Alle overige technische vragen of opmerkingen kun je hier plaatsen.
Plaats een reactie

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

13 jul 2011 22:33

Olaf's opmerking vind misschien niet iedereen fijn maar hij heeft zeker gelijk
en o.a. CB is daar ook achter :?: :roll:

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

14 jul 2011 8:24

Jan A. (993 4S) schreef: Waar woon je exact


Zelfde adres wat er als 'home' in de TomTom staat :wink:

Jacoba van Beierenlaan 1
2613 HT Delft

:mrgreen:

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

14 jul 2011 9:50

Daar is het risico van een koelkast op je auto groter dan diefstal :wink:

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

14 jul 2011 10:14

Ik ben nu een aantal dagen aan het bellen, en er worden mij 2 verschillende oplossingen aangeboden.

Alarm over alarm - nadeel 2de hand zender en als ik de verhalen moet geloven zeer gevoelig voor storingen.
Alarm doorlussen naar een nieuw alarm - voordeel 1 hand zender maar nog steeds gevoelig voor storingen.

Beide worden met en zonder SCM certificering aangeboden en de prijzen liggen tussen de 600 en 1350 Euro.

Maar ik heb nog 1 ijzer meer in het vuur liggen; ik verwacht vandaag of morgen een telefoontje van iemand die beweerd dat hij het "drive block system" kan uitbreiden tot een klasse 3 alarm en met SCM certificering. Dit houdt in behoud van eigen hand zender en niet doorlussen. Dit zou de oplossing zijn waar ik naar opzoek ben.

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

29 jul 2011 7:48

Henk schreef:En halverwege tussen vlaardingen en arnhem vind je in amersfoort ASA Systems, een echte specialist op het gebied van alarmsystemen!


Gisteren bij ze langsgeweest om een klasse III in te laten bouwen. Ziet er prima uit. Los van een extra lampje en interieursensor bij de spiegel is er niets te zien :thumleft:

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

29 jul 2011 19:32

:thumleft:
Heb er dezelfde goede ervaring. Vriendelijke en zeer kundige mensen!

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

29 jul 2011 19:58

sandelow schreef:Ik zit met hetzelfde vraagstuk. Net even contact gehad met PCR, daar meldden ze dat het 1499 kost om het daar te laten doen :roll:

Ik zat ook met dit vraagstuk; is gedaan bij PCG. Volledig geïntegreerd systeem. Was iets meer dan de helft van het bovenstaande bedrag kwijt :idea:

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

30 jul 2011 15:13

Ik heb mijn Boxster S laten upgraden van klasse 1 naar klasse 3 bij de dealer in aken, kosten ca €550,-
Laatst bijgewerkt door Boxy&Boraman op 30 jul 2011 15:15, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

30 jul 2011 20:59

Komen ze nu mee! ;)

@B&B, hoe heb je dat met het SCM certificaat geregeld? Neem niet aan dat ze die in Aken ook uitgeven.

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

31 jul 2011 9:39

Het SCM certificaat heb ik bij een beurt in NL (PCE) laten maken.

maar je kunt ook "gewoon" het alarm laten keuren door een SCM-erkend inbouwstation, en daar een nieuw certificaat vragen.

Voor mijn verzekering was het overigens voldoende dat ik een factuur had waar de serinummers van de ingebouwde onderdelen op stonden.

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

02 aug 2011 21:22

Niet goedkoop: Porsche Centrum Rotterdam (Zestienhoven).

Had hetzelfde probleem en wensen, heb nu klasse 3 + SCM (Wel een nieuwe handzender)
Volgens de monteur hoefde hij zelfs geen gaatje te boren, vertelde hij trots.

Re: 993 - Klasse 1 alarm uitbreiden naar klasse 3

08 aug 2011 13:07

Ik heb 2 weken geleden een US 993 met drive-block van klasse 1 laten uitbreiden naar klasse 3 bij PCE

Zij geven keurig een officieel document waarin staat dat dit alarm nu conform klasse 3 is (is voldoende voor mijn verzekering).

Na installatie nog steeds alleen de originele afstandsbediening, en van binnen niets te zien.

Kosten ~750Euro in de btw.
Plaats een reactie