Deel hier je (links naar) streams, plaatjes, bestanden, games of andere interessante media.
Plaats een reactie

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

22 sep 2011 20:41

Ik zou graag willen meewerken. Echter is Amsterdam me iets te ver, is er ook een samenwerking met Universiteit Antwerpen mogelijk?
Op die campus kom ik geregeld. UA heeft ook een universitair ziekenhuis dus als jullie contact opnemen met UA zou ik hieraan mee willen doen.

Als dit te omslachtig is, of er genoeg gegadigden zijn, zou ik graag de thesis van de bevindingen willen verkrijgen. Misschien kunnen we hier op het forum nog iets bijleren en levert het nog hilarische taferelen op.

(eeuhm die gegevens blijven toch strikt geheim??)

Succes,
Mvg,
Laatst bijgewerkt door Erik997S op 23 sep 2011 11:28, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

22 sep 2011 20:59

Ziet eruit als info die in een pb hoort. Je zal toch Kirstin Deby zijn die vanaf morgen gestalked wordt door Porscheminnend Nederland... :twisted:

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

22 sep 2011 21:05

Zicht_op_oneindig schreef:eeuhm die gegevens blijven toch strikt geheim??


Natuurlijk, als ze net zo met gegevens omgaan als jij wel.

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

22 sep 2011 21:06

Het is en blijft een openbaar forum...

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

22 sep 2011 21:08

Joh, ik dacht dat het allemaal geheim bleef hier. :wink:

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

22 sep 2011 22:49

'on a serious note', voor de geïnteresseerden onder ons een stukje info zodat we weten waar het over gaat:
http://www.youtube.com/watch?v=r3kS6_8Itws&feature=related
Prachtige medische techniek met een discutabel doel. Beslis zelf, voor zover dat bestaat :scratch:

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

23 sep 2011 12:51

Die gegevens waren inderdaad aan de onderzoekers gericht en zijn nu uit het bericht verwijderd.

Toch vraag ik me echt af wat jullie in godsnaam een 'commissie van wetenschappelijk onderzoek' zouden gaan stalken. De intentie is/was om onderzoeksgegevens mogelijks door te sturen naar Universiteit Amsterdam en/of er een mogelijkheid daarvoor bestaat.

Als jullie toch universiteiten willen gaan bestoken is het makkelijk op de universiteits-web-sites naar e-mail of adressen te zoeken. Het lijkt er op dat die er geen groot geheim van maken betr. adressen en andere info.

In elk geval bedankt om de terrechte opmerking,

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

24 sep 2011 0:25

horn schreef:Leuk al dat commentaar, maar gaat iemand die meisjes en pon nog helpen? Met bijdehand commentaar red je ook geen zeehondjes... :idea:

O je kon niet uit mijn opmerking opmaken dat dit dus een NEE was? nou bij deze dus: ABSOLUUT NIET! :mrgreen:

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

24 sep 2011 8:45

nee laat maar.....

Voor een fMRI hoef je volgens mij geen badmuts op :shock: en gaat je haar dus niet door de war :roll:; maar sla je niet durft ... :pale:
lijkt me wel gezellig met een cluppie brainiac doen

+1 :cheers: :ba:

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

24 sep 2011 14:45

Beste Caroline & Emmelieke,

Leuk thesisonderwerp, mooi te zien dat de link tbv marketing gemaakt wordt naar de science in jullie onderzoek tbv ons favoriete merk.
regel een mooi ritje in de nieuwe 991 voor me en ik doe mee...


groet dennis zijlmans
Alumnus, msc14
Laatst bijgewerkt door dennis zijlmans op 24 sep 2011 16:16, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

24 sep 2011 15:05

He MSC14, het is alumnus. :lol:

horn - 19860156

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

24 sep 2011 15:14

Voorjaar 2012? Na 31 maart?

Re: Baanbrekend Porsche Onderzoek HULP NODIG

24 sep 2011 16:18

@ Horn, bedankt; idd toen ik de post plaatste las ik het, nu toch maar aangepast

HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

17 okt 2011 22:47

Edit: Onderwerpen samengevoegd.

Goedemiddag beheerders van het Porsche Forum,

Wij zijn twee enthousiaste Master studenten aan de Nyenrode Business Universiteit in het MSc in Managament Program. De komende 3 maanden zullen wij ons gaan richten op een wel heel bijzonder onderzoek voor Porsche Leusden: Neuromarketing.
Door middel van fMRI scan willen wij de emoties en de beleving rondom het merk Porsche in kaart brengen. fMRI scans bieden ons de mogelijkheid om werkelijk te zien waar een Porsche klant warm voor loopt en welke emoties we moeten implementeren in marketing acties om de effectiviteit te verbeteren.

Aan dit onderzoek werken een aantal significante partijen mee: de importeur Porsche Leusden, Neurensics (gespecialiseerd in neuromarketing) de UVA en professor Dr. Victor Lamme die de fMRI scans kan uitlezen.
Wij zijn opzoek naar enthousiaste Porsche fanaten die het leuk vinden om mee te doen aan dit onderzoek. We zoeken 5 proefpersonen die mee willen werken aan het maken van een fMRI scan op de UVA in Amsterdam. Een scan maken duurt 1 uur en daarna zullen er nog wat vragen beantwoord worden. In totaal ben je 2 uur op de UVA in Amsterdam.

NU HEEFT 1 PROEFPERSOON NET AFGEZEGD VOOR MORGEN!! ALS U BESCHIKBAAR BENT TUSSEN 18.30u en 20.30u dinsdag 18 oktober,NEEM AUB ZO SNEL MOGELIJK CONTACT OP MET MIJ, met Caroline van Meurs (c.vmeurs@msc19.nyenrode.nl) en Emmelieke Poolen (e.poolen@msc19.nyenrode.nl)
U zou ons erg veel plezier meedoen en heel erg helpen in deze bendarde situatie!
Het scannen vind plaats in amsterdam op de uva en duurt in het totaal dus 2 uur U ONTVANGT EEN COMPENSATIE VAN 60 EURO!!

Hopelijk horen we van u!

Met vriendelijke groet,

Caroline van Meurs & Emmelieke Poolen

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

17 okt 2011 22:59

heb net vanavond anderhalf uur in die MRI scanner gelegen. Blij dat ik de dames heb kunnen helpen. Was een leuke ervaring.

Vanavond afzeggen voor morgen is echt heel vervelend. Als je weet hoe beide dames de wereld op zijn kop hebben moeten zetten om die MRI scanner te mogen gebruiken is het echt heel lastig dat het benodigde aantal respondenten voor het onderzoek op laatst niet gehaald zou worden. Dus als je kan, doe mee!!

Wolf? Bij jou om de hoek... :idea: :wink:

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

17 okt 2011 23:02

Dank je Harald!
Fijn dat je mee hebt gedaan enorm bedankt hiervoor!
Ben blij dat je het een leuke ervaring vond! Je hoort snel van ons over de resultaten van het ondezoek!

Groetjes,

Caroline

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

17 okt 2011 23:07

@harald; prima voordracht :cheers:

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

17 okt 2011 23:30

Zojuist een e-mail gestuurd naar de dames. Als het ze echt niet lukt kom ik mijn afspraak wel na. Het is voor mij alleen erg lastig. Daarom hoop ik dat iemand anders morgenavond om 20.30 (of eerder) kan, dan hoef ik niet "hemel en aarde te verzetten" om een afspraak na te komen.

Hoe dan ook, er ligt morgenavond een proefpersoon onder die scanner :thumleft: . Alleen weten we nog niet wie :scratch:

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

17 okt 2011 23:37

Top Gino!!! Lag vanavond onder de scanner en zag de reactie toen je sms binnenkwam. Ben blij je post te lezen. :res:

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

18 okt 2011 1:30

Jammer, als het nou de 19e was...... dan zit ik een paar dagen in Zoetermeer voor cursus.
Alles voor de wetenschap................ :popcorn:

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

18 okt 2011 2:10

Ik was vorige week in Nederland en had aangeboden mee te doen maar helaas geen antwoord van de dames gehad. :(

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

18 okt 2011 6:26

Slordig, of iets misgegaanm. Maar het kon uiteindelijk alleen deze week. Mij kwam vorige week ook veel beter uit...

Re: HELP ONS! met Porsche onderzoek!! (Compensatie 60 euro)

18 okt 2011 7:49

Raar, ik heb ook nooit meer wat van ze gehoord...
Plaats een reactie