Alle technische kwesties die betrekking hebben op de motor kun je hier posten.
Plaats een reactie

Re: onwillige oliedrukmeter

10 okt 2012 18:15

he Wolfman, 130.000 km er moet nog wel een kleine 6000 km bij opgeteld worden vanwege dat bij de omwisseling van mijlen naar kilometerteller die niet op de volledig juiste stand is gezet. Een aannemelijk Amerikaans rapport geeft de mijlenstand weer bij vertrek naar Europa. (zie geschiedenis van mijn hokje) :mrgreen:

Re: onwillige oliedrukmeter

10 okt 2012 18:27

hee dial_888,

1 op 10. netjes!

Dat haal ik alleen met een fluwelen voetje.

Jouw aanbevelingen:
Wijzer vd meter smeren....

en
Zolang de lagers niet rammelen niet naar omkijken........

zijn eh... heel verfrissend

Re: onwillige oliedrukmeter

10 okt 2012 18:39

dan kloppen je oliedrukken wel, hansepans.

Re: onwillige oliedrukmeter

10 okt 2012 20:06

@964hans....fluwelen voetje...nee hoor, gewoon rijden en vooral niet van die kleine stukjes.....En tot op heden niet echt getrapt met de 3.2..... Is hier in NL ook niet aan te bevelen..... :salut:

Re: onwillige oliedrukmeter

10 okt 2012 20:14

Jawel als je maar weet waar en wanneer, doe het regelmatig en gaat prima. Gas vol op de plank, en @ Wolf, dank dat dacht ik al. Ben er erg blij mee met die waarde`s die geven maar weer een bevestiging. :drive:

Re: onwillige oliedrukmeter

10 okt 2012 20:26

Nou, ik heb geen zin in om rijbewijs kwijt te raken en een bekeuring van dik 500 euro.......


En dat lukt want de 3.2 ga ik vd week schorsen.....om zodoende de spaarrekening op peil te brengen...... :salut:

Volgend jaar nieuw ronde nieuwe kansen..... :thumleft:
Plaats een reactie