Mijn 944 turbo uit 1986 heeft dezelfde remmen als de toenmalige 911. Ik heb de remschijven vervangen (en de remblokken) en ook zijn de klauwen gereviseerd. Daarnaast is de auto uitgewogen. Wat mij opvalt is dat ook bij maximaal remmen de wielen niet blokkeren (er is geen ABS). Oftewel is de remkracht wel maximaal? Het vergelijk is een moderne auto, gaat dat mank? Kan ik de remkracht nog verbeteren met andere blokken?
27 apr 2025 14:39
racebeus
Porsche 964 Jubilee (viola) van GT Spirit 1:18
Ex 944 en ex 968
Achterhoek
Re: remmen 951
Dat is wel vreemd ja. Vol op de rem "stampen" moet wel blokkeren (zonder ABS) Je remt echt maximaal? Remmen zijn toch niet versmeerd? Wat zegt diegene die uitgewogen heeft..
_________________________________________ ieder zijn meug!
27 apr 2025 19:41
Vlaanderen
944 Turbo
Achterhoek
Re: remmen 951
racebeus schreef:
Dat is wel vreemd ja. Vol op de rem "stampen" moet wel blokkeren (zonder ABS) Je remt echt maximaal? Remmen zijn toch niet versmeerd? Wat zegt diegene die uitgewogen heeft..
Jawel, ik rem maximaal Ik denk dat de remschijven schoon zijn. Uitwegen geeft een nagenoeg perfecte gewichtsverdeling (L/R: = en V/A: 50%)
28 apr 2025 18:42
Tuck-under
911SC targa '82
996.2 40 jahre limited edition
Drenthe
Re: remmen 951
Rempedaal goed hard? Oftewel misschien Lucht in het systeem? Hoofdremcylinder nog goed?
Je moet hem tot blokkeren kunnen trappen.
29 apr 2025 2:48
Erwin
Porsche Classic Specialist
Re: remmen 951
Vlaanderen schreef:
Ik heb de remschijven vervangen (en de remblokken) ...... Wat mij opvalt is dat ook bij maximaal remmen de wielen niet blokkeren
Wanneer heb je deze onderdelen vervangen en is er mee gereden na het vervangen?
PS. Welke 911 heeft hetzelfde remsysteem als een 944 Turbo?
Een 944 Turbo heeft geen remdrukverdeler maar een remdrukbegrenzer. Deze gaat niet vastzitten en heeft in dit geval niks te maken met niet kunnen blokkeren van de (voor) wielen.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers.
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum