Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
Plaats een reactie

07 dec 2007 22:47

zoenen is boenen :shock: :mrgreen: :wink:

07 dec 2007 23:51

torquey schreef:
Lydia schreef:Een 993 is hier al een oldtimer :( !


993 is OVERAL een oldtimer Lydia :lol:



Dank je! Maar ik rij in tenminste niet in een kappersauto tja, dat is een inkoppertje, natuurlijk! :wink:

08 dec 2007 0:25

Ik heb gewoon deze handjes op m'n zijruiten geplakt, groet ik gelijk iedereen en word ik door (bijna) iedereen terug gegroet. :D

Afbeelding

08 dec 2007 3:43

:-(
ik zit al bijna 4 mnd zonder P.
iemand achterop gereden met 'maar' 10 km.
maar blijkbaar heeft mn uitlaat + 4 mnd levertijd...


maar back on topic. Ik zwaai naar elke Porsche, zelden zwaaien ze terug naar zo'n ouwe porsche.
Roestbak. Geen 997. Geen liefhebbers dus, geen forummers.
En dan weet ik dus zeker dat ik mijn auto voor mezelf rijdt en niet voor de buren. Gelukkig maar.

:-)


O trouwens nix tegen de 997 hoor. ERG MOOI, hebbehebbehebbe ;-)

08 dec 2007 15:46

Ik kom haast nooit iemand met een Porsche tegen, terwijl ik toch goed kijk :shock:
Als ik iemand tegen kom zwaai ik :wink:

08 dec 2007 17:55

Ik kom iedere dag wel een Porsche tegen...enne nooit zwaait er iemand :roll:
Ik zal wel de verkeerde Porsche hebben :twisted: :D

08 dec 2007 18:06

ik zwaai naar alles wat me goed dunkt, en af en toe wordt er teruggezwaait.En zo niet dan niet, ook goed, hebben ze het waarschijnlijk heel druk met andere zaken :roll: :wink:

En omdat ik vroeger heel veel motor reed, groet ik die bikers af en toe ook nog steeds automatisch, zelfs als ik in de auto zit, kom ik niet meer vanaf :roll:

08 dec 2007 18:09

Ben der maar mee gestopt met groeten. Kom wel eens wat 996`jes en 993`tjes tegen..Maar die zwaaien nooit en te nimmer terug naar een 924..Dan kunnen ze van mij ook de zak krijgen hoor.

Mensen die wel netjes groeten en doen groet ik ook altijd netjes trug door een duimpje en/of een seintje te geven..Maar jah er zijn liefhebbers en sjappies.

09 dec 2007 11:29

Dus jij bent die man met die 924 die nooit groet :!: :mrgreen:

09 dec 2007 11:54

Er zwaaien eigenlijk maar heel weinig Porsche rijders terug. Alléén maar Forummers zwaaien naar me :P

Maar als ik in de Polo rijd, dan zwaaien ze wel :roll: :( Rare wezens, die mannen! :wink:

09 dec 2007 11:56

Gelukkig denk jij ook als een man. :mrgreen:

09 dec 2007 14:16

Er heeft nog nooit (!) iemand terug gezwaaid... :(

(en ik zwaai echt niet met 1 (middelste) vinger)

09 dec 2007 15:00

Hoe zou dat nou komen :?:














:lol: :wink:

09 dec 2007 22:30

Geen id...'k zwaai ook niet meer ...

09 dec 2007 22:42

Ik probeer altijd een mede Porscherijder te groeten. Het zal wel met mijn motorverleden te maken hebben :wink:

23 dec 2007 12:42

Hangt ook een beetje van de contekst af. Op een doordeweekse dag heeft iedereen het druk en is meestal met de gedachten ergens anders. Wanneer je daarentegen op je vrije dag met je meissie lekker aan het touren bent en je op een verlaten karrespoor in de middle of niks een verdwaalde soortgenoot tegen de bumper botst dan is het natuurlijk een ander verhaal en dan viert het feest der herkenning; dan gaan de handjes natuurlijk even de lucht in :!:

23 dec 2007 13:13

Ik heb meestal de indruk dat eigenaars van nieuwe watergekoelde types niet zwaaien. Waarschijnlijk omdat deze mensen meestal (ik zeg meestal :wink: ) wel liefhebbers zijn van mooie auto’s maar niet van een bepaalt merk en dus ook niet dieper op de geschiedenis van dit merk ingaan. Vele van deze personen zouden bijvoorbeeld nooit het naam Porsche linken aan een 944, 924, 914, en zelfs de 356 en 550 daar hebben ze soms moeite mee.
Zo merk ik bijvoorbeeld wanneer wij met de 944 een ritje maken mensen wel interesse tonen, maar verwondert kijken als je vertelt dat het een Porsche is (zo vroeg iemand: “Welk type Ferrari is dit?” :shock: ), terwijl de 911 meteen als Porsche wordt herkend.
Toch moet je (in het geval van een 911) eens vragen aan een leek, “welk type denk je dat dit is”, dan antwoorden ze (in ons geval) meestal: "een carrera" terwijl 911 het juiste antwoord is.
Nog zo’n grappige anekdote: wij waren aan de 911 aan het sleutelen, met als gevolg dat de kofferklep open stond en alle bekleding verwijdert was, toen kregen wij de opmerking: “Gaan jullie een nieuwe motor plaatsen?” :lol: .
De uitzonderingen (zoals op de vele meetings te ontmoeten), die zwaaien wel, maar deze personen hebben meestal een ouder type gehad of hebben een dergelijk type (voor op zondag) in de garage staan (of misschien hebben ze deze stap overgeslaan en zijn ze liefhebber in hart en nieren).

Wat ik hier vertelde is zeker geen regel, maar een mening.
Kort? :wink:: een liefhebber zwaait.

mvg
Jack-in-the-box

23 dec 2007 14:49

Ik denk dat mijn auto te veel vergeleken word met de Mazda, en dan ook nog eens in die aparte groene kleur :scratch: Alleen de Porsche kenners zwaaien, of de mensen van het forum natuurlijk!

Kollega een paar weken geleden, " En, waar staat die auto van jou? "
ik zeg, " Ja, die groene daarzo, wat denk je wat het is? "
Ik zag de bui al hangen, zegt hij, " Een Mazda???"
" Nee, een Porsche 924! "
Geeft hij als antwoord, " 924? Wat is dat voor een vaag type dan, je had toch alleen maar 911?? Carrera ofzo..."
Toen ik hem vroeg hoe oud hij de wagen schatte zei hij... " Oh, is ie uit 1991? 1992 misschien?? "

Mensen hebben dus vaak ECHT geen verstand :mrgreen:

23 dec 2007 14:57

Voor iedereen die vind dat er te weinig naar hen gezwaaid wordt :wink:


Afbeelding

23 dec 2007 15:34

Afbeelding

23 dec 2007 19:23

Jaaaaa, naar Froggy zwaaien ze wel! :lol:

23 dec 2007 22:54

Als ik met de porsche op de baan ben en ik kom een andere Porsche tegen wordt er meestal niet gezwaaid maar zie je wel een steeds weerkerende grijns op de bestuurders hun gezicht weerkeren, maar in het dagelijkse leven ben ik glazenwasser en als glazenwassers elkaar passeren is het net als bij motorrijders , dan wordt er wel gezwaaid :?

grtz Geert :wink:

24 dec 2007 0:46

Nahhhhh als ik met de motor ben zwaai ik absolut niet, heb ik geen tijd voor en daarbij ben ik dan blij dat ik twee handen aan het stuur heb :cheesy:
Aangezien ik niet kan autorijden zwaai ik in de P heel wat af :P

24 dec 2007 0:49

mod by horn - niet volledige bovenstaande post quoten svp. :salut:

jij bent dus geen echte motorrijder :p

09 jan 2008 20:48

Kwam afgelopen vrijdagavond nog een 996 tegen op het industrieterrein in Den Bosch (was met de P naar het werk). Uiteraard even zwaaien naar elkaar :lol:
Plaats een reactie