Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
Gesloten onderwerp

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 15:06

MS964 schreef:Denk dat je juist wél zelf zakelijk moet twitteren. Of een collega/medewerker, maar iig niet een extern bedrijf. Anders heeft het weinig zin, gaat nl juist (ook) om de personen achter het bedrijf. Wel is belangrijk dat je je vantevoren een beetje verdiept in de materie.


Niet mee eens , denk en weet dat het gros van de ondernemers dit onderbrengen bij een reclame of PR buro en twitteren middels ghostwriters ....

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 15:09

Ja dat kan. Maar dat wil niet zeggen dat het succesvol is. Volgers zijn niet gek. :idea:

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 15:12

zal me er eerst goed in verdiepen :wink:

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 15:18

MS964 schreef:Ja dat kan. Maar dat wil niet zeggen dat het succesvol is. Volgers zijn niet gek. :idea:


Dat klopt ...echter de geschiedenis laat meerder malen wat anders zien ....Jim Jones..

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 15:30

Dit forum kost al zo veel tijd. Als ik nu ook nog jan en alleman via twitter moet gaan volgen...
Misschien heeft het gros van de twitteraars een slecht huwelijk ofzo? :mrgreen:

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 18:05

John schreef:En vooral onze vriend Erik Koster :D Erik_Koster zat afgelopen zaterdag druk te twitteren dat ADO van PSV won :D lekker belangrijk


Wees blij dat Willeke (Wil038) geen foto maakte van mij vreugdedansje. :wink:

Voor mij is twitter een leuk medium waarmee ik in sommige gevallen direct contact heb met een groot aantal vaste klanten.
Binnen de supportersvereniging van FC Zwolle ben ik ook lekker actief bezig, veel van die supportters volgen mij.
Bij het onderwerp: #voorspelwatfczwolledoet hang ik een links aan mijn winkel d.m.v. een prijsvraag.
Het gaat mij echter grotendeels om vermaak.

Tijdens bijvoorbeeld Boer zoekt vrouw moet je eens #bzv gebruiken als zoekfunctie. Je lacht je werkelijk helemaal suf.

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 18:06

Kijk jij naar boer zoekt vrouw? :shock:

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 18:40

Bedankt MS964. Een uitstekende opsomming van de voordelen. 90% telefoneert hier nog met een oude Nokia en dan commentaar geven dat het niks is.

Vraag ik van de week aan gast of we ff kunnen Buzzen ivm ons plan van de 1001 kurven tour 2011. Weet tie niet wat buzzen is.... :scratch:

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 19:13

Twitter en al die onzin hoeft voor mij niet... ik heb en hoef niet eens internet op mijn mobiel ;) ik ben niet oud maar wel zo ouderwets dat het van mij allemaal niet hoeft! Het gaat je hele even beheersen.... loop ik straks ook op straat constant naar mijn mobieltje te staren en drukken terwijl ik loop?!!!! :bang: :bang: echt ni!

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 19:23

Is er iemand die de flitslocaties twittert? Want dat is wel interessant: dat je onder het rijden steeds up to date info krijgt over flitslocaties.

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 19:26

flitsmeister installeren.

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 20:47

Wat is nu het verschil tussen buzzen en twitteren?

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 23:10

barolo schreef:90% telefoneert hier nog met een oude Nokia

En de overige 10% heeft een Ifeun, dus marktaandeel android 0,0? :mrgreen:

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 23:16

MS964 schreef:Twitter is dus veel sneller! :wink:


Maar wij l(u)llen dan ook graag over ons zelf... :roll:

Re: Twitter: de discussie

07 feb 2011 23:56

Rob Herfst schreef:
barolo schreef:90% telefoneert hier nog met een oude Nokia

En de overige 10% heeft een Ifeun, dus marktaandeel android 0,0? :mrgreen:

:thumleft: (heb overigens beide, Nokia en ifeun ;) )

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 0:18

Geprobeerd een gefundeerd verhaal over Twitter te typen (nav alle imho kortzichtige reacties), komen er weinig reacties op (behalve Barolo en $teef). Misschien @Porscheforum 's proberen op Twitter. :wink:

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 1:07

Tja, Mischa, je hebt gewoon een goed verhaal. (En weer tenminste één volger erbij.)
Ik ken mensen die tegen interessante tarieven dergelijke verhalen ('case studies') vertellen tegen de communicatiemensen van grote bedrijven ('social media for dummies'). Maar dat helpt allemaal niks, er is gewoon koudwatervrees voor het nieuwe, het onbekende.

Naar mijn mening weet je pas wat Twitter is, als je je (privé of bedrijfsmatig) er serieus in verdiept. Alle verhalen ten spijt, de impact voor je eigen organisatie/leven is onvoorspelbaar. Dus gewoon even denken, durven en vervolgens doen. Zoals hier al eerder gezegd; het doen moet je niet aan anderen overlaten. Mijn toevoeging zou zijn, dat het denken en het durven ook je eigen verantwoordelijkheid is.

Een kritische kanttekening wil ik ook wel plaatsen; pas op dat je niet in bepaalde (hype) kanalen een positie inneemt die je elders niet waar kunt maken. (Via Twitter heb je binnen het uur een antwoord op je hulpvraag van een accurate top-medewerker, per e-mail duurt het 3 dagen en antwoordt een oproepkracht uit een lijstje met voorgeschreven reacties, telefoontjes en brieven blijven sowieso onbeantwoord en in de winkel staat een ongeïnteresseerde hork.)

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 7:47

barolo schreef:90% telefoneert hier nog met een oude Nokia en dan commentaar geven dat het niks is.

Heb een gewone oude bel-nokia. ben echter wel zeker geinteresseerd in Mischa's verhaal. Denk dat het zakelijke voordeel erg afhangt van je doelgroep. Als je incontinentie luiers verkoopt aan bejaarden, zal twitter je weinig brengen. Als je echter Iphone apps verkoopt is Twitter een prima communicatiekanaal. Dat kan ik me zelf ook bedenken. Had echter verwacht dat MS964 Twitter gebruikte in zijn dayjob. Ik geloof best dat het heel nuttig kan zijn. Maar ook dat als je het niet goed doet je een hoop onzin over je scherm krijgt. Bijna net als hier... :lol:

@ Barolo: ook niet helemaal eerlijk dat iemand wiens dagelijks werk communicatie en -middels is, hier anderen gaat aanvallen dat ze niet weten wat Buzzen of Twitteren is... En als je het topic doorleest vind ik dat er erg weinig mensen aangeven dat 'het niks is'. Voornamelijk meer 'niks voor mij'.

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 9:30

Pascal schreef: (heb overigens beide, Nokia en ifeun ;) )

Dat is en was mij al heel lang duidelijk.

Vandaag in de krant GESTOLEN KADETT DANKZIJ TWITTER RAZENSNEL TERUG.

In de tussentijd stuurt politie eigenaar voor aangifte van kastje naar de muur. (AD pag 5.)

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 9:49

Ik dacht dat Twitteren een soort Hyves voor gevorderden was... :wink:

Mischa dank voor je duidelijke uiteenzetting :thumleft:
Hoorde liks en rechts al over de (serieuze) mogelijkheden, ga me er nu toch meer in verdiepen (zakelijk dan :idea: ).

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 10:19

barolo schreef:Vandaag in de krant GESTOLEN KADETT DANKZIJ TWITTER RAZENSNEL TERUG.

En dat is dan nog een mooi voordeel van het medium. Evenals opsporing van vermiste kinderen etc. :thumleft:

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 10:22

Een kadett drazensnel terug ....vind je het vreemd ..... :mrgreen:

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 15:23

MS964 schreef:Geprobeerd een gefundeerd verhaal over Twitter te typen (nav alle imho kortzichtige reacties), komen er weinig reacties op (behalve Barolo en $teef).

Goed verhaal :thumleft: , maar nog geen energie gehad voor de aangeraden verdieping in de materie :wink: vanwege het geneuzel over onze vermeende belangenverstrengeling e.d. :bang:

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 21:19

Twitter....

Re: Twitter: de discussie

08 feb 2011 21:45

Ik denk dat Twitter een mooi medium is voor zakelijk gebruik om hiermee je klanten bijvoorbeeld te attenderen op aanbiedingen, nieuwe artikelen, storingen in een systeem, ....
Heb tegenwoordig mijn Twitter aan de WWW van hyves gekoppeld :idea: Scheelt weer een keer hetzelfde berichtje op 2 sites te zetten. Al Tweet ik persoonlijk niet zo veel.

Gelijk maar even als follower aangemeld bij het PF Tweet account :D
Gesloten onderwerp