 2 straatwagens mee, een maatje van me zijn M3 CSL en mijn GT3...
25 aug 2010 23:36
Zokder was zeker geweldig, hoop dat er een vervolg komt.
Ga me in elk geval ook voor 24 oktober inschrijven.
25 aug 2010 23:56
Telt dit hier ook?

Vorige week ben ik met onderstaande 996 GT3 RS en mijn broertje samen naar Chimay in het zuiden van België gereden. Op het oude stratencircuit aldaar hebben we een serie foto's geschoten en heerlijk rondgereden. De rijtest en meer foto's komen volgende week in de nieuwe Porsche Scene. Meer foto's zullen uiteraard ook op mijn site verschijnen. Was erg gaaf om op zo'n circuit dat eigenlijk verlaten is, maar er toch nog helemaal ligt, te kunnen rijden.
26 aug 2010 12:25
EENS
Avond er voor er heen, drankje, hapje, drankjes...
26 aug 2010 20:41
had alleen maar leuke gedachten, nog geen concrete Do
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.