Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen Het is nu 24 okt 2025 4:52



Antwoord op onderwerp  [ 105 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5
718 vs 981 Nieuwere auto inruilen op oudere!?! 
Auteur Bericht
PorscheForum Rakker
Bericht Re: 718 vs 981 Nieuwere auto inruilen op oudere!?!
Als het toch vervangen wordt: Mss ook eens surfen op het Duitse Kleinanzeigen. Ik heb daar vrijwel al mijn 981 goodies gevonden (18-weg stoelen, Carrera III wielen, rubberen matten etc, binnenkort een 781 stuur met flippers, etc.).
Mss ook eens bij een uitlaatspecialist op bezoek. Mss valt er wel degelijk wat aan te repareren (open maken, fixen en weer dichtlassen? Of denk ik nu te simpel).


14 okt 2025 23:34
Profiel
PorscheForum Rakker
Avatar gebruiker
911SC targa '82 996.2 40 jahre limited edition
Drenthe
Bericht Re: 718 vs 981 Nieuwere auto inruilen op oudere!?!
Er zijn bedrijven die dat doen, openmaken en dan de rammel zoeken. Ik heb het ook zelf geprobeerd nadat ik toch al 2 nieuwe einddempers had besteld. Kon in de demper geen los schot vinden, maar toch rammelt de nieuwe niet dus er zat wel degelijk iets los in de oude.

Nieuw setje PSE dempers was :shock: niet goedkoop. Daar had ik prima een ander systeem voor kunnen kopen, maar wilde hem graag origineel houden.


15 okt 2025 1:56
Profiel
PorscheForum Rakker
Avatar gebruiker
2018 718 Boxster, 2013 981 Boxster S
Bericht Re: 718 vs 981 Nieuwere auto inruilen op oudere!?!
Iemand hier toevallig ervaring met het merk Iskander Performance qua uitlaten? Ik kan er maar bar weinig over vinden online.. Hier op het forum alleen dit topic: viewtopic.php?f=3&t=53383


17 okt 2025 4:51
Profiel
PorscheForum Rookie
Avatar gebruiker
981 Boxster S
Bericht Re: 718 vs 981 Nieuwere auto inruilen op oudere!?!
Lijkt inderdaad een zeer zeldzaam systeem. Op Youtube niks te vinden en ook op het Duitse forum PFF niks te vinden. Ter vergelijk: als je daar op Capristo zoekt heb je 1000 hits :shock:


20 okt 2025 21:42
Profiel
PorscheForum Rakker
Avatar gebruiker
2018 718 Boxster, 2013 981 Boxster S
Bericht Re: 718 vs 981 Nieuwere auto inruilen op oudere!?!
https://custom-concepts.nl/product-cate ... rformance/

Ik heb ze een berichtje gestuurd met een aantal vragen en heb antwoord gekregen.. Iskander Performance onderdelen worden door dit Nederlandse bedrijf geleverd (leveren ook Capristo).. Die laten het naar eigen zeggen zelf fabriceren ergens.. Kennelijk op erg kleine schaal want je vindt er amper iets over online.. Het is dus een volledig custom fabricaat, maar schijnt dus wel goede kwaliteit te zijn en mooi geluid op te leveren.. PSTG had er ook alleen maar goede ervaringen mee en volgens hun zou het geluid nog meer richting die van een GT3 gaan en de kleppen zijn gewoon te bedienen via de oem PSE knop in het intereur.. Ik ga binnenkort even langs in Breda bij Custom Concepts om naar een demo 996 (met 3.4 motor) van hun met zo'n uitlaat te kijken (en luisteren).. Als ik teveel twijfels blijf houden ga ik denk ik gewoon voor een PSE vervanging of blijf gewoon met de rammel doorijden.. Zoals gezegd, zo erg is het niet, alleen bij de koude start wat vrij snel weer weg is, zodra de boel een beetje warm is hoor je niks meer.. Aan de andere kant zit het me toch dwars, wil graag de auto 100% hebben.. En zo'n RVS uitlaat ziet er wel mooi uit en blijft dat ook doen, waar een PSE weer behoorlijk verroest over tijd, en als dan het geluid ook nog eens bevalt, waarom niet.. Keuzes..


24 okt 2025 2:47
Profiel
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Antwoord op onderwerp   [ 105 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers.


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:

   
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. • Statistieken
www.porscheforum.nl is niet verbonden aan Porsche AG of Pon Porsche Import.