Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
10 nov 2012 16:57
Niet direct tips, maar wel een heel gaaf idee om met je nieuwe auto als eerste rit van Italië naar Nederland te rijden!
10 nov 2012 17:03
Spannend. Ik ben erg benieuwd naar jouw verdere ervaringen. Heb er zelf ook aan zitten denken maar niet aangedurfd
10 nov 2012 19:35
ik heb wat fotootjes in mn album geplakt
10 nov 2012 19:44
Is dacht ik een amerikaan

En ik krijg er een vaag gevoel bij. Vage advertentie en dat van die notaris, vaag.
klik.
het is een zwart/zwart 997 S
En het is ook geen S
10 nov 2012 20:13
bully schreef:Vage advertentie
klik.
Als dit 'm is, zou ik de tickets annuleren, krijg bij deze een onbestemd gevoel
10 nov 2012 20:27
Misschien vergissen we ons allemaal en kun je mooie deal maken door een goede auto te kopen van een eerlijke Italiaan. Iedereen hoopt dat voor je. Maar volg niet alleen je hart en neem de adviezen van de forummers serieus. Ten slotte zitten hier toch mensen met ervaring, inclusief de import van auto's. De zoektocht naar een auto is al leuk, dus stel de juiste vragen en probeer alles waterdicht te krijgen. Zodat je later in een P. rijdt die je eigenlijk al best goed kent qua geschiedenis en technische staat.
De advertentie is kort, weinig foto's en het is geen S. Er is niet de moeite genomen om de km stand een beetje nauwkeurig neer te zetten (tenzij deze op deze stand is teruggezet...). De notaris is natuurlijk ook een vaag verhaal.
Succes en ga alles goed na.
10 nov 2012 20:30
bully schreef:Is dacht ik een amerikaan

En het is ook geen S

Daar ben ik nou nieuwsgierig naar...hoe zie je dat het een Amerikaan is?
Ik dacht ook al 325pk en dan een S?? Dus waarschijnlijk alleen het logo er op geplakt.
10 nov 2012 20:43
Ben heel benieuwd. Mijns inziens is de kans op koopjes in Porscheland <1% maar misschien hebben we een winnaar
10 nov 2012 20:55
Als ik in de markt zou zijn voor een 997 en er 1 in italie zou gaan halen, zou ik oa voor deze gaan.
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx? ... 7500000000en altijd meerdere auto's daar bekijken
10 nov 2012 21:01
Michiel911 schreef:bully schreef:Is dacht ik een amerikaan

En het is ook geen S

Daar ben ik nou nieuwsgierig naar...hoe zie je dat het een Amerikaan is?

Kleine nummerplaathouder! Ik vind op zich wel dat er vooraf goed werk wordt verricht door de dealer na te vragen of er wat bekend is met het chassisnummer en de auto in Italië bij de dealer te brengen. Maar inclusief BPM, reiskosten en het feit dat je hier een jaar garantie krijgt plus dat de auto volgens Porschenormen geleverd wordt, zou ik voor deze gaan !
http://ucl.porsche.de/ucl/plsql/nl/clie ... _=1&lnr_=3
Laatst bijgewerkt door
ver boven de 200 op 10 nov 2012 21:09, in totaal 1 keer bewerkt.
10 nov 2012 21:09
Waar zie jij die?
10 nov 2012 21:10
Op de foto van de achterzijde, toch?
10 nov 2012 21:11
Geheel eens
10 nov 2012 21:14
Kleine nummerplaathouder! Ik vind op zich wel dat er vooraf goed werk wordt verricht door de dealer na te vragen of er wat bekend is met het chassisnummer en de auto in Italië bij de dealer te brengen. Maar inclusief BPM, reiskosten en het feit dat je hier een jaar garantie krijgt plus dat de auto volgens Porschenormen geleverd wordt, zou ik voor deze gaan !
http://ucl.porsche.de/ucl/plsql/nl/clie ... _=1&lnr_=3[/quote]
is volgens mij de prijs ex bpm voor export, niet voor nl.
10 nov 2012 21:16
Nee hoor, is Nederlandse dealerprijs, alleen excl. afleveringskosten.
10 nov 2012 21:18
svenaircooled schreef:is volgens mij de prijs ex bpm voor export, niet voor nl.
Nee hoor, staat gewoon op de site van Porsche Centrum Leusden voor die vraagprijs. Het gaat langs een boel mensen heen dat de Porsche dealers auto's voor uitstekende prijzen te koop hebben. Mij valt, al een aantal jaar, vooral het aantrekkelijke aanbod van auto's van Porsche Centrum Leusden op.
10 nov 2012 21:55
Volgens Autoweek BPM calculator komt er nog ca € 7000,= BPM bij, € 500 vliegen, € 280 bezine, eerste beurt van gauw € 2000,= . Dan ben je nog steeds goedkoper uit, maar geen garantie en de Nederlandse auto heeft aanzienlijk minder km's.
Maar goed, als je goed technisch onderlegd bent, de oorsprong en historie van de auto duidelijk hebt, kan het allemaal wel.
Hou ons op de hoogte !
10 nov 2012 22:02
ver boven de 200 schreef:Volgens Autoweek BPM calculator komt er nog ca € 7000,= BPM bij, € 500 vliegen, € 280 bezine, eerste beurt van gauw € 2000,= . Dan ben je nog steeds goedkoper uit, maar geen garantie en de Nederlandse auto heeft aanzienlijk minder km's.
De prijs bij de P-dealer is ook maar een vraagprijs. Betaal 55.000 euro, en dan heb je voor 5.000 euro méér dan die vage Italiaan een Nederlandse auto met aanzienlijk minder km's. Die dan qua prijs/kwaliteit wel eens veel aantrekkelijker kan zijn...
10 nov 2012 22:05
Helemaal mee eens!
10 nov 2012 22:17
Ik zie wel rode remklauwen op de fotos, die volgens mij van een S is. De klauwen op een niet S is zwart en kleiner.
Mijn onderbuik gevoel zegt, dat hier te veel dingen niet kloppen. Ik zou verder zoeken als ik jouw was.
11 nov 2012 0:28
nog wat foto er bij in het album
11 nov 2012 0:45
erikwolff schreef:nog wat foto er bij in het album
Zie ik het goed dat de auto in 3 jaar geen onderhoudsbeurt heeft gehad? Geen goed teken. En de auto is helemaal niet zo goedkoop. Je kunt beter in Nederland zoeken
11 nov 2012 11:43
http://www.flickr.com/photos/the_wolffman2012/hier kunnen jullie het wat groter bekeijken hoop ik
ik stuur het kopie van het chassis nr even naar pon dan weet ik precies waar wat en hoe
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.